Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

@tosz

To ja zamiast plakatu z okazji PGA czy E3 wole dłuższą relacje z tych imprez. Plakat na urodziny CDA wystarczy. Ewentualnie można by było dać jakiś na nowy rok, taki plakato-kalendarz :) I te 2 plakaty na rok starczą :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy bardzo chcieli by zobaczyć w CDA plakat, liczy się to jednak z wyższą ceną magazynu. Podobnie skarżą się czytelnicy PLAY' a - 10 zł i tak mało stron? - , za to tam są plakaty i to czterech gier. Przestańcie ludzie wymagać aby w CDA były plakaty, jeżeli tak bardzo wam ich brakuje kupcie PLAY' a.

P.S. Osobiście kupuje CDA dla gier i informacji, KŚG podobnie, PLAY dlatego, że można tam znaleźć także plakat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jak kolega wyżej. Zamiast plakatów wolałbym np więcej stron:) jedyny plakat jaki u mnie wisi to ostatni kalendarz z CDA. Pomimo, że już lipiec to dalej sobie wisi z tej ciekawszej strony:) Tak, więc ja jestem na nie. Jedynie sporadycznie,np jako kalendarz. To nie Bravo Sport czy inny Play:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i w mniejszej liczbie panie. ;) Jak wiadomo gości u nas kryzys i trudno jest dawać jakieś dodatki. Wiązałoby się to z większą ceną pisma. Jednak sam chciałbym ujrzeć plakat nowy, bo u mnie w pokoju wiszą trzy: Gothic 3, Wiedźmin oraz Age of Conan. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler bardzo dobrze opisał tę kwestię w AR. Marka marką ale nikt do swojego interesu dopłacać nie chce...

Przeczytałem to co Smuggler mówił w AR o plakatach... I tak dobrze jest, że CDA nie podrożało, mimo znacznego wzrostu cen licencji, papieru itd. Ale gdyby raz w roku był taki plakato-kalendarz, to by wystarczyło. Nie domagam sie co miesiąc plakatu. Dokładnie rozumiem, że kryzys i w ogóle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to już od plakato-kalendarza wolałbym kalendarzo-podkładkę pod mysz:) To był trafiony pomysł z dodaniem tego do któregoś numeru i jestem za kontynuacją:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...