Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 5/2009

Polecane posty

Czarna Owca Sven - Uwolnić ptaszka

W jakiś dzień zainstaluje i zobaczę.

Speedball 2: Tournament

To jak na razie jest na pierwszym miejscu na liście chyba że główny pełniak mnie bardziej zaciekawi.

Mage Knight Apocalypse PL

To też zobaczę bo trochę się siedziało przy WoW i innych MMORPG więc nie zaszkodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zboczona owca - Nie dziękuję, nie bawi mnie oglądanie owiec w tej ekhm czynności.

Speedball - Raczej nie, ale jak nie będzie w co grać...

Mage - Może być ciekawie, chętnie wypróbuję.

Tunguska - Przygodówka... Chyba ich za dużo ostatnio... Dziękuję, postoję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna owca: zobaczy się, ale ciekawie się zapowiada :)

Speedball 2: Mój pełniak numeru :P Od razu to instaluję i gram :)

Mage Knight Apocalypse: odpada, bo mi się fantasy nie podoba :P

Tajne akta: Tunguska: też zobaczę, jak to jest równie dobre albo i lepsze od Nibiru, to muszę to przejść :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tajne Akta: Tunguska ostatnią pełną wersją. Bardzo przyjemna przygodówka. Nie znajdziecie tu raczej trudnych zagadek do rozwiązania jak np:. w Still Life . Trochę może zdziwić zakończenie które nota bene ma być zapowiedzią kolejnej części ("Tajne Akta 2: Puritas Cordis"), ale nie będę zdradzał zbyt wiele bo grę już dawno przeszedłem. Gra bardzo przyjemna. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki nawet niezłe, o trzech pierwszych już się wypowiadałem, natomiast co do Secret Files, no to fajnie, że jakaś przygodówka będzie i to taka nie powiem całkiem dobra. Ogólnie to sądzę, że w tym numerze jakoś specjalnie narzekać nie można. Jutro zobaczymy co przygotowaliście do czytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sven-ot, ciekawostka :)

Mage cośtam cośtam- Nie wiem, nie grałem, nie znałem, chętnie poznam.

Speedball2- a to nie jest przypadkiem coś w stylu Blood Bowl? W jednym z cd-a była nawet zapowiedź.

Tunguska- Noż znowu przygodówka...? :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki bardzo dobre. Liczę tylko jeszcze na to, że nie będzie problemów z ich działaniem, bo przez ostatnie miesiące musiałem sobie wbrew własnej woli odpuścić grę w Advent Rising czy Rush for Berlin z powodu kłopotów z działaniem.

Owca - na pewno pogram. ten kto choć raz w życiu nie posuwał owcy, to tak jakby nie żył.

Speedball - nie do końca wiem co to jest, ale może być ciekawie.

Mage Knight - super! Miałem ostatnio wielką ochotę na jakiegoś RPGa

Secret Files: Tunguska - już dawno chciałem w tę grę zagrać, i choć akurat nie mam za bardzo jakiejś szczególnej fazy na gry przygodowe, to możliwe, że do wtorku się to całkowicie zmieni :P (a to gówniarstwo co psioczy na Tunguskę, to niech się schowa lepiej - gra jest na pewno świetna, do tego prawie nowa i zebrała świetne recenzje w internecie, a także w CDA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram w Speedball 2: Tournament i Mage Knight Apocalypse, przygodówką też nie pogardzę.

A co do czarnej owcy chyba nie, chociaż nigdy nic nie wiadomo... :banana:

Myślę że to będzie jeden z lepszych numerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sven... Cóż jeśli chciałbym pograć w minigierkę to odpalam pierwszą lepszą stronkę z flashami :D

Mage... To chyba już było w jakimś czasopiśmie. Tak czy siak nie pogram bo na RPG trzeba mieć cierpliwośc.

Speedball... Sportówek nie lubię a takich "dziwacznych" tym bardziej :P

Tunguska... Nie lubię "łamać" sobię głowy grając w gry komputerowe :P A jako pełniak numeru? Czemu nie z tego co pamiętam to dobrze oceniana.

Cóż i tak nie po to kupuję CD-A. :). Ale dawno nie było żadnej "samochodówki" ani ciekawego FPS'a :P. Nie żebym marudził :D Tak tylko mówię :P Ale ogólnie dla znawców gatunków pewnie pełniaki są OK ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zestaw bombowy! Speedball gdzieś wcześniej widziałem i chciałem zagrać, Mage - RPG więc niejako z obowiązku sprawdzę, a Tunguska - HIT. Kocham przygodówki i choć mam w kolejce jeszcze kilka ważnych gier do przejścia to Tunguskę na pewno zainstaluję po zakupie czasopisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy CDA zapowiada się ciekawie, gierki niczego sobie. Też mnie ciekawi, czy będzie jakieś demo... No i może za numer, czy dwa, pojawi się jakiś przyzwoity FPS, hę??? Bo ja ciągle na niego czekam, a tu nic :blink: (tak wiem, są też inni...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA Kolejny już raz udowadnia swoją klasę... Tunguska w gatunku przygodówek w moim prywatnym rankingu zajmuje 3 miejsce (zaraz po obu częściach Syberii) i zaliczę ją z wypiekami na twarzy :) Speedball wydaje się ciekawą pozycją napewno nie omieszkam odpalić :) Jako że jestem fanem RPG zapewnę posiędzę także chwilkę nad Mage Knight`em a nóż mnie wciągnie? a Sven? Cóóóż.... ;]]]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...