Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Poniżej zamieszczam strony z kluczami, z których sam korzystam. Zwykle sprawdzam gdzie jest najtaniej i tam właśnie kupuję:

http://www.keye.pl/

http://klucze.inexus.pl/

http://www.fabrykakluczy.pl/

http://www.gamecodes.pl/

https://www.g2a.com/

A żeby nie było kompletnego offtopu. Jeszcze 3 lvle i outlands, a moja ukochana może już sobie zrobić rycerza śmierci :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Agralt/simple

Ten RaF na prawdę czyni cuda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może link do jakiegoś wiarygodnego źródła, gdzie mógłbym znaleźć listę elementów, które zapowiedziano na Blizzconie, ale jednak nie trafią do WoD na premierę? Oficjalne forum to straszny śmietnik, trudno tam coś znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie 30-dniowego abonamentu za 15 zł (RAF) bo gdzieś zasłyszałem, że istnieje taka możliwość. Wie ktoś gdzie takie coś można kupić ? Sprawdzałem Allegro i nic nie było.

Jakoś rok temu blizzard wprowadził nowy system zabezpieczający przed ludźmi którzy grali tylko na rafach i teraz nawet jak znajdziesz kogoś kto sprzedaje rafy to po kilku dniach zostanie on usunięty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie 30-dniowego abonamentu za 15 zł (RAF) bo gdzieś zasłyszałem, że istnieje taka możliwość. Wie ktoś gdzie takie coś można kupić ? Sprawdzałem Allegro i nic nie było.

Jakoś rok temu blizzard wprowadził nowy system zabezpieczający przed ludźmi którzy grali tylko na rafach i teraz nawet jak znajdziesz kogoś kto sprzedaje rafy to po kilku dniach zostanie on usunięty

Czyli jedyną najtańszą opcją jest oficjalny pre paid ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może link do jakiegoś wiarygodnego źródła, gdzie mógłbym znaleźć listę elementów, które zapowiedziano na Blizzconie, ale jednak nie trafią do WoD na premierę? Oficjalne forum to straszny śmietnik, trudno tam coś znaleźć.

Niestety nie ma takiej "oficjalnej" listy. Ale z wazniejszych:

- nowe modele blood elfow

- zakładka z tabardami

- tannan jungle (czy jakoś tak) dopiero jako zone w pózniejszym patchu, chociaż tak niby miało być od początku tylko nie powiedzieli

- główne miasta ally i hordy w ashran a nie normalnie na draenor

- garizon na stale w jednym miejscu zamiast zone do wyboru

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcraft, moim zdaniem, to bardzo dobra gra. Lubię przynajmniej raz w roku wrócić do Reign of Chaos oraz The Frozen Throne. Jeśli chodzi o WoWa - naprawdę mi się podoba. Wiele osób twierdzi, że się skończył, że to już nie to... Wróciłam do WoWa po dość długiej przerwie, bo nie wierzyłam, że tak dobra gra mogła upaść. W moich oczach nie upadła i trzyma się całkiem dobrze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ogrywam Valley of the Four Winds i faktycznie - średnio mi się podoba. To znaczy, jest ładnie, klimacik itp, ale w ogóle mi to nie pasuje do zapowiedzi "doświadczania wojny na obcej ziemi". Pomagam farmerom głównie tongue_prosty.gif

IMO najgorsza lokacja. Ja osobiście gorąco polecam Dread Wastes, ciekawe questy no i super klimat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wklepanie kodu kupionego abonamentu na następne miesiące gdy się ma załóżmy 1 miesiąc jeszcze się sumuję do 4? Że np kupienie na raz kilku tak by wyszedł rok to tak załapie czy poprzednie staje się nie ważne i zastapione nowym?

Tak tylko pytam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musieli coś teraz zmienić w formie promocji gry ponieważ levelowanie przez MoP było dosyć długie. Pamiętam, że po premierze zaliczając każdy quest od A do Z zdobyłem 90 lvl gdzieś zaraz przy samym końcu Townlong Stepes, a zostało mi jeszcze Dread Wastes (wszystkie pozostałe wyczyściłem do zera)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mam pytanko, a właściwie pare. Ile teraz zajmuje dobicie od początku do max lvl'a w WoW'ie przy założeniu, że jestem raczej casualem, bo na bycie hardkorem nie mam czasu? Istnieje jeszcze ten jakiś SoR? kiedyś jakoś ponad rok temu pamiętam że użyłem tego "zwoju wskrzeszania" (a raczej ktoś z forum mi go wysyłał) i nie wiem czy da się jeszcze raz na moim koncie to zaaplikować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za odpowiedź :) a jeszcze zapytam o coś. Ostatni dodatek w jaki grałem to lich king. Dostałem za free cataclysm, ale nie mialem okazji go wypróbować, ale do rzeczy. MoP klimatem zbliżony jest do czego? Bo nie ukrywam, że lich king bardzo przypadł mi do gustu, burning crusade nie "lubiałem" zbytnio a cata z tego co zauważyłem przez ramię kolegi za ciekawe też się nie wydaje.

Ah i nie ukrywam ze WoD i zmiany z nim idące chociażby w fizyce i wyglądzie zachęcają do powrotu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli moge coś od siebie dodać, to Mist of Pandaria polecam szczerze - w rzeczywistości bardzo nie lubię wschodnich klimatów, ale to jak jest to zrealizowane w MoP jest genialne. Nie biorąc pod uwagę osobistych preferencji - najlepszy dodatek do WoWa pod względem zawartości jaki do tej pory wyszedł. Klimat niesamowicie spójny i świetnie zrealizowana całość, w przeciwieństwie do Cataclysmu. Osobiście wolę klimatycznie WotLK i TBC, ale MOPowi nie dorównują ilością i jakością zawartości.

Ah i nie ukrywam ze WoD i zmiany z nim idące chociażby w fizyce i wyglądzie zachęcają do powrotu smile_prosty.gif

Zmiany w fizyce? Gra nigdy czegoś takiego nie posiadała i ze względu na charakter modelu walki - na pewno się nie pojawi wink_prosty.gif

klimat walki z Sha jest

Ja jestem innego zdania, cały "Terrace of Endless Spring" uważam za fatalnie zaprojektowany i wyprany z klimatu, najgorsza instancja raidowa w całym dodatku. Sama postać Sha jest świetnie wykreowana, ale miejsce raidu słabe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...