Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

World of Goo

Polecane posty

Ano gra fajna. Pograłem w demo, z każdą misją jakoś szło, tylko najprostsze budowanie konstrukcji mi "nie pykło".

Niestety, odwiedziłem Empik, Media Markt, Avans i Media Expert, a także kilka hipermarketow. Niestety, nigdzie nie ma tej wspaniałej gierki. :sad: Cóż, poczekam i gdy będę szedł na inne zakupy, to się rozglądnę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, odwiedziłem Empik, Media Markt, Avans i Media Expert, a także kilka hipermarketow. Niestety, nigdzie nie ma tej wspaniałej gierki. :sad: Cóż, poczekam i gdy będę szedł na inne zakupy, to się rozglądnę...

Ja kupilem we wroclawskim Saturninie w Pasazu Grunwaldzkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna , lecz krótka. Ukończenie jej zajeło mi 16 godzin. Dla dłuższego grania próbowałem ukończyć ją z odznaką? ZOŚR( związek obsesyjnego śrubowania rekordów) tylko ,że wykonanie niektórych wymagań graniczyło z cudem. Gdyby gra była dłuższa ocenił bym ją lepiej. Dla mnie 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś jak Loco Roco, ale takie nasze, PC'towe :wink: No....i mroczniejsze, nie uważacie? :laugh:

Tja, gra od 3 rozdziału rzeczywiście się dość mroczna robiła.. Ale w Epilogu odzyskuje bajeczny klimat pierwszego rozdziału. Swoją drogą fabuła w grze, choć głupia, była genialna. Wiem, że to dziwnie brzmi, ale tak w istocie było. Fabuła rozkręcała się w dobry sposób, była ciekawie opowiadana, a zobaczywszy ostatni filmik naprawdę coś mnie zaczęło pchać, by pomóc glutom

zbudować wierzę aż do nieba

, mimo, że nie miałem na to najmniejszej ochoty. ta gra jakoś tak... wzrusza, i dlatego jest taka fantastyczna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo było bardzo fajne.Muszę ją kiedyś kupić gdy ją spotkam, bo jej nie spotkałem.Fajna jest miła grafika, fajny dźwięk i pomysł, żeby zbudować jakąś trudną konstrukcję.Jest kilka rodzajów tych glutów.Myślę, że niedługo poznam tą grę i wszystkie rodzaje glutów.Bardzo dobra gra co mogę powiedzieć po demie.Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja niby teraz wybuliłem dwie dyszki na marne, co?

Gra niezbyt skomplikowana, ale czasem za trudna. Nie wiem, jak można powiedzieć po etapach ze zwisającymi glutami i tym z kolczastą głową po środku + płomienie po bokach + potrzeba wybudowania ogromnej wieży... z łatwopalnych glutów, że jest "dla każuali". Ludzie okazjonalnie grający - np. ja w czasie roku szkolnego - z reguły nie będą się męczyć po kilkanaście razy i po prostu rzucą grę w kąt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i co się okazało? Gra jest świetna! Inna niż wszystkie. Już dawno chciałem ją kupić. Kilka razy nawet wyciągałem po nią rękę stojąc w Empiku jednak zawsze coś mnie powstrzymywało. I wygląda na to, że dobrze jest się czasem wstrzymać. Teraz za 15zł będę miał nowe CD-Action i World of Goo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo, i stwierdziłem że gra jest świetna. Ostatnio widziałem ją w Zielonej Galeri, miałem kupić ale wybrałem penumbra antylogia. Teraz bardzo się cieszę że nie kupiłem bo będę miał ją ze świetnym pismem oraz innymi dobrymi tytułami za 15zł!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem jakiś taki niedorozwinięty, albo nie wiem co ze mną jest nie tak. Ta gra jest... za bardzo wciągająca :D Siedzę i siedzę i nagrać się nie mogę... cały czas gram w demo a przy najbliższej okazji kupię sobie CDA z World of Goo na coverku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA już mam, world of goo zainstalowane.

wszyscy byli ta gra zachwyceni i pomyślałem sobie ze może ja tez będę.

Tylko jest taki jeden "mały" problem. Rozdzielczości w grze zmienić się nie dało, wiec zrobiłem to w pliku tekstowym. Spoko, gra ruszyła w 1680x1050. Przeszedłem pierwszy etap i glut z napisem "kontynuuj" spadł mi niżej niż pokazuje mój ekran... także widzę tylko górna część tego gluta.... żałosne....

nie mam zamiaru grać w mniejszej rozdzielczości. Ma ktoś jakiś pomysł?

@edit

wstarczy gre spatchować. Teraz gra jest tylko po części spolszczona xD Ale luz..

Wstyd, że CDA dało nam wadliwą wersję :<

@edit 2

gra wcale nie jest aż tak rewelacyjna jak ją malowali. Dobra na jakieś 15 minut dziennie... ale nie więcej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadliwą = polską xD. Pocieszę Cię, ten sam problem występuje w wersji "pudełkowej" od CI, da się ją spatchować ale też robi się koktajl angielsko-polski.

PS Zwyczajnie gra Ci nie przypasowała, zdarza się. Czy to, że żadna gra z serii Tomb Raider (z tych, w które grałem, w tym "jedynka") mi się nie podoba oznacza, że to crapy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka, jak nudzisz się na wykładach xD

Fajny pomysł i czasami nieźle trzeba wysilić móżdżek.

Nie wiecie może, czy istnieją może jakieś packi z dodatkowymi misjami ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...