Jump to content

Azuranski

Forumowicze
 • Posts

  805
 • Joined

 • Last visited

Reputation

33 Neutralna

About Azuranski

 • Rank
  Elf
  Elf

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array
 1. Azuranski

  Krocz po kroczu #2

  Jeszcze jeden, może ze dwa kroki, a praca będzie gotowa!
 2. Zawsze powtarzam, że granica pomiędzy twoim marnym rysunkiem a znośnym rysunkiem, wyznaczona jest na moment w którym kazałem ci poprawić lokaja. FTFY
 3. Azuranski

  Uroboros

  Plot twist: to nie ogon! Okropny pomysł.
 4. Azuranski

  Smok w trzy kwadranse

  Niezłe niezłe, gdzie mleczko królowej?
 5. Podróże w czasie są możliwe dla każdego. Tylko że do przodu.
 6. Obawiam się, że jedynym miejscem do odwoływania się od decyzji moderatora jest specjalnie przeznaczony do tego temat! Zapraszamy Cię do niego, jeśli za kolejne dwa lata będziesz chciał ponownie podyskutować!
 7. Obawiam się, że jedynym miejscem do odwoływania się od decyzji moderatora jest specjalnie przeznaczony do tego temat! Zapraszamy Cię do niego, jeśli za kolejne dwa lata będziesz chciał ponownie podyskutować!
 8. Nie Valve nie dostało praw do Defense of the Ancients, bo Blizzard się o to sądował. Mogą za to używać nazwy Dota, bez żadnych wielkich liter w środku, bo to już nie skrót.
 9. Sprawdź, czy data w Windowsie jest aktualna.
 10. SMOKI OCKHAMA. NAJPRAWDOPODOBNIEJSZĄ OPCJĄ JEST, ŻE DRAGIN NIE UMIE RYSOWAĆ NIC INNEGO. To prawda (nie licząc ludzi, kosmosów, planet, abstrakcji i martwych natur lol)
 11. Azuranski

  Zmiany.

  Tak. Nie dość, że sprzedajny, to jeszcze głupiutki!
 12. Azuranski

  Zmiany.

  Dragin się sprzedał.
 13. Niestety, książka ucierpiała z powodu Syndromu Podróżnika?, gdzie autor zamiast skupić się na opowieści zajmuje się bardziej przedstawieniem świata.
×
×
 • Create New...