Skocz do zawartości

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 5/2009


Ghost

Polecane posty

Bez urazy, ale ostatnimi czasy pelniaki dodawane do CDA sa co najwyzej srednie. Wiem, wiem, kazdy ma inne gusta, a w dodatku moje sa strasznie popaprane: raz podobaja mi sie przygodowki, raz FPS, albo po prostu wciaz zyje amigowymi i dosowymi czasami i gry z tamtego okresu cenie najbardziej.

Kilka lat temu byliscie " przodownikami" w pełniakach. Podczas gdy konkurencja dawala gnioty w stylu kaszanek, Wy zamiesciliscie Splinter Cella, Conflict : Vietnam ( mi sie akurat bardzo podobalo a to dlatego, ze lubie wietnamskie klimaty- w koncu tez ucze sie tego jezyka :P), RE 3.

Sam juz nie wiem. Moze to wina kryzysu, ktory powoli nadciaga do naszego kraju. Wiem takze, ze nigdy nie uda sie zadowolic kazdego.

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 314
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Sam juz nie wiem. Moze to wina kryzysu, ktory powoli nadciaga do naszego kraju. Wiem takze, ze nigdy nie uda sie zadowolic kazdego.

Pozdro

Nie nie.. To nie o to chodzi. Poprostu redakcja (chyba oni) podpisują umowę, że wtedy i wtedy dadzą tą grę do CD-Action,a oni ( jakieś studio robiące grę) wtedy sprzedają licencję na ową. To chyba na takiej zasadzie działa. Mogę się mylić. :blush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy konkurencja dawala gnioty w stylu kaszanek, Wy zamiesciliscie Splinter Cella, Conflict : Vietnam ( mi sie akurat bardzo podobalo a to dlatego, ze lubie wietnamskie klimaty- w koncu tez ucze sie tego jezyka :P), RE 3.

Zdanie klucz :P W czym Tunguska jest gorsza od RE czy nawet SC (no dobra, pomińmy SC bo to troche przełom był)? W czym Conflict: Vietnam jest lepszy od Speedballa czy Mage Knight? Twoje podejście jest co najmniej trochę dziwne, ale sądzę, że rozchodzi się wyłącznie o gusta. Albo po prostu wspominasz gry, bo kiedyś zwyczajniej bardziej lubiłeś grać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że nie spodziewałem się Tunguski na waszym DVD. Chociaż grę te już mam to trzeba docenić wasza starania, aby ją zamieśćić w pełnej wersji w czasopismie. W każdym razie tytuł ten to wręcz pierwsza liga, jeśli chodzi o przygodówki. Szkoda, że gra w czasie recenzji nie dostała dychy, tylko EGM ją rekomendował do tej oceny. W każdy razie nie dość, że produkt hula nawet na kilkuletnich komputerach bez zaciachów (na moim ośmioletniim poprzednim kompie hulała bez zarzutów) to jeszcze świetnie się w nią gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy konkurencja dawala gnioty w stylu kaszanek, Wy zamiesciliscie Splinter Cella, Conflict : Vietnam ( mi sie akurat bardzo podobalo a to dlatego, ze lubie wietnamskie klimaty- w koncu tez ucze sie tego jezyka :P), RE 3.

Zdanie klucz :P W czym Tunguska jest gorsza od RE czy nawet SC (no dobra, pomińmy SC bo to troche przełom był)? W czym Conflict: Vietnam jest lepszy od Speedballa czy Mage Knight? Twoje podejście jest co najmniej trochę dziwne, ale sądzę, że rozchodzi się wyłącznie o gusta. Albo po prostu wspominasz gry, bo kiedyś zwyczajniej bardziej lubiłeś grać :P

Wlasnie sie teraz dowiedzialem o Tungusce, nie przeczytalem poprzednich topicow :P

A grac to lubie nadal, nawet bardzo :D

Ale sadze, ze znajdzie sie kilka osob, ktore powiedza, ze kiedys pelniaki to byly PELNIAKI :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie tragicznie.

