Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

Obojętnie. Nie w każdym numerze, ale raz na kilka byłoby idealnie. Gdyby się trafiały co numer, w końcu by się przejadły. A tak, zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy, nie będą mieli zbytnich powodów do narzekań.

Dodałbym jeszcze, że fajnie by było, gdyby też trafiały się mniejsze plakaty. Takiej wielkości jak niegdyś w Clicku! czy tam Play'u. Tych dużych często nie ma gdzie zawiesić, a i tak najlepiej wyglądają w ramce. Natomiast mniejsze, zawsze zmieszczą się na jakiejś szafce itp. Jest także mniejsza szansa, że się porwą, a i redakcja najprawdopodobniej poniosłaby mniejsze koszty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat to bardzo dobry dodatek, ale nie za często bo w końcu zaczną trafiać do szuflady z braku miejsca na ścianie. Myślę, że optymalnie byłoby dwa razy do roku, na urodziny i na gwiazdkę. I tylko w dużym formacie jak np. ostatnio kalendarz. Mniejsze, nawet z bardzo ładną grafiką, prezentują się IMO średnio. Swego czasu konkurencja dawała co numer (nie wiem czy dalej dają bo nie kupuję) plakat wielkości dwóch stron pisma czyli 1/4 kalendarza cda (eee...), na takim papierze jak reszta czasopisma (eee...), zszyte z czasopismem, czyli jeżeli chcesz wieszać licz się z tym, że będziesz mieć dziurki na plakacie po zszywkach (eee...). Nie chciałbym takiego czegoś dostawać w cda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę coś od siebie w temacie. IMHO plakat (kredowy papier, dobre pigmenty, lakier) to świetna sprawa ale raz: nie ma możliwości kolportażu takiej formy w kiosku, dwa: druk kosztuje fortunę, trzy: dostarcza się takowe w grubych tekturowych tubach, bo każde zagniecenie obniża właściwości estetyczne. To coś, co znaleźć można w lub czasopismach (złożone na kilka części, ew. wydane w kilku fragmentach do sklejania, na papierze cienkim jak pergamin) mi niestety nie pasuje. Także jestem na nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem plakaty nie są takim najgorszym pomysłem, ale aby ta rzecz nie przerodziła się w coś uciążliwego to najlepiej gdyby :

- plakaty wychodziły wraz z pismem co naprzykład 4-5 numerów

- były dobrej jakości

- najlepiej w formacie A3

- pod warunkiem że nie odbyło by to się kosztem usunięcia ważnych tematów, lecz zamiast naprzykład działu o grach na komórki

No to podałem swoją skromną propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbedny dodatkowy badziew. Kawalek papieru z nadrukowanym obrazkiem, macie po 6 lat zeby sobie plakaty wieszac? I jeszcze za takie cos cena w gore? Jak kto schce plakat, to sciagac obrazek z internetu i drukowac.

Jeśli miało by to być w jakichś okazjonalnych numerach to naprawdę nie widzę przeszkód. Wtedy i tak cena jest zazwyczaj większa. A sześciolatki to nie są chyba aż tak za plakatami. To raczej kolesie w granicach 13 - 15 lat, tak się tym jarają :laugh: .

Troszkę was nie kumam obrażacie w tym momencie wiek użytkowników forum,graczy? mi się to podoba elegancko w antyramie przywiesić sobie w swojej pracowni z 2,3 plakaty nie rozumie co w tym złego tym bardziej ze większość jest za.Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem za, ale jak juz to niech bede raz a jakiś czas bo jezeli miały by byc co numer to pewnie wzrosła by cena cd-action a szkoda mi wydwac wiecej kasy tylko po to aby miec kolorowy kawałek papieru. Poza tym co miało by byc na tych plakatach??? Arty z gry. To to ja moge w interniecie pooglądć. Podsumowując moją i tak zadługą juz wypowiedz.

Raz na jakis czas mogą być np. z kaledarzem jak to napisał pare postów wyzej Pzkw VIb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet też sobie na ścianie powiesisz?

