Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

Przydałyby się gadżety takie jak mój przedmówca wymienił powyżej. CDA jest drogie, a pełniaki słabe i nie wiadomo za co tutaj tyle płacić. Niech redakcja dodaje często takie cos typu ,,Gry wiecznie żywe'', ,,Najlepsze FPSy, gry akcji, rpg itp.'' i plakat do każdego numeru no i lepsze pełniaki. I bedzie sie lepiej sprzedawało. Chyba.

Niektórzy bardzo chcieli by zobaczyć w CDA plakat, liczy się to jednak z wyższą ceną magazynu. Podobnie skarżą się czytelnicy PLAY' a - 10 zł i tak mało stron? - , za to tam są plakaty i to czterech gier. Przestańcie ludzie wymagać aby w CDA były plakaty, jeżeli tak bardzo wam ich brakuje kupcie PLAY' a.

P.S. Osobiście kupuje CDA dla gier i informacji, KŚG podobnie, PLAY dlatego, że można tam znaleźć także plakat.

To bardzo mądre, że wydajesz 10 złotych na 4 plakaty. Przeczytaj na forum o tym, że CDA ma podrożeć - będziesz miał szanse zerwać z PLAYem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się gadżety takie jak mój przedmówca wymienił powyżej. CDA jest drogie, a pełniaki słabe i nie wiadomo za co tutaj tyle płacić. Niech redakcja dodaje często takie cos typu ,,Gry wiecznie żywe'', ,,Najlepsze FPSy, gry akcji, rpg itp.'' i plakat do każdego numeru no i lepsze pełniaki. I bedzie sie lepiej sprzedawało. Chyba.

Może dla Ciebie pełniaki są słabe, i uważasz, że nie ma za co płacić. Większość osób jest zadowolonych z pełnych wersji i ogólnie z zawartości pisma. Chcesz lepsze pełniaki? Idź sobie do sklepu i kup sobie jakie gry chcesz.

To bardzo mądre, że wydajesz 10 złotych na 4 plakaty. Przeczytaj na forum o tym, że CDA ma podrożeć - będziesz miał szanse zerwać z PLAYem.

Czy Ty umiesz czytać? To jest ankieta dla userów, czy chcą podwyżki czy nie. Ekipa CDA nie mówiła w tym temacie nic o podwyżce, wic nie ma po co straszyć ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to już od plakato-kalendarza wolałbym kalendarzo-podkładkę pod mysz:) To był trafiony pomysł z dodaniem tego do któregoś numeru i jestem za kontynuacją:)

Tfuuu. Pomyliłem się mówiąc, że chce plakato-kalendarz xD Ja bym chciał kalendarzo-podkładke :D

Przydałyby się gadżety takie jak mój przedmówca wymienił powyżej. CDA jest drogie, a pełniaki słabe i nie wiadomo za co tutaj tyle płacić. Niech redakcja dodaje często takie cos typu ,,Gry wiecznie żywe'', ,,Najlepsze FPSy, gry akcji, rpg itp.'' i plakat do każdego numeru no i lepsze pełniaki. I bedzie sie lepiej sprzedawało. Chyba.

Niektórzy bardzo chcieli by zobaczyć w CDA plakat, liczy się to jednak z wyższą ceną magazynu. Podobnie skarżą się czytelnicy PLAY' a - 10 zł i tak mało stron? - , za to tam są plakaty i to czterech gier. Przestańcie ludzie wymagać aby w CDA były plakaty, jeżeli tak bardzo wam ich brakuje kupcie PLAY' a.

P.S. Osobiście kupuje CDA dla gier i informacji, KŚG podobnie, PLAY dlatego, że można tam znaleźć także plakat.

To bardzo mądre, że wydajesz 10 złotych na 4 plakaty. Przeczytaj na forum o tym, że CDA ma podrożeć - będziesz miał szanse zerwać z PLAYem.

Plakat do każdego numeru? I po co? Kto ma tyle miejsca by to wieszać??? Jeden plakat na rok wystarczy...

