Skocz do zawartości
Spooky Albert

"This is the end. My only friend, the end"

Polecane posty

Zawsze czytam CD-A w partiach, dawkując sobie tę przyjemność. Dzięki temu jak skończę, zaglądnę na stronę i widzę "następny numer będzie za 7-10 dni". Nigdy też nie czytam "po kolei", tzn czasami zaczynam od publicystyki, innym razem od poradników.

Dzisiaj dotarłem do AR - Mail od Lenia stał się teraz wyjątkowo wymowny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cd-Action czytałem w latach 2000-2013 następnie nastała wielka przerwa aż do tego miesiąca. Doszły mnie słuchy jakoby źle się dzieje z moim ulubionym czasopismem (gazetą wink wink Smuggler) wypowiedzenia i widmo końca wydawania CD-A. Wieści oczywiście mnie zasmuciły, ale i też wróciły sentymenty i wspomnienia, jakich przez wiele lat redakcja mi dostarczyła. Jako mały robaczek bez większego wpływu na zaistniałą sytuację postanowiłem jednak wesprzeć tak jak tylko potrafię, a więc zakupując ostatnie dostępne wydania tak w wersji elektronicznej jak i "prawilnie" w jedynej słusznej formie jaką jest czasopismo. Czy to pomoże? Przekonamy się, cegiełka do cegiełki i może uda się postawić kolosa na nogi. Czy to z takim czy innym wydawcą. Stay classy CD-Action!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się ciekawie, czasopismo zostaje, redakcja ta sama (uff!), a jednocześnie zapowiedź "rozwoju czasopisma". Jestem bardzo ciekaw, w którą stronę to pójdzie. Czy będziemy mieli do czynienia z ewolucją, czy rewolucją? Oby tylko pismo nie ucierpiało kosztem strony internetowej...

No i mam nadzieję, że wydawca oraz redakcja poświęcą chwilę na sprawę forum. FA ma jeszcze potencjał!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za link, rzeczywiście, wspomina się o stronie internetowej, ale jestem ciekaw, czy jest to równoznaczne z traktowaniem forum jako integralnej części cdaction.pl. Może w końcu tak być, że FA zostanie potraktowane jako przeżytek. I po zabawie.

 

Interesujące, że czytelnicy "CD-A" to głównie ludzie 25+. 

1. Pokazuje to, że dla pokolenia późniejszego czasopisma to już (niestety) przeżytek, relikt minionej epoki.

2. Ciekawe, jaka część tych czytelników to Stara Gwardia? Na ile działa przywiązanie do marki, kupowanie pisma, bo kupowało się je "zawsze".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2020 o 10:49, DaeL napisał:
 
1

@Khiav Przecież wiesz dobrze, że właśnie ludzie odchodzili. Chociażby wspomniany Papkin.

No, a wydawca (ten pijak) miał w branży cudowną opinię tego, co tylko pije i bije, ale nie gwałci, to kolejni nie przychodzili, bo przecież nie gwałci i wypłatę daje.

 

W dniu 29.04.2020 o 11:12, DaeL napisał:
 
 

CD-Action skończyło się na Kill'em All

CD-Action skończyło się na Jerzym Poprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jedynym powodem, dla którego cdaction kiedyś się dobrze sprzedawało, były pełniaki, to może redakcja minęła się z powołaniem i powinna zajmować się wydawaniem tanich serii gier bez żadnych dodatków?

Dziwię się, że ktoś jeszcze płacze po coraz gorszych grach dodawanych do czasopism w dobie rozdawnictwa epic games, amazon gaming czy innych game passów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2022 o 14:27, SerwusX napisał:

Jeżeli jedynym powodem, dla którego cdaction kiedyś się dobrze sprzedawało, były pełniaki, to może redakcja minęła się z powołaniem i powinna zajmować się wydawaniem tanich serii gier bez żadnych dodatków?

Dziwię się, że ktoś jeszcze płacze po coraz gorszych grach dodawanych do czasopism w dobie rozdawnictwa epic games, amazon gaming czy innych game passów. 

A jakoś inne zagraniczne czasopisma mogą. Widać że CD-Action nie chce już robić czasopisma 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...