Jump to content

Esoteric

Forumowicze
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Esoteric last won the day on January 7 2019

Esoteric had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralna

About Esoteric

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 09/16/1995

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

451 profile views
 1. Witam. Od jakiegoś czasu mój system wyłapuje podwójne kliknięcie zamiast jednego. Najczęściej objawia się to podczas kliknięcia i przeciągania - w Eksploratorze Windows, kiedy podczas przeciągnięcia pojawia się kwadrat zaznaczania, ten nagle znika i błyskawicznie pojawia się nowy tak, jakbym sam puścił przycisk i przytrzymał ponownie. Klikam ikonę raz - zdarza się, że aplikacja się uruchamia. Największą bolączką jest praca na komórkach w Excelu, gdzie zamiast zaznaczyć komórkę, "wklikuję" się w jej edycję. Co takiego próbowałem: oczywiście, pierwsza myśl: zmiana myszki. Są to myszki "krzak" nieposiadające specjalnego menedżera w którym z poziomu interfejsu mogę zmieniać DPI i inne ustawienia, więc ich sterownik instalowany jest przez system automatycznie. Nie zadziałało. Dalej, znalazłem w Internecie rozwiązanie w postaci zmiany prędkości podwójnego klika w ustawieniach myszy - nie wpływa to na mój problem, gdyż kliknięcie dalej się pojawia. Tak samo fixy z Internetu czy programy napisane w celu eliminacji automatycznego kliknięcia. W końcu, przeinstalowałem system - problem pojawił się na Win7, po zmianie na Win10 problem nie ustąpił. Podłączałem mysz do innych portów USB - przednich, tylnych - nic. Usuwałem ręcznie sterownik z poziomu Menedżera Urządzeń aby ten się samoczynnie przeinstalował - nic. Jedynym wyjściem są mocne, dosadne i przeciągłe kliknięcia które wydają się być wyłapywane przez system poprawnie. Niestety przeszkadza to w pracy, o grach już nie wspomnę. Czy macie jakieś propozycje co może wpłynąć na ten problem? Dzięki z góry.
 2. Teraz ja zapytam. Gra freeware z Bonus 2, nie wiem jaki rok wydania numeru z tym Cover CD - możliwe, że płyta była również wydana też w czasopiśmie Virus (ktoś pamięta?). Klon Bombermana, w którym grało się kaczkami. Zamiast bomb podkładało się - nieapodzianka, jajka. Gra uruchamiana w okienku DOS-owym, nie jestem pewien czy był dźwięk. Na koniec dodam, że kaczki miały opaski zawiązane na czole niczym Rambo. Wiem, że mogę sobie odpalić dowlonego Bombermana, ale chcę to znaleźć dla samej wiedzy, męczy mnie to od lat.
 3. Być może jesteś bardzo blisko i chodzi o kontynuację tytułu o którym wspomniałeś, czyli "Freelancer" z 2003 roku. Nie pamiętam co gra oferowała pod względem statków, wyborów i ogólnie rozgrywki, lecz pamiętam wysadzenie stacji kosmicznej.
 4. Captain Pork's World of Violence. O ile opis drugiej gry wydaje się dla mnie zbyt ogólny, to z pierwszą kojarzy mi się Shadow Man.
 5. Mnie również to nie dziwi, jeżeli chodzi o kwestie biznesowe to w pełni rozumiem Blizzard. Oczekiwałem informacji o Diablo IV, lecz nie mogę płakać, jeśli tego nie dostałem. To jest ich seria i niech robią co im się żywnie podoba, ja po prostu nie zagram i poczekam na inną odsłonę.
 6. Esoteric