A i CDA nie ma podrożeć. To tylko ankieta, pytająca się czy chcieliby użytkownicy forum podnieść cene CDA o te 5 zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam dylemat:) Czy podkładko-kalendarz czy zwykły na ściane mogli by dać żeby powiesić na ścianie nad moniotorem:) Najlepiej dwie wersje CDA:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt CDA trochę drogię jest ale warto ja bez plakatów mogę żyć ale na ważniejsze okazje można dodać pozatym gadżet na ważniejsze okazje to też dobry pomysł cena tych numerów pójdzie w górę ale pare razy do roku mozna siępoświęcić co miesiąc raczej nie bo budżet mój tego chyba nie wytrzyma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem CDA nie jest za drogie. Tak jak pisali moi przedmówcy, plakaty fajna rzecz, jeden na rok powiedzmy pół roku w zupełności by wystarczył. Podkładko-kalendarz to też nie jest głupi pomysł :D Bardzo mi się podobał i moim zdaniem powinien być taki gadżet dołączany co roku, nawet jeśli wiązałoby się to z większą ceną CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszakov

Też jestem za tym, żeby był taki podkładko-kalendarz, nawet wiażący się ze zwiększeniem ceny... (Myśle, że tak około 1-2-3 zł :D) Rozumiem, że kryzys jest i nie można sobie pozwalać na takie dodatki, ale gdyby można było to ja i zapewne wielu innych userów by się ucieszyło :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o plakaty to jestem na TAK :ok: . Fajnie można pokój ozdobić. U mnie wisi tylko kalendarz z wiedźminem. Można by było dodać plakat ale nie co miesiąc. To przecież byłby zbyt duży koszt. Ale z resztą jak jest plakat to więcej ludzi kupuje CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw. Z prostych powodów osobistych - nie mam gdzie tego wieszać i ogólnie nie widzi mi się ozdabianie mojego pokoju plakatami z gier, a w innym miejscu w domu tym bardziej. Ponadto jeśli CDA miałoby przez to podrożeć lub jeśli plakaty miałby zająć strony z tekstem to tym bardziej jestem na nie. Oczywiście jeśli redakcja zdecyduje się dorzucić 1-2 razy w roku taki plakacik z okazji jakiegoś jubileuszu czy coś to nie mam nic przeciwko, ale nie w każdym numerze ;] Znacznie bardziej wolę takie dodatki jak podkładko-kalendarz itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że raz na jakiś czas powinien się taki plakat w CDA znaleźć, szkoda że ostatni jaki się pojawił na łamach CDA to plakat z Wiedźminem i Age of Conan. Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja na świecie, kryzys i było wiadome że dotknie on również nasze czasopismo. Póki co można sobie odpuścić gadżety.. Wolę jakiegoś niezłego pełniaka niż plakat co miesiąc ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dwa plakaty w roku to nie jest wielki wydatek i można o tą złotówkę podnieść cenę CDA i chyba to nikogo nie zrujnuje. Znowu zbyt częste dodawanie plakatów nie jest za mądre bo gdzie to wszystko wieszać i te plakaty odbiłyby się na ilości stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na pół roku lub gdy jakaś fajna giera wyjdzie typu MW2 i AC2

Fajny pomysł :] Ciekawie by było, gdyby 1 raz w roku (1 raz w roku w zupełności wystarczy...) był dodawany plakat np. na wakacje czy urodziny CDA. I plakat ten byłby właśnie związany z jakimś hitem, który miałby wejść w danym roku. Noi oczywiście podkładko-kalendarz bardzo bym chciał zobaczyć na święta w CDA :D Myśle, że taki 1 plakat i podkładka by na pewno wystarczyły z takich względów, że wole więcej stron niż plakat co miesiąc i wiele osób nie ma gdzie wieszać plakaty, więc walały by sie po szafkach...

@luq92

Cena napewno by o tego zeta wzrosła, ale to chyba nikomu nie przeszkodzi... Złotówka w tą, czy w tamtą... xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza żeby o tą złotówkę podrożało :happy: Jak ma to być jakiś super plakat czy inny bajer to niech i o dwa złote zdrożeje :laugh: Przynajmniej takie jest moje zdanie :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z moim przedpisaczem :smile: Plakaty są w moim domu miło widziane bo mam wyplakatowane 2 ściany. Uwiewlbiam plakaty. mogły by być w każdym CDA ale widocznie w tym piśmie siedzą dusigrosze... ( Bez urazy dla redakcji)

Jacy dusigrosze? :/ Po co, co miesiąc plakat? Jeden na rok wystarczy... Już lepiej te kilka stron więcej, niż plakat i tego zdania jest pewnie większość czytelników, bo nikt nie ma tyle miejsca na te plakaty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem świetnie jeśliby w CDA zamieszczano plakaty, nawet jeśliby zdrożało o kilka/kilka-naście złotych.

Już wcześniej się o tym wypowiadałem ale się powtórzę. CDA to nie Bravo Girl ani pismo dla plakaciarzy :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...