Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 5/2009

Polecane posty

Mage Knight Apocalypse - wygląda nawet nieźle, aczkolwiek redaktorzy gola ocenili grę dość nisko, bo zaledwie na 63%, no ale być może okaże się to całkiem niezłą grą. Póki co naprawdę nie można narzekać a mam nadzieję, że ostatnia gra to będzie jakiś mocny tytuł, najlepiej z gatunków akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo z "Jade Empire", niedawno sprzedawany był w Biedronce za 9,90zł;)

Trzeba było kupić :) Ja za dychę Jade na pewno bym kupił, zwłaszcza, że pół roku się kotorem jarałem.

Co do tematu: narazie 2 pełniaki super (speedball i Sven - w tego drugiego chciałem z ciekawości zagrać, ale na takie gry nie będę wydawał pieniędzy :P) Knight - taki sobie, pewnie nie zainstaluje. Powoli przychodzą te dobre pełniaki, zapowiadane w 2008. GJ redakcjo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pełniaki mi odpalą na moim trabancie to na pewno zagram. W Svena jakiegoś grałem i jak dla mnie gra nie była oburzająca a raczej śmieszna. No zobaczymy jak to będzie dalej z pełniakami. Zresztą ważne żaby było co poczytać w piśmie :yes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SpeedBalla na pewno zagram i Mage Knight Apocalypse też wygląda na ciekawą grę. Tą owieczkę też odpalę od biedy może zagram chwilę. Już nie moge się doczekać następnej zapowiedzi pełnika! To będzie gorący numer pod względem gier.(przynajmniej dla mnie ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że ostatni pełniak to będzie jakiś superhit typu Ceville albo Company of Heroes, bo te trzy mnie nie zachwyciły.

Mage Knight Apocalypse - Nie przepadam za RPG-ami, a tym bardziej za średnimi RPG-ami.

Speedball 2 - Może przetestuję, chociaż sci-fi to raczej nie moje klimaty.

Sven - To chyba jest taki zapychacz miejsca na płycie... Bo na miano gry trzeba sobie zasłużyć. To raczej taka minigierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy wyjdzie nowy numer? od kiedy spodziewać się go w sklepach? w najbliższych dniach czy raczej pod koniec miesiąca?

Ziomuś u góry na głównej stronie CDA jest kalendarz może pomoże hehe :yes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ghost określił, że jutro będzie powiedziany tytuł GŁÓWNEGO pełniaka, a już te nie są wcale takie złe (Sven to ciekawostka, ale lepsze niż mars czy Samochodziki, i to sporo), to już rozgrzewam palce. Marzy mi się PoP: Dwa Trony PL... ach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Owca Sven - moja opinia: to dla dzieci (bez obrazy )

Speedball 2 - średnia gra :blush:

Mage Knight Apocalypse - nawet ,nawet bez obijania w bawełne ,podobne do diablo (jednej z mojch ulubionych gier)

a co do 4 pełniaka to nie wiem, oby byl to Black & White ,ale to taka sugestia ,bo szczeze zagrał bym sobie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ghost określił, że jutro będzie powiedziany tytuł GŁÓWNEGO pełniaka, a już te nie są wcale takie złe (Sven to ciekawostka, ale lepsze niż mars czy Samochodziki, i to sporo), to już rozgrzewam palce. Marzy mi się PoP: Dwa Trony PL... ach...

Ja tam bym wolał dusze wjownika :] jak dla mnie o wiele wiele lepsze od dwóch tronów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jasne, tyle że Dwa Trony mają ten system walki, a nawet bogatszy, bo dochodzi Dark Prince; SPEEDKILLE (miód, miód, miód), rydwany i naprawdę wiadomo komu dokopać, a nie cały czas uciekasz, aż w końcu walczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w nic nie zagram, bo jak zwykle CDA nie ma nic interesującego tylko jakieś gnioty z niższej półeczki. Zamiast postarać się o licencje Dungeon Keeper 2 albo np. Age of Empires 1 Czy Alien Versus Predator 2 to nie :/ no cóż pozostaje czekanie. Na Gangsters czekałem 2 lata i się doczekałem może teraz też się uda. Pozdro S.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mage Knight Apocalypse pierwsze słyszę :wink: A zagram na pewno bo dawno nie grałem w gry RPG, tym bardziej, że mam wakacje. :happy: Ciekawe co dadzą jako główne danie ... . Coś mi się zdaje, że zainstaluje wszystkie pełne wersje :happy:

Siarczyslaw urzekła mnie twoja historia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...