Jump to content

omega48

Forumowicze
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About omega48

 • Rank
  Krasnolud

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Dla zorientowanych w temacie. Istnieje obecnie jakaś darmowa możliwość reaktywowania konta do WoWa? Wolałbym jednak nie płacić kilkunastu euro tylko po to aby dostać skórkę.
 2. Nerf Leeroya najbardziej dotknie Miracle Rogue. Jednak z pewnością karta dalej będzie grywalna. Inaczej ma się sprawa z Buzzardem za 5 many. Ciekawy jestem jaki los ją czeka. Co do Ragnarosa to nie uważam żeby potrzebował nerfa.
 3. @koval321 Czy oceniając gry w ten sposób jakakolwiek gra ma u Ciebie przynajmniej 2/10? Bo u mnie by nie miała.
 4. Jak to w każdym? Ja w niektórych grach MMO (nie podam tytułów żeby nie prowokować) ani przez chwilę nie miałem do czynienia z syndromem 'jeszcze jednej godziny'. A wręcz przeciwnie - wyłączałem jak najszybciej.
 5. @aliven Moim zdaniem takie gdybanie nie ma sensu. Zgadzam się, że jak by odjąć pare cech wyglądu zewnętrznego Sylvanie to najprawdopodobniej straciłaby niejednego sympatyka. Jednak to samo można odnieść do każdej innej postaci. Dodaj Utherowi pare pryszczy albo przemaluj zęby Arthasa na kolor skrajnie żółty to gwarantuje Ci, że również kilka kibiców tych postaci zaginie bez śladu. To nie przypadek, że ich modele wyglądają tak jak wyglądają. Ja osobiście nie mam nic przeciwko temu.
 6. Zatem wnioskuję, że później jakimś sposobem będą mogli albo wrócić do pierwotnej linii czasowej (i kontynuować to co się rozwijało praktycznie od Warcraft I) albo pozostać w nowej i rozpocząć całą historię od nowa. Czy tak? Nie jestem z lore na bieżąco więc może mi ktoś jeszcze wyjaśni jedną kwestie. Czy Garrosh to jedyna persona, która ma świadomość tego całego twistu (przeniosła się w czasie) czy jest ktoś jeszcze?
 7. Blizzard trzyma poziom i znowu wypuszcza rewelacyjny cinematic. Chociaż dla mnie najlepszy pozostaje WotLK to i temu nie można odmówić (przede wszystkim) klimatu. Szkoda, że ten mini serial nie jest tworzony w tej samej formie. Marzy mi się właśnie taki serial z taką kreską. Nie wiem dokładnie jak miałyby się koszty tworzenia takiej produkcji w porównaniu do zwykłych animacji, ale przecież nie trzeba byłoby robić 20-odcinkowych tasiemców na sezon tylko właśnie mini serie. Z pewnością by się przyjął. Jednak to pozostaje w sferze marzeń
 8. Na normalu i klasowych wyzwaniach wszystko udało się za pierwszym razem - bez potknięcia i ingerencji we wcześniej złożone talie. Lekkie schodki zaczęły się na Heroicu. Z Anub'Rekhan zaliczyłem wpadkę Shamanem. Nie wyrobiłem spamu stworków 4/4. W drugiej grze wyciągnąłem Frozen Mage'a i nie miałem już żadnych problemów z wygraniem. Do Grand Widow Faerlina również podchodziłem dwukrotnie. Tym razem pierwszą grę o włos przegrałem szybkim lockiem. Postanowiłem natomiast być konsekwentny i postawiłem drugi raz naz Warlocka i tym razem się udało. Prawdziwe kłopoty zaczęły się z Maexxną. Nie dałem rady ani moim Warlockiem, ani Magiem, ani Shamanem. Musiałem więc podjąć się złożenia specjalnego decku na konkretnie tego przeciwnika. Nie potrzebowałem jednak (jak wyżej wspominacie) extra drogiego huntera. Jedyne co to wybrałem Paladyna i nawciskałem mase tanich kart z efektem battlecry. Przede wszystkim: Vodoo Doctor, Elven Archer, Farseer, Mind Control Tech, Wolfrider oraz Aldor Peacekeeper (kontra na giganty) - wszystko x2.
 9. Angry Chicken, Blessed Champion, Coldlight Seer, Headcrack, Holy Wrath, Murloc Tidecaller. Nie ma za co. Nie ma za co za co konkretnie? Faktycznie żadna z tych kart efektywnością nie grzeszy, ale każdą z tych kart cenię wyżej od bota w większości przypadków na arenie. Jedyna wątpliwość dotyczy kurczaka.
