Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

Plakaty są spoko, najlepiej z takich oczekiwanych gier, które jeszcze nie wyszły, np. Assassins Creed 2, Modern Warfare 2, czy coś. Ale jeszcze jedno - tylko ja mam takie odczucie, czy wam też się wydaje, że najnowszy plakat-kalendarz jest gorszej jakości niż te stare? Ten pierwszy z Wiedźmina (Geralt vs. Strzyga i sam Geralt z drugiej strony) mam do dziś, a kalendarz już sie podarł. :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty? Jak zwykle, ma to swoje plusy i minusy. Jak dla mnie tylko minusy. Nawet jeżeli będzie plakat z kalendarzem, to z czasem będziemy mieli plakat z miejscem po kalendarzu, co nie będzie zbyt fajnie wyglądało. Oczywiście jeżeli redaktorzy będą dodawać plakaty, to i tak będę kupował CD-A :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze jedno - tylko ja mam takie odczucie, czy wam też się wydaje, że najnowszy plakat-kalendarz jest gorszej jakości niż te stare? Ten pierwszy z Wiedźmina (Geralt vs. Strzyga i sam Geralt z drugiej strony) mam do dziś, a kalendarz już sie podarł. :confused:

To nie wiedziałeś chyba o kalendarzach jakie dodawali jeszcze dawniej. Kalendarz jak się patrzy z przewracanymi stronami i z jakąś panną na każdej. Na grubym, sztywnym papierze wydrukowane. Nie jakieś tam niby kalendarze w formie plakatu reklamówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi - wiem o starych kalendarzach, wiem. :happy: Ba, cały czas mam go na ścianie, na stronnicy ze Spellforce i pamiętam "aferę", że seksistowski, że nie dla dziewczyn, że coś tam. Ale to był normalny kalendarz, a mi chodziło o plakat. Aktualnie leży rozerwany na ziemi, mimo niedostępnego miejsca, a Wiedźmin wisi w zasięgu młodszej siostry, a jest lekko draśnięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z plakatami ciekawy jest ;]

Bym miał co na ścianę przylepiać bo na razie lachon z Age of Conan wisi ;p

Ja też pamiętam ten stary kalendarz z pannami. Odciąłem ten fragment z boku i mam ładny plakat w szafce szkolnej ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dajcie spokuj z prośbami o plakaty. Jak im się spodoba to dadzą, nie ma co prosić.

A nie wpadłeś na przykład na to, że temat jest po to, żeby poznać zdanie czytelników, Holmesie? Ani na to, że jakby redakcji ten temat nie pasował, to zostałby on zamknięty w parę sekund, Watsonie? - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę za dużo tu przeciwników plakatów - Wania by się przydał :biggrin: A poważnie, wychodząc naprzeciw narzekaczom - dawno nie było Wydania specjalnego CDA, takiego jak CDA konsole albo wcześniej Tipsomaniak 2007. Można by było wypuścić WS z plakatami - tak jak to było 1 1999 r. Moim zdaniem pomysł wart rozważenia. Nie byłoby wtedy :starwars: bitew o to że ktoś nie chce dopłacać złotówki czy coś. Po prostu by tego WS nie kupił (tak jak ja odpuściłem sobie i Konsole i wcześniej numery z Tony Hawkiem 2 czy Gun Metalem), one nie wchodzą do "grzbietowej" kolekcji, do rocznika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty? Myślę, że to jedyne co brakuje w piśmie. Myślę, że każdy gracz chętnie powiesił by sobie coś nad biurkiem. Oczywiście jeśli cena miała by przez ten fakt wzrosnąć preferował bym jedynie numery specjalne. Ogólnie jestem na tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ze było takie coś ze plakaty znajdowały sie okazjonalnie np. z gw factions i age of conan.To jest dobry pomysł żeby było ich wiecej. Ja nie przepadam za plakatami i nie korzystam ale jest sporo ludzi którzy to lubią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam iż nie jest to wcale taki zły pomysł, a jak dla mnie to i jest to strzał w dziesiątkę. Taki jeden czy dwa plakaciki dożucane do "naszego" CDA to miły i przyjemny dodatek dla oka i coś dla "lansu" oraz upiekszenia naszego pokoju czymś co kochamy - czyli GRAMI! Pozdrawiam :):happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jestem za plakatami (np. tak jak tu przedmowcy pisali modern warfare 2 ;]), nawet jezeli wzrosnie cena, co innego gdyby mieli uszczuplac pismo o iles stron. W ogole moze by tak ankieta? w formie ankiety byloby przejrzysciej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze 5 lat temu opowidzialbym sie za plakatami w CDA, ale teraz jestem zdecydowanie przeciw. Czemu taka zmiana? Bo w miedzyczasie odkrylem allegro i drukarke ;P

Poza tym jakby plakaty byly dodawane co numer co byscie z nimi robili? Cudze pokoje tapetowali? Bo w swoim miejsce na scianach (i suficie dla bardziej hardkorowych) sie konczy.

Jak chce plakat, to kupuje sobie go na allegro. A jesli chodzi Wam o plakaciki w frmacie A4, to mozecie sami sobie wydrukowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...