Ze wszystkich gier "moze" Mage Knight Apocalypse przypadlby mi do gustu. Nawet sobie sprawdzilem i ta gra jest z taniej serii. Ciekawe czy jak zawsze zamieszczajac taka gre, we wstepie bedzie na przekor napisane "nie zamiescilismy zadnej gry z taniej serii".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była już kiedyś gra pod tytułem Tunguska - zamieścili nawet w cda jej demo w 99 roku... Ale Windowsowa to już była gierka..

Tyle ze obecny glowny pelniak nosi tytul Secret Files: Tunguska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale ostatnimi czasy pelniaki dodawane do CDA sa co najwyzej srednie.

Owszem, bo mowilismy jakis czas temu, ze troszke zmieniamy priorytety: Duze Glosne Gry tez beda ale wiecie jak to jest "X?! Zajebiscie!!! Ale nie kupie, bo mam w 3 wersjach [zlota, Tania seria, wygralem w konkursie] wiec nie kupie. Dla mnie koronnym przykladem jest Mafia, ktora dala konkurencja - ZNAKOMITA gra, wszyscy byli zachwyceni ze to jest na coverze... i prawie nikt tego nie kupil. Bo wszyscy to maja. My postanowilismy dawac wiecej sredniakow, takich ktorych albo nie bylo w Polsce, albo np. "za 50 zl to tego nie kupie za Chibny - ale skoro w CDA bardzo chetnie dam 15 zl za calosc". Ale jak czekacie na MegHiciory w CDA to sie doczekacie. Choc raczej blizej jesieni niz lata, jak co roku zreszta.

Kilka lat temu byliscie " przodownikami" w pełniakach. Podczas gdy konkurencja dawala gnioty w stylu kaszanek, Wy zamiesciliscie Splinter Cella, Conflict : Vietnam ( mi sie akurat bardzo podobalo a to dlatego, ze lubie wietnamskie klimaty- w koncu tez ucze sie tego jezyka :P), RE 3.

Nadal jestesmy przodowonikiem. Tylko, ze w miedzyczasie ceny papieru i licenncji na gry (kupowane w euro) zdrozaly o 40%, a cena CDA ani o grosik. A poza tym rynek zostal mocno wydrenowany z wartych uwagi a nie kosmicznie drogich gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spedball brzmi fajnie napewno zainstaluje i pogram.Co do innych pełniaków bywało lepiej,Tunguske z ciekawości zainstaluje ale wątpię żebym się w gre wciągnął.A ten cały Sven to śmiech na sali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler"(...) Nadal jestesmy przodowonikiem. Tylko, ze w miedzyczasie ceny papieru i licenncji na gry (kupowane w euro) zdrozaly o 40%, a cena CDA ani o grosik. A poza tym rynek zostal mocno wydrenowany z wartych uwagi a nie kosmicznie drogich gier."

I to sie nazywa dobra polityka firmy. A z tymi hitami, ktore pojawiaja sie dopiero jesienia, to masz racje. Spojrzalem na polke i sprawdzilem- faktycznie:) No ale ja i tak nie kupuje CDA dla pełniaków( odkad czlowiek zaczyna zarabiac moze sobie pozwolic na drobne wydatki i kupic sobie co chce)

Mam tylko jedno pytanko- jak dlugo utrzyma sie tendencja stalocenowa dla CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunguska? Hmm... Generałowi się podobała, więc z pewnością spróbuję. Pozostałe gierki na półkę do odwołania :tongue:

Smuggie, możesz mi odpowiedzieć, czemu ostatnio tyle przygodówek na waszych DVD? :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunguska? Hmm... Generałowi się podobała, więc z pewnością spróbuję. Pozostałe gierki na półkę do odwołania :tongue:

Smuggie, możesz mi odpowiedzieć, czemu ostatnio tyle przygodówek na waszych DVD? :unsure:

Gry chodza stadami - bylo stado RTSow drugowojennych, teraz horda przygodowek, czekamy na watahe RPG i sfore FPS. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ymir

Brakuje skradanek. Przydałaby się kolejna część Splinter Cella czy Hitmana, bo o Thiefa póki co raczej ciężko (choć kolejna część w produkcji).