P.S. Bardzo za :)

gdybs przeczytał uwaznie mój poprzedni post to bys wyczytał, ze za sporadycznym dawanie plakatów np. 2/3 w roku to nie mam nic przeciw ale nie widze sensu w wydawaniu plakatów co numer. A co do tego wieszania internetu na ścianie to co ty niby masz zamiar z tymi plakatami robic jak bede co miesiąć??? całą dzielniece nimi obkleić czy jak bo nie za bardzo?? No chyba, ze masz ścianie wielkości muru chinskiego bo jak tak to zwracam honor:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa-trzy w razy w roku z jakimś wykopanym artem (jakość - żyleta) o to by było coś. Zbieram różne plakaty z gier i jak kieeeeedyś zamieszkam w końcu we własnym mieszkanku to obwieszę nimi wszystkie ściany, łącznie z toaletą, żeby wszyscy widzieli że tu mieszka nolife jak się patrzy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jestem na nie" gdyż:

- mam małe mieszkanie (52m) no to ile takich plakatów można zmieścić... no chyba że złożone zostawię to hohoo

- jak już coś wieszać na ścianę to ładne, a jak wiadomo ładne to zazwyczaj rozebrane... no i znowu problem bo żonie się bardziej podoba ten z drugiej strony...

- ...

Tak na poważnie to wolę inne dodatki do CD-A np. takie małe cośki niespodzianki co to nie wiadomo do czego są :teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybs przeczytał uwaznie mój poprzedni post to bys wyczytał, ze za sporadycznym dawanie plakatów np. 2/3 w roku to nie mam nic przeciw ale nie widze sensu w wydawaniu plakatów co numer. A co do tego wieszania internetu na ścianie to co ty niby masz zamiar z tymi plakatami robic jak bede co miesiąć??? całą dzielniece nimi obkleić czy jak bo nie za bardzo?? No chyba, ze masz ścianie wielkości muru chinskiego bo jak tak to zwracam honor:D

Jest jeszcze podłoga i sufit XD A chodziło mi głównie o podejście że "Jest to w necie" Recki też są w necie a CDA kupujesz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zmieniał plakat co miesiąc <lol>

Bardzo dobry pomysł, plakaty co kilka numerów mile widziane. Duuże i dwustronne.

-mam małe mieszkanie (52m) no to ile takich plakatów można zmieścić... no chyba że złożone zostawię to hohoo

-jak już coś wieszać na ścianę to ładne, a jak wiadomo ładne to zazwyczaj rozebrane... no i znowu problem bo żonie się bardziej podoba ten z drugiej strony...

Tą wypowiedzią, to mnie chłopie powaliłeś jak z kalibru 54 strzelił.

Dobrze, redakcja specjalnie dla ciebie, jednego ze 120 tysięcy kupujących CD-A zastanowi się nad tym.

A tak bardziej serio.. Primo: pamiętaj, że nie jesteś sam. Secundo: plakaty można zmieniać; mnie nudzi już półroczny plakat z gry, nawet jeśli to wiedźmin, albo super seksowna bohaterka.. Tertio: a kto ci każe wieszać? Możesz komuś oddać, będzie pożytek :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty? Tak. Ile? Najczęściej raz na. 2 numery. Jakie? Nie z jakiś noname'ów tylko długo zapowiadanych i oczekiwanych gier (ew.) filmów, z wiecznie żywych gier (co nawet w Wolfa 3d czasem pogrywam :happy: ), lub z naprawdę porządnych kaszanek jak "Limbo of the Lost" czy "Super Stunt Spectacular" Aha i jeszcze w miarę możliwości nie obustronne bo cały weekend zszedł by mi na dylemacie "Nad łóżkiem L4D2 czy HL2EP3"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze podłoga i sufit XD A chodziło mi głównie o podejście że "Jest to w necie" Recki też są w necie a CDA kupujesz ;)

Tak masz racje w necie tez sa recenzje ale ja wole miec wszystko na papierze. A przeciw plakatom nie mam nic jezeli tylko nie spowoduja one ze wzrosnie cena pisma. Bo jezeli miała by wzrosnąc to ja dziekuje. Raz na jakis czas mogą byc ale co numer raczej nie bo bez podwyzki ceny pisma raczej sie nie obejdzie a nie oszukujmy sie CD-A i tak juz swoje kosztuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztuje tyle, bo oferuje dużo :) Nie sądzę, aby za to co mamy w piśmie , ta cena była zbyt wygórowana :)

Wiem:) dlatego nie pisałem ze kosztuje za duzo bo biorąc pod uwage to co cd-a oeruje to cena jest ja najbardziej good:D Co nie zmienia faktu, ze kosztuje duzo.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze w miarę możliwości nie obustronne bo cały weekend zszedł by mi na dylemacie "Nad łóżkiem L4D2 czy HL2EP3"

A może po prostu: 1 miesiąc L4D2, drugi miesiąc HL2EP3 ? Życie to ciągłe wybory ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...