Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 5/2009

Polecane posty

Sven jest przyjemną grą. Ot, zwykła platformówka jakich wiele, z jednym niecodziennym elementem, ale tak czy siak - jest to po prsotu zbieranie kolejnych świecidełek, nic w tym sprośnego. Jeżeli komuś owce przywołują skojarzenia erotyczne i widzi w tej grze erotykę, to ma problem... :P

Jest to najlepsza z "bonusowych" gierek jak na razie i dobrze. Rozumiem psioczenie na gry typu Little Cars, ale na Svena nie bardzo. Pewnie psioczą głównie Ci, którzy gierki nie odpalili. Albo Ci, którym mama nie pozwoliła.

A jak komuś poziom pełniaków nie odpowiada, to w tym miesiącu w czasopiśmie Play ma ich do wyboru multum. Jak ktoś woli czyszczenie od nowych pełniaków, droga wolna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Twoim przykładzie to wygląda równie kiepsko. Jaka ekskluzywna restauracja oferuje w swoim menu zwykłe stare schabowe? Jeszcze rozumiałbym gdyby były świeże i podane w jakiś wyjątkowy sposób, np. pokrojone w plasterki i oblane zagęszczonym sokiem pomarańczowym. Owszem, mało kto je zje, ale jednak jest to danie niezwykłe, niespotykane w innych miejscach.

Zresztą, uważam, że dodawanie takiej gry na siłę, bo "będzie więcej pełniaków i trafimy do gust większej ilości czytelników" (a gry CI też mają swoich zwolenników, więc czemu redakcja ich nie daje?) to domena tanich pisemek, a nie profesjonalnego pisma jakim jest CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Twoim przykładzie to wygląda równie kiepsko. Jaka ekskluzywna restauracja oferuje w swoim menu zwykłe stare schabowe? Jeszcze rozumiałbym gdyby były świeże i podane w jakiś wyjątkowy sposób, np. pokrojone w plasterki i oblane zagęszczonym sokiem pomarańczowym. Owszem, mało kto je zje, ale jednak jest to danie niezwykłe, niespotykane w innych miejscach.

Zresztą, uważam, że dodawanie takiej gry na siłę, bo "będzie więcej pełniaków i trafimy do gust większej ilości czytelników" (a gry CI też mają swoich zwolenników, więc czemu redakcja ich nie daje?) to domena tanich pisemek, a nie profesjonalnego pisma jakim jest CDA.

ale zauważ, że owe dobre pełniaki też się pojawiają. Dziwne, prawda?

CDA jako ekskluzywna restauracja? no daj spokój - CDA to fast-food - kilka gier na jednym talerzu, w małym boxie, bez drukowanych instrukcji, czy bonusów, jakich można doświadczyć w Empikach itp. Wykwintną restauracją mógłbym nazwać serię Premium Games - ładne pudełko, masa dodatków, dość nowa gra, ale cena 60zł/sztuka.

A tanie pisemka to co najwyżej super-market z mrożonym jedzeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wystarczy jedna porządna gra jako pełna wersja. Reszta to już tylko dodatki do "przepatrzenia". I tak nie mam czasu we wszystko zagrać, a tak to mam do wyboru do koloru - jedna mi się nie spodoba to zobaczę sobie drugą - gry dla mnie stanowią jedynie miły dodatek i nie przeżywam jeżeli nic mi się nie spodoba. Mam swoje gry, w które stale gram, a gry z CDA są dla mnie miłym przerywnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z jednej pełnej wersji. Tajne Akta:Tunguska to wg mnie jedna z najlepszych przygodówek. Niezbyt trudna, piękna graficznie. Bardzo podobał mi się również interfejs, który pomagał w sprawnym przechodzeniu gry. Lepsza niż Broken Sword (chociaż nie mówię, że BS jest złą grą) z kilku powodów np.: przedmioty, które raz zostały użyte znikają z ekwipunku i wiadomo że nie będą już potrzebne, poza tym nie można używać każdego przedmiotu na każdym tzn. gra podpowiada co można na czym użyć. I ja przynajmniej bardzo polubiłem taki pomysł, bo inaczej gra może bardzo sfrustrować kiedy przez kilka dobrych chwil nie wiemy co zrobić i stoi się w miejscu, a lista przedmiotów tworzy za dużo możliwości.

Jednym słowem super gierka. Wielkie dzięki :thumbsup::thumbsup: :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dajecie dużo fajnych gier i nie będę ich tu wszystkich wymieniać... :tongue: Ale szczególnie fajne które zapadły mi w pamięci to, np: Loki; Advent Rising - za wspaniałą fabułę i naprawdę świetne efekty. :thumbsup: Fable - doskonała historia; BloodRayne 2 czy nawet Sacred o Gothic nie wspominając (bo przecież każdy wie że to hity są!). :smile:

Ogólnie rzecz biorąc: trzymajcie tak dalej! :thumbsup::thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się artykuły

1. O alien versus predator nie mogę doczekać się gry.

2. Assassin's creed 2 niezły artykuł, to jest chyba na razie najlepsza gra tego roku.

ciach! Ten dzial poswiecony jest PELNYM WERSJOM GIER NA COVERZE CDA, a nie opinii o grach recenzowanych/zapowiadanych w tym numerze. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Speedball II tournament przypadł do gustu, chociaż był dość niedopracowany.

Ludzie nie czepiajcie się, że CDA zaniża poziom w grach dodawanych do pisma !!! *Chwyta trzy płyty z wierzchu i czyta tytuły*

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords

Jade Empire

Ceville

Sins of a Solar Empire

Przepraszam bardzo, jeśli to są kiepskie tytuły to grajcie w Tetrisa. Wszyscy gadacie o tym Svenie, to że Wam się ta gra nie podobała to nie znaczy, że nikomu. Gadacie jakieś pierdoły o tym, że najlepiej, żeby takich gier nie dawać wcale. Ciekawe czy Wy byście chcieli, żeby nie dodawano do CDA gier jakie się Wam podobają.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...