Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

Kiedy zobaczyłem plakatokalendarz w CD-Action z Age of Conan i Wiedźminem, to przez pół dnia chodziłem z wielkim bananem na twarzy. Kiedy uświadomiłem sobie, że nie mam go gdzie powiesić, to całkowicie zepsuł mi się humor. I tak do dziś ten wspaniały plakatokalendarz leży sobie gdzieś w kącie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zobaczyłem plakatokalendarz w CD-Action z Age of Conan i Wiedźminem, to przez pół dnia chodziłem z wielkim bananem na twarzy. Kiedy uświadomiłem sobie, że nie mam go gdzie powiesić, to całkowicie zepsuł mi się humor. I tak do dziś ten wspaniały plakatokalendarz leży sobie gdzieś w kącie.

Ha! Mam ten sam problem co ty :P Ehhh żałuje bo to naprawde fajny plakato-kalendarz :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem plakaty (i różnego rodzaju nalepki) powinny być dodawane częściej.

Kolekcjonuje CDA od końca (grudzień) 2006 roku i mam w pokoju ledwo 3 plakaty ! (z tym, że chyba jeden przegapiłem, po prostu nie było go w gazecie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż na urodziny i na koniec roku mogliby plakat dorzucić. Inaczej trzebaby było cały czas plakaty zrywać ze ściany:) Pod koniec roku jakiś kalendarz a na urodziny z jakąś dobrze zapowiadającą się grą. Więcej plakatów nie potrzeba. To pismo dla graczy a nie plakaciarzów:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym pod myszkę:) Świetny pomysł z tym kalendarzem w podkladce był:) Dla mnie co roku mogą takie prezenty być:) Chociaż po jakimś czasie klej wysychał i się rozlatywała ale specjalnie to mi nie przeszkadzało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że pod koniec roku będę miał nową podkładkę z CDA :D. Ta z 2008 już bardzo zużyta jest i też mi klej wysechł. Ciekawe czy beda jakieś plakaty kiedyś... i tak nie mam gdzie wieszać, ale tak z ciekawości... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty to super pomysł. Swojego czasu były w Clicku!, ale zniknęły po czym zniknęło pismo ;] Przyznam, że troche brakuje mi plakatów, zawsze to jakiś ciekawszy można walnąć na ścianę lub na drzwi. Ale jeśli CDA miało by podrożeć to podziękuję i niech zostanie tak jak jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie CDA chyba nie drożało jak plakaty dawali. Chyba, że to był numer specjalny to wtedy był droższy o złotówkę. Ale od czasu do czasu tą złotówkę można dołożyć:) Chyba to nikomu budżetu nie zrujnuje:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko jaki sens ma to, że każdy napisze - "plakaty to dobra rzecz", skoro i tak nic w tym kierunku się nie dzieje... Imo powinno być podane oficjalne stanowisko redakcji/wydawnictwa na ten temat bo nie widzę sensu dalej spamować tutaj. Takie jest moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...