Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

World of Goo

Polecane posty

Gierka jest naprawdę fajna. Zainstalowałem zaraz po kupnie CDA, włączyłem i popłynąłem :) Wprawdzie kilku znajomych na XFire śmiało się że gram w gry dla dziewczynek, ale jakoś mi to nie przeszkadzało. World Of Goo wciągnęła mnie jak mało która gra ostatnio. Mogę po 'x' razy powtarzać ten sam poziom a i tak nie czuję znużenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajna gra. Twórcy mieli ciekawy pomysł i wcielili go w życie. Muszę nad nią jeszcze trochę posiedzieć, bo niby przeszłam ją całą, ale zamierzam na wszystkich levelach mieć ZOŚR. :)

Szkoda tylko, że pudełkowa wersja sprzedawana w Polsce ma jakieś głupie zabezpieczenia i chcąc pograć w drodze trzeba brać ze sobą płytę. :( Oryginalna wersja angielska tego nie ma. Orientuje się ktoś jak to jest z wersją, która była dołączona do CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób obraz płyty i zamontuj go w wirtualnym napędzie (np. Daemon Tools). Ja tak zrobiłem, nawet nie musiałem specjalnie kombinować (czyt. szukać w Google informacji, jak poprawnie skopiować zabezpieczenie użyte w WoG), bo gra najwyraźniej ma "zabezpieczenie" o nazwie "CD Check" (czyli sprawdza tylko, czy płyta jest w napędzie, bez wnikania w to, czy to oryginalny CD czy też kopia na CD-R lub obraz zamontowany w wirtualnym napędzie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja WoG rozpowszechniana w Polsce niestety jest zabezpieczona, ale nie wiem w jaki sposób (nie sprawdzałem).

Sądząc po screenie jest to Windows 7 i jak już pisałem pudełkowa wersja sprzedawana w Polsce tak ma. Co do jej legalności mam wątpliwości, bo oryginalna wersja, którą można nabyć na stronie twórców nie ma zabezpieczeń, no i kupienie jej pozwala na pobranie wersji pod dowolny z obsługiwanych systemów. Zawsze zapomnę sprawdzić jak to z tym jest, ale w każdym bądź razie nie ma tu winy użytkownika.

Tak jak napisał Blackhand najlepiej zrobić obraz i zamontować go w wirtualnym napędzie. Być może to pomoże i tak długo, jak nie łamiesz zabezpieczeń jest to legalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo słyszałem o tych przesympatycznych glutach zanim gra dostała się w moje ręce (razem z CDA oczywiście). Myślałem, że coś takiego nie ma prawa się podobać, ale jest naprawdę świetnie ;). Przyjemna grafika, która nie zmęczyła moich oczu i naprawdę wspaniała muzyka... Zadaję sobie tylko jedno pytanie, czy jak wyjdzie sequel też zostanie tak ciepło przyjęty? Musiałby mieć sporo nowości, ale co więcej da się zrobić z tą materią ;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie,jedno pytanko,Co się dostaje(jeżeli wogóle coś) jak sięzbuduje b.wysoką wieże w Światowej korporacji glut?

Na oficjalnej stronie World of Goo było/działało zestawienie najwyższych wież graczy, jednak gdy próbowałem do niego dotrzeć to nie mogłem go znaleźć. Ale było na tym filmie:

Więc jedyną nagrodą był chyba twój nick w zestawieniu... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę zainstalowałem dla mojego brata, ale jak zobaczyłem jak się męczy z glutami to sam do niej przysiadłem i... byłem bardzo zaskoczony! Czytałem recenzję, widziałem jak autor grę wychwala, ale sam jakoś nie miałem ochoty skosztować przyjemności zagrania w grę. Tak jak już pisałem, miło się zaskoczyłem. Jest to ciekawa gra zręcznościowo-logiczna, z fajną oprawą audio-wideo, specyficznym humorem i setkami różnych glutów, których nie sposób polubić! :) Przeszedłem wszystkie poziomy bez pominięcia i jestem jak najbardziej zadowolony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do World of Goo wracam systematycznie od roku. Gra jakimś cudem, pomimo swojej banalności (a może właśnie przez nią) i krótkości, strasznie mnie wciąga i się nie nudzi. W końcu postanowiłem zakupić oryginał w wersji pudełkowej (nie, nie tej z CD-Action - dla mnie to jak dać płytę Nirvany jako składak z demami nieznanych zespołów). WoG zdecydowanie zasługuje na te (przecież nie wielkie) pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...