Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 5/2009

Polecane posty

Odgadnięte są już dwie gry jakie załączymy do majowego numeru CD-Action.

Są to:

Czarna Owca Sven - Uwolnić ptaszka

oraz

Speedball 2: Tournament

Co o nich sądzicie?

Jest już i trzeci tytuł:

Mage Knight Apocalypse PL

Główna pełna wersja to:

Secret Files: Tunguska PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Czarna Owca Sven - Uwolnić ptaszka, ale żeście pełniaka dali. Może dostaniemy w końcu oczekiwaną LULĘ 3D, bo wolę sobie na nagie panie popatrzeć niż zapinające się owieczki i kozy. <sex>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...

Jak byłem młodszy grałem w koguta jajcarza, a czarna owca to prawie to samo, może zainstaluje dla zabicia czasu ;]

Natomiast speedball... nie widziałem, nie grałem... Ale z tego co zobaczyłem na golu i przeczytałem to zapowiada sie fajnie.

Mam do Ciebie pytanie Ghost, czy w speedball'a da się grać pad vs klawiatura? Bo w tego rodzaju gry wolę grać z żywym przeciwnikiem :)

Podpisaliście jakąś umowę z nicolas games? Bo na razie wszystkie pełniaki od tego wydawcy. Czy kolejny też będzie od nicolas games?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu o czym jest gra Czarna Owca Sven wybuchłem głośnym i jakże radosnym śmiechem... czy zamieszczenie tej gry jest żartem, czy wam dopłacili za jej umieszczenie:D? Bo ja oczom dalej nie wierze... A Speedball 2 - jakoś mnie nei rajcuje. Gdyby to było(także za 19.99$) Team Fortress 2, to byłbym w siódmym niebie, ale to tylko marzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnym PlayBoyu: Czarna Owca Sven vs Smug. Czyli kto, z kim, i jak często.

Ja tam nie jestem EroEro i nie interesi mnie ani lula ani tym bardziej owieczki. Ale moda do BR wgrałem. sP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko Svena i muszę przyznać, ze całkiem przyjemna platformówka. Po przejściu 1 levelu zacząłem żałować, ze w demie kolejne są poblokowane, także pełniaczek smaczny. :) Speedball 2 sądząc po filmikach na youtube wygląda całkiem kusząco i grywalnie. Długo niewidziane platformówka i sportówka już są, czyżby szykował się jakiś długo niewidziany, porządny fps?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15
Widzę, że tu potępiacie Czarna Owca Sven - Uwolnić ptaszka. Ja pochwalę was za pełniaka moja 6 letnia siostra będzie wniebowzięta :P. Czarny Iwan zarwał pewnie przy niej kilka nocy...

A czy twoja siostra ma ukończone +18 lat??? Gra jest dla osób pełnoletnich pegi [+18]!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu potępiacie Czarna Owca Sven - Uwolnić ptaszka. Ja pochwalę was za pełniaka moja 6 letnia siostra będzie wniebowzięta :P. Czarny Iwan zarwał pewnie przy niej kilka nocy...

A czy twoja siostra ma ukończone +18 lat??? Gra jest dla osób pełnoletnich pegi [+18]!

Rzeczywiście. Nie ma. Zwiodły mnie obrazki dziecinnej platformówki. :sweat:

EDDIT: Dopiero skojarzyłem co to za gra ;p grałem w nią kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sven jest fajny. Grałem w demo i mi się podobało. Nie żebym był jakiś zboczony czy coś, ale pomijając aspekty miłości cielesnej w świecie owiec to jest to całkiem przyzwoita, "oldskulowa" platformówka. Idealna rzecz na 10 minut wolnego czasu. Zagram na bank :smile:

Speedball 2 zapowiada się całkiem nie najgorzej, z tym że jestem uczulony na gry ze steam'em. Może jak mnie nuda przyciśnie to zagram, ale niech się mi chociaż jedna aktualizacja zacznie ściągać to gra poleci do kosza. Szkoda że jest ten steam bo na filmikach gra wygląda całkiem nieźle. Do tego jest to remake starego SB2 w którego grałem bodajże na Amidze. No nic, zobaczy się.

