Skocz do zawartości

Plakaty w CDA co sądzicie?


LilMeds

Polecane posty

  • Odpowiedzi 622
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

phew..plakat to niezly pomysl..ale przeciez.sa dodawane......( cholera gdzie ja mam ten kalendarzyk z wiedzminem...) ale wiecie co.....mogliby nasi jakze zacni mlodzi i przystojni redaktorzy (muehehehe) brac plakaty Z DOPLATA LUB ZA DARMOLA OD FIRMY JAKO REKLAME!!! (dobre co??^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do evomyrin'a

nie, nie dobre :P w ogóle jakaś dziwna ta twoja wypowiedź, z całym szacunkiem.

Ja osobiście, jeśli chodzi o plakaty, byłbym za gdyby plakaty były przemyślane. To znaczy nie pierwsza, lepsza grafika z gry. Chętnie bym zobaczył taki plakat jak był parę dni temu reklamowany na łamach strony (ten przedstawiający różne gry). ogólnie więc jestem za i na pewno prędzej zachęciło by mnie to do częstszego kupna czasopisma. Oczywiście nie zapomnijmy o pełnych wersjach gier.

wiem, wiem... zaraz ktoś wyjedzie na mnie, że chciałbym wszystko za darmo. Wcale nie, bo chętnie dopłacę nawet te 5-6 zł do czasopisma które dało by mi w co pograć o raz jakiś fajny plakat. Taka jest prawda, że treści zawarte w gazetce są świetne... ale mnóstwo z nich mogę bez problemu odnaleźć w internecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na nie zgodzenie się z przedmówcą. Pismo kupuję dla słowa pisanego:) Płyty, czy ewentualny plakat traktuję jako dodatek. Z tych względów wolałbym nie dopłacać. Może by tak zrobić referendum na łamach pisma na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że plakaty powinny być dodawane częściej, ale nie w każdym numerze. Gdy ukaże się jakaś ważna gra(a gdzie plakat z GTA IV???!!!), lub redakcja będzie miała za dużo pieniążków, to wtedy mogliby jakiś bonus A3 dorzucić xD. Albo tak raz na kwartał i czytelnicy głosowaliby na stronie, co ma być na tym plakacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak zrobić referendum na łamach pisma na ten temat?

Ten temat jest w pewnym sensie referendum. Każdy użytkownik forum może się wypowiedzieć na temat dodawania plakatów do CDA. Jeśli chętnych będzie bardzo dużo redakcja będzie musiała poważnie rozważyć ten pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A to nie jest poważne pismo! Można się czasem uśmiechnąć podczas jego czytania (listy od czytelników lub recenzje kaszanek) ale nie jest pismem przed którym można zasnąć (takie działanie mają na mnie poważne gazety).

Fajny był plakat z Age of Conan z Keairą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O a mi nad łóżeczkiem wiszą oprawieni Geralt i ta laska z K/Conana. Taaak jestem gadżetomaniakiem więcej plakatów np. MW2 albo AC2... to by było coś nie?

PS moglibyście jeszcze raz jakąś podkładkę pod myszkę wrzucić :D

PS2

Te duże kalendarze co dawaliście też spoko były (ale się szybko unieważniły)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy miałem 12lat , mój stary pokój pełny był nim przy ozdobiony głównie z jakiś kaczorów donaldów, a teraz, już nie (nie licząc :D Wydrukowanego Fan Arta kolegi na którym jest Hinata hyuga i Sakura Haurno w karnacji shippuuden i tekstem poniżej GIRL POWER!, co do plakatów w CD-A Ok, ale lepiej by się pokazały z jakąś okazją np na święta czy urodziny CD-A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-Action kupuję raczej żeby coś poczytać i nie zostawać w tyle z nowinkami, a przy okazji pogram sobie w jakiś dołączony pełniak;) Oczywiście miłe są dodatki typu plakat czy kalendarz ale dla mnie nie są konieczne. W jubileuszowych numerach i tak są więc nie widzę problemu - więcej mi nie potrzeba. CD-Action i bez plakatów jest najlepszym pismem o takiej tematyce w Polsce(a może i na świecie? ;))- nie potrzeba żadnych dodatków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja plakaty zbieram(mam jeszcze ten z gothica 3)Szczególnie podobał mi się ten z wiedźminem!I Uważam że dobrze by było je 1-2 razy w roku wrzucić.Ja sam osobścię strasznie płakałem nad brakiem plakatu z najnowszego Prince Of Persia...Można by było naprawdę zaszaleć grafika ... :rozpacz::sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było dawać plakaty z różnych okazji np: Urodzinki CDA, albo gra z 10/10 i plakat z tą właśnie grą. Mnie też poruszył brak plakatu z PoP-em oraz z asasynem. Albo zrobić taki spory plakat A1 Pt: The Best Of... i najlepsze gry postacie z gier, po 3 sztuki od każdego redaktora i 2 od czytelników, oraz 1 od pani Madzi :tongue: na tle wielkiego złotego CD-Action mana na swojej wiernej płytce.

P.S. Ludzie 2 złocisze? chyba śnisz oni to kupują hurtowo i to wychodzi 20 groszy za kartkę max, więc nam to wyjdzie dopłacić ok 50gr w porywach do złotówki

P.S.2 Co o tym myślicie? Ja niedawno sobie wymarzyłem taki plakat na którym będą Altair, Książę, Ray, Geralt, Elika, Lara, hmm... może Rayne bez napisu [Pier(w)si w polsce], Shepard, oraz wielu ,wielu innych... Co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...