Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

Ja ukończyłem tylko fallout 3...czyżby fallout 1,2 były również tak dobre jak 3?

Bo 3 rządzi,kto niegrał musi zagrać!!!To jest gra dla ludzi któży chcą się dobrze bawić przez pare miechów.Ja umiłowałęm Fps i ta gra mi bardzo odpowiada.Fabuła średnia grafika 10/10 po wysciu z krypty mnie zatkało.Muzyka spoko..ale tylko radio enklawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prowokacja? W MOIM MNIEMANIU Fallout 1 i 2 są bezporównywalnie lepsze, mimo tego iż F3 też najgorszą grą nie jest. