Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

Jestem absolutnie przeciwny. Dlaczego? Już tłumaczę:

Plakat to coś, co docelowo ma się stać ozdobnikiem naszej przestrzeni, czyli właściwie rzecz zamyka się najczęściej do własnego pokoju. Jeżeli już miałbym sobie powiesić w pokoju plakat (gdzie zasadniczo nie ma jakoś bardzo wiele miejsca), a nie np. obraz to musiałby on w 100% odpowiadać mi estetycznie. Mała jest szansa na to, że taki znajdzie się akurat w piśmie o grach, bo rozpikselowany screen z gry czy nawet jakaś grafika to mało kiedy jest coś, czym warto upiększyć wystrój na kilka lat... (No chyba, że ktoś sobie co miesiąc zmienia pokój, to nie wnikam, ja takich nie znam) Wolę wtedy pójść do Empiku i wydać te 15zł na coś co naprawdę będzie zjawiskowe i w 100% odpowiadające moim upodobaniom. Plakaty z gazet są dla mnie najczęściej tak samo przydatne jak ulotka za wycieraczką samochodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po plakaty z panienkami idź do Playboya albo CKM-u.

Przecież często dajecie tapety z panienkami na cover DVD i powtarzacie, że CDA to pismo nie tylko o grach, więc nie widzę powodu dlaczego nie moglibyście wrzucić Megaplakatu z Jenną Jameson czy Terą Patrick - występowały w grach (nie tylko w filmach przyrodniczych) i są dwie pieczenie na jednym ogniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po plakaty z panienkami idź do Playboya albo CKM-u.

Przecież często dajecie tapety z panienkami na cover DVD i powtarzacie, że CDA to pismo nie tylko o grach, więc nie widzę powodu dlaczego nie moglibyście wrzucić Megaplakatu z Jenną Jameson czy Terą Patrick - występowały w grach (nie tylko w filmach przyrodniczych) i są dwie pieczenie na jednym ogniu...

Jesli beda jakies takie panny w rolach postaci z gier, to nie widze specjalnego problemu, jesli beda mialy na sobie wiecej niz kolczyki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

I jeszcze jedno, tak z ciekawości zapytam, bo to nie mój wiek, co za plakaty wieszano w latach 90? Z Wiedźminem? Bo w CDA nie było chyba jeszcze plakatu z Modern Talking, czy Bad Boys Blue?

Modern Talking i Bad Boys Blue to raczej z pierwszej połowy lat 80-tych ubiegłego wieku... w tych właśnie latach to raczej były plakatki z Rosjankami (oczywiście nie te nagie... tylko ubrane w jakieś sweterki, spódnice itp. - były takie plakatki w nieistniejącym czasopismie "Kraj Rad") :)

(...)

I jeszcze jedno, tak z ciekawości zapytam, bo to nie mój wiek, co za plakaty wieszano w latach 90? Z Wiedźminem? Bo w CDA nie było chyba jeszcze plakatu z Modern Talking, czy Bad Boys Blue?

Modern Talking i Bad Boys Blue to raczej z pierwszej połowy lat 80-tych ubiegłego wieku... w tych właśnie latach to raczej były plakatki z Rosjankami (oczywiście nie te nagie... tylko ubrane w jakieś sweterki, spódnice itp. - były takie plakatki w nieistniejącym czasopismie "Kraj Rad") :)

(...)

I jeszcze jedno, tak z ciekawości zapytam, bo to nie mój wiek, co za plakaty wieszano w latach 90? Z Wiedźminem? Bo w CDA nie było chyba jeszcze plakatu z Modern Talking, czy Bad Boys Blue?

Modern Talking i Bad Boys Blue to raczej z pierwszej połowy lat 80-tych ubiegłego wieku... w tych właśnie latach to raczej były plakatki z Rosjankami (oczywiście nie te nagie... tylko ubrane w jakieś sweterki, spódnice itp. - były takie plakatki w nieistniejącym czasopismie "Kraj Rad") :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze apropos rozkładówek z Playboy'a czy CKM'u, to są mizernej wielkości w porównaniu do tych z Wiedźminem 2 czy Battlefield 3, no i panny zawsze są na golasa, a plakat z fajną dziewuchą, która ma lekko zasłonięte co trzeba i wieeeeeeeeeeelkich rozmiarów, byłby mile widziany chyba nie tylko przeze mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w CDA był dodawany wcześniej plakat z Diablo 3? Jeśli już są jakieś plakaty to z marnych Asasynów i Battlefielda. Kozacki byłby z Diablo i zastanawiam się czy to możliwe żeby nie było plakatu z tak klimatycznej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, żebyś Ty o tym decydował i w rezultacie pozostawił wybór tego komuś innemu. Redakcja na pewno jest Ci wdzięczna za takie pozwolenie ;) A bardziej serio, plakaty to fajne urozmaicenie, chociaż ja cały czas czekam na powrót starych dobrych Tipsomaniaków!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...