Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

[11:25]

Fajny byłby taki plakat z miksem wielu najlepszych postaci z gier. Chociaż wątpie w to czy sie pojawi ;(

Nie podoba mi się sceptyka w twoim poście ;P

Widzę że mój pomysł został przyjęty dosyć entuzjastycznie, więc panowie, panie, nie pozostaje nam nic innego niżeli wciąż śledzić wątek oraz czekać na odzew redakcji. (Odradzam groźby które widziałem na innych forach "Jak nie dacie plakatu z tą grą to was z[PIIIIII]e" brzmiało to dosyć śmiesznie i nie wywołało żadnej reakcji) Polecam cierpliwe czekanie :P.

I właśnie to będziemy robić... radakcjo nie każ nam czekać :cool:

[21:00]Czy naprawdę redakcja nie może tu zajrzeć? ('-.-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jasne, że chcę. Plakaty w CDA wcale nie musiałyby spowodować wzrostu ceny. Dodawanie reklam gier jaką jest plakat mogłoby spowodować, że CDA by nawet zarobiło! Zamiast dawać reklamę jako stronę mogliby zrobić z niej plakat nie? W końcu reklamy w CDA już są...

Także pomysł bardzo dobry, sam na niego wpadłem ale tematu już jest :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to taki dobry pomysł, że na plakaty walić reklamy?

Jak by to wyglądało? Wiedźmin na tapecie, a po prawej na dole w stopce: "tylko 79.90!!! Kup teraz!"

JA uważam, że plakaty mogłyby być w formie dodatków (tę złotówkę to co za problem wyłożyć). Ze dwa plakaty na rok i by wystarczyło. Chodzi o to, żeby to było coś fajnego, a nie zwykłego, co mamy co miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy na plakaty? Brrr, niszczyłoby całą otoczkę plakatu i zamiast pokazywać plakat jakąś postac albo szcególnie fajny art z gry, tak informowałby nas o tym, ile gra kosztuje i gdzie jest dostępna, a to byłoby już trochę głupie.

Co do żalu, ze nie było plakatu z PoP: oj mam żal i z coraz dłuższym upływem czasu uświadamiam sobie, ze ta piękność z AoC mogła być zastąpiona właśnie PoP'em, bo ta gra już jest kultowa, a babka z AoC przypomina o porażce tegoż MMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie o reklamy chodzi tu na plakacie tylko o to, że plakat JEST sam w sobie reklamą. :) Bo któż na widok Geralta z mieczem, nie ma ochoty powyżynać kilku potworków? ;p A plakat jak najbardziej ale myślę, że około raz na 3 miesiące by spokojnie starczyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiem, że to w formie żartu, ale taki plakat nie zmieściłby mi się rozłożony na całym osiedlu, a co dopiero na ścianie :)

Co do plakatów: do tej pory były ze 2-3 rocznie, i tak powinno zostać.

A inicjatywę zrobienia plakatu ze wszystkimi najlepszymi grami roku jak najbardziej popieram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z większością że plakaty w każdym numerze to lekka przesada (powiedzmy szczerze i tak większość z nich leżałaby gdzieś na półce i jedynie "się kurzyła") i mogło by to w dodatku zwiększyć cenę lub zmniejszyć ilość stron CDA. Jednak mogłyby pojawiać się nieco częściej niż obecnie (okazji ku temu wcale nie ma tak mało). U mnie w pokoju wciąż wisi plakat z wiedźminem, chętnie bym go już wymienił jednak od czasu gdy go powiesiłem żaden inny nie spodobał mi się na tyle by zająć miejsce wiedźmaka.

Uważam że częstsze (ale nie za częste) plakaty są dobrym pomysłem, jednak gdyby miały jakoś istotnie zmienić cenę lub ilość stron to lepiej sprawę zostawić tak jak jest obecnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za plakatem takim jakie były dodawane (chyba A1) co 2-3 numery ( z jakąś ostatnio wydaną, dużą;) grą np. kiedyś GTAIV, obecnie Prototype) i jednorazowa podwyżka ceny takiego numeru, żeby można sobie było systematycznie zmieniać wystrój. Co *Sz. Redakcja* i wy na taki koncept?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jestem za, a nawet przeciw" :D Jeśli ilość stron się nie zmieni to mogą coś dać co 3-4 numery. Mogą też być nalepki z logami gier np. Diablo 3, Starcraft 2 itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w numerach urodzinowych i np. co jakieś 3 miesiące mogłyby być dodawane takie plakaty. Pod warunkiem, że nie zmniejszyła by się wtedy ilość stron. Co do ceny to jak np. wynosiłąby wtedy o 1 zł więcej to mogłoby tak być :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:) Nie wiem co niektórzy sie kłócą z innymi o te plakaty:) Nic się nie dopłaca do nich a jak się nie podoba to nie wieszać. Proste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...