No i jeszcze dwa pełniaki przed nami. W przeciekach nie będę brał udziału (wypadałoby w końcu pracę na maturę napisać :tongue:) ale wieczorem na bank zerknę co nam jeszcze zaserwują :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speedball 2 - jezeli choć trochę podobne do Chaos League (a widzę że tak) to nie zagram

Sven - wygląda mi to na szokowanie na siłe a to zazwyczaj są Crapy

Jak dla mnie to jak na razie pełne wersje do niczego

Ale może być jeszcze gorzej sądząc po ostatnich numerach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to tylko wstęp przed "głównym daniem", choć w sumie pełniaki mnie średnio obchodzą :biggrin:

Z tego co pamiętam, "Speedball 2" nie dostał szczególnie wysokiej oceny w CDA (choć ma średnią ocen na necie 61%).

Choć dobrze, że trafiły jakieś "mało oklepane" tytuły.

Poczekajmy, aż znajdą się obrońcy moralności, którzy oburzą się "Svenem" <hehehe>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie jest źle. Ogólnie to fanem gier sportowych nie jestem, ale SpeedBall nie jest typową sportówką. Może być godna uwagi. A już z pewnością jest na wysokim poziomie jak na "dopiero drugi" pełniak. Nastepne IMO będą jeszcze lepsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe zestawienie :biggrin:

Niepozorna gra od +18 lat wzbudza u mnie ciekawość ;P chętnie zagram.

Natomiast Speedball 2 wygląda na dobrą grę... nie wiem jednak jak wygląda sterowanie. Myślę, że też dam radę zagrać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Speedballa grałem u kumpla,całkiem fajne na pewno zagram. Co do drugiego pełniaka.. nawet nie wiem jak to skomentować, ale zainstalować na próbę nie zaszkodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Owca Sven - Uwolnić ptaszka

Na pewno (albo chyba) lepsze niż "byle jakie" tycoony. Kiedyś gdzieś grałem w Svena, ale chyba nie w platformówkę.

Ciekawe ile osób napisze, że deprawujecie młodzież. :)

Speedball 2: Tournament

Hmm ciekawe ... . Na pewno zagram i zobaczę o co chodzi.

Na razie jest dobrze, i aż ciekawi mnie jaki pełniak będzie na końcu :)

Czarna Owca Sven - Uwolnić ptaszka, ale żeście pełniaka dali. Może dostaniemy w końcu oczekiwaną LULĘ 3D, bo wolę sobie na nagie panie popatrzeć niż zapinające się owieczki i kozy. <sex>

Każdy kiedyś z tego wyrośnie, chyba.

Ludzie troszkę dystansu do siebie i świata ... .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy pełniak-no cóż komuś się tam pewnie spodoba ,ale mnie to zbyt nie interesuje

speed ball2 -będzie ciekawie ,zainstaluje na próbe i się zobaczy

pytanko ,czy speedball ma tryb multi na jednym kompie(znaczy klawiatura kontra pad)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Owca Sven - Uwolnić ptaszka raczej nie będe instalował, chyba że nie będe miał co robic.

Speedball 2: Tournament co do tej gry to sie jeszcze zastanowie, ale raczej znajdzie miejsce na moim dysku. Czekam na dlasze przecieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sven: Oj tam, Mario, tyle że sporo słabszy, z meczeniem i to bynajmniej nie tylko od skakania...

Speedball 2 Tournament: Ja tam bym się tak nie zachwycał. Gra jest zabójczo dynamiczna, ale ma głupie wymagania jak na tak słabą grafikę...

Ogólnie: Lepiej niż w SPEC... Paradoks?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie pelniaki lekko mowiac ( pisząc) słabe :confused:

ten sven to niezbyt dziecina gra? skakanie owieczką i ratowanie ptaszka? :D

a w tego superballa i tak nie zagram - poscreenach mi sie odechcialo :D

licze ze kolejne pelniaki beda duzo lepsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...