Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Hm, widzę, że nowy sezon już wystartował. Pytanko, za co dokładnie można w nim zdobyć ramkę portretu i proporzec? Za punkty osiągnięć tak jak w przypadku wzorów sztandaru w poprzednich sezonach? Jeśli tak to gdzie to jest w ogóle napisane, bo kompletnie tego nie widzę? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Here ya go

Originally Posted by Blizzard (Reddit)

You get the Pennant at 100 Seasonal Achievement points and the Portrait Frame will be 400 Seasonal Achievement points.

Also worth noting that Don Vu redid all the seasonal achievements this season! So these aren't just repeats of the non-seasonal achievements, nor the achievements from Season 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę smutne, bo w takim razie nie wiem jak uda mi się nabić 400 punktów w tym sezonie skoro nie można już nabijać innych osiągnięć. :P

A co do samego osiągnięcia z podboju z zadaniem nabicia 50 milionów złota bez wchodzenia do Skarbca. Chodzi o to, że absolutnie nie można wejść do Skarbca, bo osiągnięcie nie zostanie wtedy zaliczone, czy, że po prostu złoto, które się w Skarbcu zdobyło, nie będzie się zaliczać do puli? Pytam, bo chciałbym to zdobyć, ale nie chcę zrobić czegoś głupiego. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A Ty decydujesz co komu robi różnicę jak widzę. Zabawne.

Znajoma gra od święta a najważniejszą dla niej rzeczą jest to aby postać fajnie wyglądała. Wyobraź sobie, że takie pierdoły stawia na pierwszym miejscu. Zaryzykuje powiedzieć nawet, że dla hardkorowych graczy to właśnie te kosmetyczne pierdółki są nieważne bo nie dają bonusów do krytyka i obrażeń od żywiołów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to wiadomo, ile ten nowy sezon będzie trwał? Mój komp do gier jest chwilowo w naprawie, więc nie mam jak nowej postaci ruszyć, a tu się jeszcze słyszy, że coś w sezonowych osiągnięciach pozmieniali i już nie będzie tak łatwo punkty nabijać, jak dawniej... a mimo wszystko te nowe elementy wyglądu by się chciało dorwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game

W 30 godzin w lolu spokoju da się dobić nawet i do challengera jak ktoś jest dobry. Po 100 godzinach jesteś w zasadzie na swoim poziomie na 100%. Jaki by on nie był.

Grając po 3 godziny w miesiącu w ciągu dwóch miesięcy by przeszedł sporo gier. Tzn co dwa miesiące. To całkiem nieźle jak w dwa miechy po takiej małej ilości czasu a?

Jak Ciebie bawi farmienie w kółko i w kółko jednej lokacji aby jak najszybciej cyferki były większe to fajnie. Mnie nie bawi. Podobnie jak rushowanie jak głupi czegokolwiek czy farmienie jak głupi. Jednak zgodzę się z tym, że te 400 punktów jest bardzo prosto wbić, i nie trzeba wcale dobijać do u6 bo i po co? Jest milion pięćset sto dziewięćset aczików więc da się.

@XanderMorhaime

Podobnież ma trwać 4 miesiące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest milion pięćset sto dziewięćset aczików więc da się.

Ej, no ale właśnie się nie da! Specjalnie postanowiłem wbić sobie jakiś achivement spoza sezonu żeby sprawdzić czy nabije mi za niego punkt w czystej puli sezonowej i niet. :/ A samych sezonowych aczików jest wybitnie mało w porównaniu z poprzednimi sezonami. Tylko to bicie bossów i griftów (no i poziomów do 70) + coś za zebranie odpowiednich setów. W poprzednich sezonach było tego więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniszką. Drop jest fajny - aktualny zestaw do podejrzenia w linku z siga - trzeba się tylko na BlueMoon przekliknąć. Zaskoczony jestem ile elit ubiłem 3 czy 4 dni gry. Co do expa to wczoraj z 63 na 87 mistrzowski i dziś U5 testuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu 2 sezon był krótszy? Z powodu exploita z Odcinaczem. Teraz jest kolejny, który nadwyręża zdrowie Kadali (ile ona tych przedmiotów musi dźwigać). W krótkim czasie część graczy zdobyła mnóstwo odłamków, które zamienili na wypasione starożytne itemy. Gracze, którzy z tego nie korzystali i korzystać nie będą pewnie przez dłuższy czas nie uzbierają takiej ilości odłamków. W związku z tym, żeby w jakikolwiek sposób rywalizować w rankingach będą potrzebowali sporo szczęścia. Chyba, że sezon będzie trwał faktycznie 4 miesiące i po dłuższym czasie gracze znajdą dobre przedmioty. Wtedy jednak osoby korzystające z exploita będą miały znacznie wyższe paragony.

Swoją drogą, to mnie specjalnie rankingi nie ruszają, bo i tak nie mam większych szans na znalezienie się w tym tysiącu. Jednak samo istnienie czegoś takiego jest troszkę dołujące. Szczególnie, że kumpel dziś zaczął grać na sezonie, w godzinę nabił 70 poziom (pociągnięty przez ludzi biegających po u6), a teraz ma znacznie lepszy loot niż ja i sam biega po u6. Sprawia to, że czuję się jak frajer grając "zgodnie z przepisami". Może to i głupota, ale nic na to nie poradzę.

Ekhem ale oni również grają zgodnie z przepisami. Gra na to pozwala = jest w zgodzie z przepisami.

I każdy wiedział, że o ile nie jest mega hardcorowcem, którego gildia, fani będą ciągnąć w górę to nie masz szans rywalizować z tymi co to robią. Nic nowego. Chyba jesteś świeży wśród gier online :P

Toć w wowie ludzie przerzucają się na dead servery z 40 kumplami aby zdobywać world firsty itp a potem wracają do swojego main serva.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu 2 sezon był krótszy? Z powodu exploita z Odcinaczem. Teraz jest kolejny,

Swoją drogą, to mnie specjalnie rankingi nie ruszają, bo i tak nie mam większych szans na znalezienie się w tym tysiącu. Jednak samo istnienie czegoś takiego jest troszkę dołujące.

Nie rozumiem Twojego narzekania. Albo chcesz się ścigać z no-life'ami, albo masz to w (_!_) jak np ja. W sezon gram bo akurat sztandar i portret mi się podobają :)

Samo używanie exploitów jest niezrozumiałe dla mnie. Co za frajda z gry jak po 2-3 dniach masz wszystko? Jaka może być motywacja do dalszej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game

Ziew.... http://www.diabloprogress.com/rating.stat_grift_solo

Całe 3 poniżej barba, a najwyższy w 2 sezonie był 63 na 4 man party http://www.diabloprogress.com/rating.stat_grift_4p gdzie wiz jest na 59 http://www.diabloprogress.com/rating.stat_grift_4p/class.wizard

Proponuje nie wyciągać danych wiadomo skąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...