Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Stopniowo przechodzę sobie Batmany (Arkham Asylum skończony, Arkham City w połowie) i nakręcam się z powrotem na świat DC, także z utęsknieniem czekam na następną część. Do tego tradycyjnie - nowy Saints Row oraz GTA V. Czekam również na Watch_Dogs, bo gra potencjał ma olbrzymi, ale mimo wszystko poczekam na pierwsze recenzje/opinie i dopiero wówczas przemyślę sprawę z zakupem tego wydania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardzej czekam na Resident evil Revelations.Gameplaye i traliery,nastawiają mnie bardzo optymistycznie do tej częsci RE.W kolejce są również:

Batman Arkham Origins

Dragon Age III

Watch Dogs

Wiedzmin 3

Evil Whitin

Cyberpunk

Będzie w co graćgra.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku tylko Wastland 2:D, ależ szykuje się miodny cRPG w starym stylu, dawno takiego nie było, w jedynkę nie grałem, ale w dwójkę zaopatrzę się na 100 %. Pewnie tradycyjnie zakupię kolejną część Assassin's Creed i to tyle w tym roku, chyba że trafi się jakiś must have (Watch_Dogs ? ).

Kiedyś pewnie czekałby na CoJ, ale po tym co ostatnio spłodzili chłopacy z Techlandu... Wydali na światło dzienne jedną z najgorszych gier w jaką grałem więc po Gunslinger nic nie oczekuje :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...