 10. @Scorpix Odnośnie aren. Żeby je wygrywać, a przynajmniej odnosić bardzo pozytywne rezultaty (które osobiście ustawiłem sobie na poziomie 7 wygranych, aby koszty wejścia zwróciły się z lekką nawiązką) nie potrzeba legend Wystarczy w przemyślany sposób dobierać odpowiednie karty, ale do tego potrzeba trochę ogarnia. Sam rozegrałem już około setki. Faktycznie pierwsze kilka było fatalnych, dwa razy zanotowałem nawet 0 zwycięstw. Jednak im dalej w las tym było lepiej. Zakładam, że to przenośnia, bo nie potrafie sobie wyobrazić trzech rare'ów, w których alarmo-bot to najlepszy wybór. Jest to karta, którą można picknąć w tylko naprawdę specyficznych przypadkach.
 11. A znajdę gdzieś może poradnik do gry (z opisem wszystkich jednostek, spelle poszczególnych szkółek magii itp.)? Bo niestety na oficjalnej stronie nic takiego nie ma Ja w dalszym ciągu nie uporałem się z problemem gry online (poor connection non stop).
 12. Dzisiaj wyszedł nowy patch. Wprowadza trochę balansu do gry i dodaje pare rzeczy. Jak narazie rozegrałem dwa scenariusze i ogólnie rzecz ujmując gra mi się podoba. Wcześniej grałem tylko trochę w drugą odsłonę tej serii i już na pierwszy rzut oka widać podobieństwa. Mam jednak wrażenie, że poszczególne rasy są mało unikatowe. Mam na myśli to, że w wielu przypadkach jednostki determinowane przez wybór klasy postaci wypadają lepiej niż te rasowe. Przykład: High Elf Hunter - High Elf Longbowman Statystyki i umiejętności bez wątpliwości przemawiają za Hunterem. Przed patchem koszty zakupu jednostki i upkeep te same. Teraz wartość Huntera wzrosła o 10 jednostek ale dla mnie to w dalszym ciągu oznaczać będzie ten sam wybór. Ok - Longbowman dostępny jest praktycznie od samego początku, natomiast Hunter dopiero po nauczeniu się odpowiedniej umiejętności i wybudowaniu budynku umożliwiającego rekrutowanie klasowych jednostek. Jednak w dalszym ciągu uważam, że skoro oba unity dotyczą tieru 1 to powinna istnieć możliwość logicznego wyboru jednej bądź drugiej jednostki w zależności od sytuacji czy stylu grania - domagam się większej różnorodności w tym wszystkim. Może czegoś w tym nie dostrzegam, bo jak wspomniałem dopiero dwie gry za mną... Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę. Jak dotąd zagrałem Roguem i Druidem. Mimo, że popełniałem wiele błędów to wygrałem bez większych problemów na trzecim poziomie trudności - lord bodajże. Czas chyba spróbować na czwartym. Ciekawi mnie też jak będzie dalej z ekonomią, ponieważ póki co niedobór złota odczułem dopiero w momencie gdy już okupywałem więcej niż 5 wiosek. Natomiast problem z maną (tą niebieską ) miałem tylko w jednej grze przez dwie tury. Trochę ponarzekałem, ale jeszcze raz napiszę - gra mi się podoba PS. (mały offtop) Miał ktoś problem z połączeniem gry online (multi). Ciągle wyskakuje mi kominikat, że firewall blokuje itp., ale nawet wyłączając firewalla mam to samo. Raz jedynie zobaczyłem 'connectivity poor' (jakkolwiek by się dało na tym grać), ale jak zrestartowałem gre to znowu nie chciało mnie połączyć.
 13. Ja nie pomogę. Nie jestem fanem tej karty. Wydaje mi się, że na Arenie u Shamana mogłaby działać w połączeniu z Bloodlust'em czy Flametongue totem'em (o ile dostaniesz), ale osobiście w constructed nie widzę tej karty. Przynajmniej do tej pory jeszcze mnie nikt Onyxią nie zaskoczył.
 14. Aa ok. Gram na wersji angielskiej i zupełnie nie skojarzyłem po polskim tłumaczeniu. Mój błąd, dzięki za sprostowanie Co sądzicie o tych pięciu nowych ujawnionych kartach?
 15. Miła wiadomość, jakaś odskocznia od aren i gier rankingowych się pojawia. Z zapowiedzi wszystko wygląda fajnie, mam tylko nadzieję (podobnie jak wyżej), że zrobią coś z żenującym AI. Szkoda, że nie znamy jeszcze daty premiery. Jest gdzieś napisane na jakiej zasadzie działa zdolność agonii? Bo nie doczytałem nigdzie.
×
×
 • Create New...