Jump to content

Shadow**

Forumowicze
 • Posts

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Shadow** last won the day on March 11 2019

Shadow** had the most liked content!

Reputation

4 Neutralna

About Shadow**

 • Rank
  Krasnolud
  Krasnolud

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

3,230 profile views
 1. Zawsze czytam CD-A w partiach, dawkując sobie tę przyjemność. Dzięki temu jak skończę, zaglądnę na stronę i widzę "następny numer będzie za 7-10 dni". Nigdy też nie czytam "po kolei", tzn czasami zaczynam od publicystyki, innym razem od poradników. Dzisiaj dotarłem do AR - Mail od Lenia stał się teraz wyjątkowo wymowny...
 2. Jestem po artykule z Polygamii i powiem jedno - współczuję relacji z szefostwem. Kawał sk***ństwa. Szczególnie tym osobnikiem co niejako "wyszedł" od was. Tym bardziej mi szkoda, bo jako 30-latek z wyższym wykształceniem idealnie wpasowuję się w Wasz "target".
 3. @DaeLTakich maili/wpisów jak mój będziecie mieli teraz w kilogramach więc chcę tylko powiedzieć to: Nie byłem z wami przez te wszystkie lata, bo miałem przerwy dłuższe i krótsze, nie zawsze też podchodziły mi wszystkie zmiany. Jednakże nie wyobrażałem sobie rozwijania mojej pasji i zainteresowań bez Waszego magazynu. Dzięki za te wszystkie lata, powodzenia dla wszystkich redaktorów w przyszłości! Michał, 33l.
 4. Możesz podrzucić linka do magisterki? Chętnie poczytam
 5. Ja kupuję coraz częściej z sentymentu. Ani mnie ziębi ani grzeje przejście z DVD na zdrapki, jeżeli i tak to pobrania jest często cała gra. Prenumeratę właśnie skończyłem (swoją drogą, gdzie jest moja rekompensata za zmiany ceny pisma? czy może po prostu to się wyzerowało i mam się "nie przejmować podwyżkami ceny"?). Jak trafi się jakaś gra w którą wiem, że zagram / zagrałem to chętnie przeczytam jej recenzję. Do tego publicystyka jest na ogół bardzo ciekawa (aczkolwiek przez niektóre artykuły przebrnąć nie mogę). Plakat złożony w kostkę? Ścian w domu nie brakuje, ale za każdym razem żona mi powtarza, że nie mam już 15 lat
 6. Czekam na moment kiedy redakcja (wydawca?) dojrzeje do decyzji o zaprzestaniu inwestowania w płyty/pełne gry i skupi się tylko na "treści czytanej". Powinno się zrobić ankietę wśród czytelników, na FB, na cdaction.pl, w czasopiśmie (jak to kiedyś bywało) żeby wybadać co ludzie chcą widzieć w CD-A. Ja nawet nie odrywam zdrapek ze strony, nie po to kupuję CD-Action.
 7. Gdyby CDA było moją żoną to bym podszedł, spytał czy wszystko w porządku i objął ramieniem. Numer kupię, bo cenię sobie publicystykę i chce poznać Waszą opinię o Metro ale jak na urodzi-nowy numer to słabo. PS braku recenzji FM 2019 do tej pory Wam nie wybaczyłem. Do zobaczenia we wtorek!
 8. Jak mogę zgłosić reklamację kalendarza (brak dwóch miesięcy: Lipiec, Sierpień) ?
 9. Fajnie jest powrócić do gry w którą przegrałem ponad 300h. Czekam na mody, żeby dopieścić ją jeszcze bardziej. PS kojarzy ktoś jak uruchomić grę z językiem angielskim ale z polskimi napisami? Brakuje mi tej opcji w wersji SE.
 10. Czy udało się już komukolwiek znaleźć sposób na wgranie angielskiego komentarza do polskiej wersji? Już nie mogę słuchać naszego rodzimego duetu. Ich komentarz jest ograniczony i pełen błędów (np. przy 60 minucie mówią że spotkanie już się kończy). W poprzednich wersjach wystarczyło znaleźć na płycie angielskie pliki z komentarzem i wkleić, ale teraz jest najwyraźniej inaczej.
 11. Najpierw Wiedźmin, potem Fallout 4. W jednego i drugiego przegrałem ponad 120h ale to jednak przy produkcji CDP-R bawiłem się odrobinę lepiej.
 12. Aktualizuję temat o swój zasilacz: OCZ StealthXStream 500W, kupiony w 2009 roku wyzionął ducha. Na szczęście nie zabrał ze soba na tamten świat nic innego.
 13. Niestety, nie pomogło: Jakieś inne pomysły? A gdybym wgrał z innego komputera domyślny plik to pomogłoby to w jakiś sposób?
 14. Witam, Czy spotkał się ktoś kiedyś z was z sytuacją kiedy system sam (?) podmienił ikonę folderu z defaultowych na inną: Kiedy zmieni się wielkość ikon, to wtedy zmienia się na oryginalny: We właściwościach natomiast, widać że przypisana ikona jest defaultowa, ale już na górnym pasku pojawia się ta zmieniona ikona. Jakieś pomysły?
×
×
 • Create New...