A takie pytanie do redakcji, tak a propos, czy wydawcy bardzo zmieniają ceny na licencji gier względem ich nowości tudzież jakości?

Pytam bo zastanawiam się czy była by szansa na Hitmana Blood Money (bo części 1 - 3 były), Splinter Cella, Gothica 3 czy nawet Settlers IV. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja bym chciał np. żeby w CD-A był UberSoldier II, ponieważ był tanio w kioskach, ale nie kupiłem, nie zdążyłem..: / No cóż. Więc czekam na jakieś RPGy, FPS`y lub.. MMO,oczywiście darmowe. :)

P.S A na 100letnie urodziny CD-A, redakcja da key`a byśmy mogli pograć w WoW`a 2 lata za free ;) Heh. Chociaż i tak nigdy w to nie gram..ba..nawet nie zacząłem...nie mam nawet konta :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ymir

Jasne, że fajnie byłoby zobaczyć czasem na coverze Escape from Monkey Island, Neverhood czy Grim Fandango, ale wtedy zaczęłyby się narzekania, że ee stare, albo gatunek nie ten. Owszem oczekiwać można, ale abstrahując CD-A szukając nowych odbiorców, np. wśród młodzieży gimnazjalnej, którzy zamiast czytać wolą pograć, to nowsze tytuły będą dla nich. Starych czytelników, często pełniakiem nie trzeba zadowalać, bo dla nich liczy się treść. Ale o marketingu nie powinienem się wypowiadać, bo doświadczenia nie mam, a poza tym Offtop zrobiłem.

@tuSSI

Cena gry w sklepie\kiosku nijak ma się do tej jaka jest podawana przy licencji na dodanie danej gry do czasopisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunguska -koniecznie zagram

Speedball-jeśli będę mógł popykać z bratem na jednym kompie to zagości na długo

Mage Knight-zobaczę czym to się je a potem się zobaczy:)

Sven-no cóż komuś na pewno się spodoba bo gusta są różnorodne ,ale ja tego pełniaka zupełnie oleje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ymir. :rolleyes: Wieeem. Tylko mówię, że kiedyś kiedy była ta gra w taniej serii nie kupiłem jej, ponieważ nie zdążyłem. :/

Cena w sklepie a cena licencji owej gry to dwie różne sprawy, wiem o tym :)

Ah,właśnie. Ja jestem uczniem drugiej klasy gimnazjum, a akurat mnie pełne wersje mnie najmniej interesują. Coverka CD-A to co 10numerów włączam :P Bardziej wolę poczytać. Choć miło by zobaczyć chociaż jakąś super gierkę ;) Na pewno redakcja będzie u mnie miała wielki + jeśli da jakiegoś nowego i świeżego FPS`a :sweat::biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry chodza stadami - bylo stado RTSow drugowojennych, teraz horda przygodowek, czekamy na watahe RPG i sfore FPS. :)

To ja bardziej czekam na FPS-y. A co do tego Smuggler, czy dałoby się zamieścić coś typu Mortyr, czy też byłyby kłopoty z licencjami :ermm::co: Bo ogólnie ten numer będzie bardzo dobry (według mnie), ale taki "efpeesik" bardzo by chyba większość ucieszył :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla marudzących o demoralizacji. Sven ma Pegi 12+, a więc nie jest to jakaś specjalnie dorosła gra. :)

To dziwne, bo widziałem go w MediaMarkcie, z oznaczeniem 18+, naklejką "gra tylko dla dorosłych" i stojącego w dziale "gry tylko dla dorosłych"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...