Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

Ja bym był za plakatami gdyby z jednej strony był kalendarz na dany miesiąc Marka Lenca :) a z drugiej jakaś durna gra :P

Ale tak serio to nie chciał bym plakatów w CDA bo mi są one zbędne wole sobie pierdyknąć jakiś fajny malunek łączący ścianę z sufitem niż obwieszać ją plakatami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za plakatami! Najlepiej w takim formacie jak były do tej pory, albo jeszcze większe-po jednej części w numerze. I przydałoby się co najmniej 2 na rok a lepiej jakby był 1 plakat na kwartał. Ja odżałuję tą złotówkę jeśli trzeba. Po prostu na rynku brak takich dużych plakatów z gier - Hanah Montana przecież nie zawieszę :biggrin: Dawno temu były takie w Clicku! (Mam je do dziś) ale to już prehistoria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też by się przydał od czasu do czasu jakiś plakacik, wiecie dziura w ścianie, czy jakiegoś grzyba zakryć xD.

A serio to na puste ściany czy drzwi bym coś zawiesił.

Kejn ma fajny pomysł z tym plakatem.

Jeśli idzie o rozmiar to różnie bywa, i różnie powinno być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem plakat w CDA to fajna sprawa , zresztą jak wszystkie dodatki. Bardzo mi pasowały wszystkie bonusy dodawane do CDA plakaty i naklejki zwłaszcza. Najmniej pasowała mi dodana niegdyś podkładka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że są też ludzie, którzy kupują CDA po to, żeby je poczytać, a nie dla głupich gadgetów. Żeby to jeszcze było coś potrzebnego. A tak miałbym rezygnować z kilku stron, albo dopłacać do czegoś co wyląduje w makulaturze? Nigdy w życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Najmniej pasowała mi dodana niegdyś podkładka.

A do dziś jej jeszcze używam. Bardzo fajna. :)

A co plakatów to jestem jak najbardziej na tak! Dawno już nie było żadnego plakatu, a szkoda. :( Ale mam nadzieję, że niedługo dają jakiś ładny plakacik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TAK :cool: .Plakaty powinny pojawiać się co 2-3 miesiące.Chciałbym plakaty ,gdyż ostatni plakat z CDA (który był dawno dawno temu :P ) nakleiłem i po 1 miesiącu moja siostra mi go zniszczyła :mad:

Chciałbym plakaty ale nie koniecznie kosztem złotówki :tongue: .Ale jak będzie trzeba to i tą złotówkę zapłacę. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ilu ludzi ma drukarki w odpowiednim formacie?

Przecież pisałem to z pewną dawką ironii.

A teraz zaczynacie panowie mówić z sensem. Raz na jakiś czas owszem. Też jestem za. Tylko NIE kosztem stron lub ceny. Oczywiście co do ceny, to tych specjalnych numerów, w których sie plakat znajdzie może sobie być wyższa. Żeby tylko nie na stałe :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miało by to być w jakichś okazjonalnych numerach to naprawdę nie widzę przeszkód. Wtedy i tak cena jest zazwyczaj większa. A sześciolatki to nie są chyba aż tak za plakatami. To raczej kolesie w granicach 13 - 15 lat, tak się tym jarają :laugh: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...