Jump to content

Khiav

Forumowicze
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Khiav

 • Rank
  Hobbit

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

717 profile views
 1. BTW: jakby dawali segregator za każdym razem jak ludzie o to prosili (czy na płyty czy na czasopisma) i Smg udzielał odpowiedzi "raczej damy", to możnaby nimi Bibliotekę Narodową wypełnić.
 2. Khiav

  oszustwo

  Słaby bait
 3. No, a wydawca (ten pijak) miał w branży cudowną opinię tego, co tylko pije i bije, ale nie gwałci, to kolejni nie przychodzili, bo przecież nie gwałci i wypłatę daje. CD-Action skończyło się na Jerzym Poprawie.
 4. Unikaj Asusa serii RT, już 2 razy wymieniałem (zrywały połączenie) i szykuje się trzecia wymiana. TP Linki ludzie sobie chwalą. Daj sobie spokój z WiFi 5 GHz. Jeśli nie mieszkasz w bloku, gdzie jest kilkadziesiąt sieci w zasięgu, to 5 GHz nie ma sensu. Jak w domu jednorodzinnym to też. 5 GHz szybciej traci siłę sygnału przy przechodzeniu przez ściany. W mieszkaniu w odległości ok 5 m od routera, po drodze 2 ściany, 5 GHz ma ledwo 50% mocy.
 5. Smutne, to jest uważanie, że wpis na forum ma być odzwierciedleniem tego, czy o kimś się pamięta.
 6. Fallout Tactics też był odcinaniem kuponów od popularności serii.
 7. Khiav

  Bluescreen

  Ale system w ogóle się nie uruchamia?
 8. Gdyby to były urządzenia tej samej firmy, to BYĆ MOŻE dałoby się coś z tym zrobić, żeby działało na jednym odbiorniku. Ale nie są i jedyne rozwiązanie, to chyba tylko te, które znalazłeś. Jeśli nie ma w sterownikach opcji zmiany częstotliwości, to raczej nie da się z tym nic zrobić. Ew. jeśli masz cierpliwość, to konfigurować tak długo, aż trafisz w różne częstotliwości, między którymi nie będzie interferencji.
 9. Też to miałem i jest to dość irytujący problem. Posprawdzaj wszystkie śrubki, czy dobrze dokręcone, ew. czy zasilacz nie jest krzywo przykręcony i jakaś śrubka nie jest pod skosem.
 10. Jak "Reallocated sector count" (pozycja nr 5) jest "bad", to już nie ma czego ratować. Szybko rób backup i nowy dysk, bo z tego to już tylko przycisk do papieru będzie niedługo.
 11. Niedawno też miałem ostatnio taki problem i też karta NV. Pomogła reinstalacja sterownika.
 12. Musisz mieć albo mnóstwo kompleksów, które kompensujesz sobie kłamstwami, albo obracać się w dziwnym towarzystwie. Poznajesz kobietę, zakładacie rodzinę i co? Przez kilkadziesiąt lat udajesz kogoś, kim nie jesteś? Przez kilkadziesiąt lat "gruby lans" na cwaniaka? Musisz mieć na prawdę smutne życie. To właśnie udając przekreślasz się na starcie, bo to się wyczuwa. Wyczuwa się sztuczność zachowania, przyklejony uśmiech i pozę "luzaka" i "macho". I ta sztuczność zniechęca. Bo kłamiesz już na początku znajomości, więc nie ma sensu angażować się w taką relację.
 13. A dla mnie wszystkie RPG od Bethsedy od Obliviona począwszy. A dlaczego? A GPS. Dlatego.
 14. Ja wypowiem się tylko na temat cyklu Demonicznego. Pierwsza część (nie piszę "tom", bo w polskim wydaniu wszystkie części są dzielone na dwie książki) po prostu wgniata w fotel. "Malowanego człowieka" wciągnąłem. A przeżywałem strasznie fakt, że po skończeniu pierwszego tomu pierwszej części musiałem czekać na wydanie drugiego tomu "Malowanego człowieka". Druga część ("Pustynna włócznia") już tak dobra nie jest. Nadal jest to kawałek dobrej książki. Pewne sprawy, które w "Malowanym..." wydawały się jasno określone źli / dobrzy trochę się rozmywają, czarno - biała moralność nabiera odcieni szar
×
×
 • Create New...