Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

World of Goo

Polecane posty

Witam, gram sobie w WoG, i zebrałem 450 glutów, i wszedłem do swobodnego budowania wieży, i mam ograniczenie glutków do 300, czy da się to jakoś ominąć ? Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli ktoś kto wie jak to 'rozwiązać' odpisał w tym temacie, lub na e-maila, czy Prywatną Wiadomość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem gierkę i mam mieszane uczucia.

Jeśli ktoś lubi gry zręcznościowo - logiczne to ta gra jest w sam raz dla niego. Dużo plansz i co najważniejsze w każdej jest coś nowego, dzięki czemu prawdziwi fani takich gier nie będą się nudzili. Spodobały mi się też podpowiedzi bo nie można się było dowiedzieć wprost o co chodzi, trzeba trochę pokombinować. Myślę, że gierka może spodobać się każdemu ale weteranów gier akcji szybko znudzi. Sam przechodziłem ją z przerwami bo mnie po jakimś czasie nudziła, ale znowu do niej wracałem. Tak czy inaczej dałbym tej grze ocenę 8/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna i potrafi wciągnąc na wiele godzin.Sam gram w nią już dośc długo.Chociaż fabuła tej gry jest do kitu (dobrze że jest :wink: )to przecież nie o to chodzi w tego typu grach.Uważam,że każdy powinien w nią zagrac.Można się przy niej świetnie odstresowac :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy czytałem recenzję tej gry w CDA, wydawało mi się, że coś takiego nie może zasługiwać na dziewiątkę. Jednak gdy gra zagościła na coverze, zainstalowałem ją z ciekawości ("co ci ludzie w niej widzą?? O.o") i aż mnie zatkało. Genialna muzyka, klimat i ciekawa fabuła (jest nawet jeden ciekawy "zwrot akcji"), grafika (nie wiem czemu narzekacie na rozdzielczość, mi na 22 calowym ekranie grało się wyśmienicie) i świetna fizyka mnie oczarowały. Gra jest wprawdzie w kilku miejscach wkurzająca, ale grywalna niebotycznie.

Polecam.

Dziękuję Ci CDA. za dodanie takiego hitu na płytę!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka może razi prostotą i brakiem fabuły, ale spodobała mi się. Nie sądziłem, że zbieranie glutów może tak wciągnąć... Muszę na przyszłość podchodzić z większym zaufaniem do nowatorskich gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem że gra ta będzie całkowicie do kitu. Ale na szczęście nie jest aż tak źle bo gra ta naprawdę wciąga. Tylko czasami denerwuje mnie to że konstrukcja z glutów przewraca się i trzeba budować wszystko od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem miła, wciągająca gra. Po włączeniu pomyślałem, że to średniak. Mimo tego, że nie jest na pierwszym miejscu w rankingu gier, gra daje rade i potrafi mocno wciągnąć.

Jak śmiałeś sądzić, że World of Goo to średniak?! :blink: Żartuję, ale uważam, że ta gra bardzo się wyróżniła pośród wszystkich nowych shooter'ów, eRPeG'ów itd. Cieszę się, że twórcy wciąż zdobywają się na to, by tworzyć takie niezależne produkcje, przy których można trochę odetchnąć i wypocząć. A gierkę zakupiłem już jakiś czas temu :wink:. Fajnie, że została dołączona do CDA (chociaż ją miałem).

Gra bardzo nowatorska ale wciąga. Mimo że ( chyba ) nie ma fabuły. Ale ogólnie fajnie jest odpocząć od hardcorowych produkcji.

Ludzie, co Wy piszecie? Jak to nie ma fabuły? Może i prosta, bo faktycznie, ale jest! Chodzi o to, by Gluty wreszcie znalazły wymarzony raj, odkryły nowe miejsca i się w nich ulokowały :smile:. Przy okazji, między poszczególnymi rozdziałami są krótkie przerywniki filmowe (przedstawiające jakby drugą, małą i ukrytą fabułę "laleczek"). A poza tym końcówka gry potrafi trochę wzruszyć... Ale nie będę zdradzał szczegółów tym, którzy jeszcze produkcji nie skończyli :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, potrafi wciągnąć i można przy niej odpocząć. Urocza grafika, muzyka i odgłosy glutów. W jakimś programie tv o grach dostała wyższą ocenę niż CoDMW2 i została grą odcinka (chyba, kolega oglądał).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że ta gra trafiła w CDA, ponieważ jest wprost genialna :D prosta acz ciekawa fabua (tak, tak ta gra ją ma ^^), niskie wymagania (mój komp to słabizna), genialna muzyka, fajna grafa, a co najważniejsze: nieziemska grywalność. Ma także spory poziom trudności (nad niektórymi lvlami musiałem trochę posiedzieć i pogłówkować, a niektórych nie dałem rady przejść). Gdyby nie to, że trafiła do CDA to nigdy bym w nią nie zagrał. Moja ocena to 10-/10 (ze względu na brak kilku opcji). Mam nadzieję, że będzie część druga, która będzie jeszcze lepsza ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest po prostu zaje####a. Wciągnęła mnie jak mało która. Grafika jest spoko, poziomy też, ale fabuła jest do kitu (szczególnie epilog). Jakoś nie gustuję w grach logicznych, lecz to jest wyjątek, bo wytrwałem do końca ( wczoraj przeszedłem). Moja ocena to 9 +.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabrzmi to...hmm...prymitywnie (?), ale fabuła naprawdę Mi się podobała...Rewelacyjna gierka. Czekam na World Of Goo 2, ponieważ nie było jakiegoś wielkiego wybuchu, który wszystko zniszczył (czego się spodziewałem :P) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pograłem i znudziło mi się po 3 planszach :P Może dlatego, że nie fascynuje się przeciąganiem glutów? A może z braku czasu? Nie wiem :P Jeszcze do niej nie wróciłem, ale planuję to zrobić. Kieeedyś.

P.S. Ale gierka wydaje się całkiem przyjemna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Ukończyłem ją w 4 godziny grając bez przerwy. Wszystkie mechanizmy są niesamowite i mimo że już ją przeszłem to wracam do niej robiąc ZOŚRe, bo nie ma to jak frajda po pobiciu rekordu. W każdym epizodzie mam ich co najmniej 5 (prócz ostatniego bo są 4 plansze). World of Goo zasługuje na kontynuację. Można by dodać nowe rodzaje glutów a już z tych co są dało by się zrobić jeszcze wiele ciekawych plansz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...