  Temat growy

  Również nie rozumiem tych skórek. To znaczy - kosmetyka jest okej, o ile nie staje się jednym z głównych wyznaczników osiągnięć w grze. Często słyszę ludzi, często młodszych, którzy licytują się którą skórkę lub rangę mają. Sama frajda z rozgrywki nie wydaje się już być ważna, toteż tacy gracze nie zdzierżyliby chyba grania w 1.6.
 7. Również staram się kłaść wcześniej - nic nie daje. Od kiedy pies został wyproszony z łóżka to nie budzę się w nocy ale i tak mam problem. Nie mam pojęcia gdzie leży przyczyna, nawet film czy książka przed spaniem, co szybko mnie usypia nie pomaga. Pozostaje się modlić o szybki koniec tygodnia
 8. Czy ktoś też ma taki ciężki tydzień pod względem wstawania? Ja czuję się jakbym był dalej w łóżku a nie w pracy i potrzebuję kawy jak wody. Miłego dnia.
 9. Zależy też co rozumieć przez "drewniany" internet. Jeżeli masz limit, to rzeczywiście słabo. Jeżeli masz niską prędkość pobierania, ale nie masz limitu i konsola łączy się z internetem, można zawsze pobierać w trybie spoczynku zostawiając np. na noc. Osobiście jestem zmuszony tak robić, gdyż mimo całkiem solidnej prędkości mojego połączenia, pobieranie podczas używania konsoli idzie jak krew z nosa.
 10. Ach, pamiętam kiedy na słowo "gazeta" w liście od czytelnika do AR, redaktorzy zawsze reagowali i nie puszczali tego płazem... Muszę odkopać stare numery oraz tipsomaniaka który zawierał coś w stylu "the best of AR" i się pośmiać z klasyków.
 11. Inaczej - nie byłem gotów na większą przygodę w tamtym czasie! Na co dzień jestem wielkim fanem otwartych światów (im większy tym lepszy), lecz w tamtej chwili czułem, że ten mnie przerasta i muszę odpocząć - byłem po sesji kilku takowych gier RPG. Zdarza się. Zawsze instalowałem G2 z dodatkiem, według mnie bez sensu jest w instalować klasyczne gry w wersji podstawowej, jeżeli ukazało się do nich rozszerzenie. No, może jedynym plusem jest główne menu - to już któryś z kolei przypadek, kiedy główne menu i jego muzyka z "podstawki" podoba mi się bardziej niż to z dodatkiem
 12. Muszę się przyznać - ukończyłem jedynie pierwszą część. Po raz pierwszy zagrałem w Gothic, kiedy został dołączony do magazynu Play. Oczywiście, będąc jeszcze na etapie grania z kodami, to samo czyniłem w Gothic, miałem wielki ubaw. Ukończyłem ją na poważnie dopiero w grudniu 2016 i uznałem, że jest to wspaniała przygoda. Wielkim fanem nie jestem, należę do obozu Morrowind, lecz przy pierwszej odsłonie Gothic nieźle się ubawiłem. Od razu sięgnąłem po drugą część, ale nie dałem rady przebrnąć - gra jest większa niż poprzedniczka, a ja nie byłem przygotowany na bardziej rozległą przygodę. Ciekawe, czy będzie czekała tyle lat co G1.
 13. Była toporna - przede wszystkim system chowania się za przeszkodami nie był poręczny, a o Mako już nie wspomnę... Mimo tego "jedynka" to moja ulubiona część, była najbardziej "erpegowa" pośród reszty odsłon. Do tego wydaje się większa i zawsze lubiłem początki dłuższych serii. Ta gra mi się podoba bardziej z każdą nową rozgrywką, a kiedy już ją ukończę i sięgam po drugą część, jakoś nie mogę przebrnąć.
 14. Jak zapewne już widzieliście w ostatnim newsie - będzie dobrze. Niesmak pozostał, ale mogę myśleć o kupnie.
 15. Z tego co widzę w Battlefront (2015), skórki postaci (kolory pancerzy, inne rasy) są do kupienia za pieniądze zgarnięte w grze = dolary w oczach EA.
×
×
 • Create New...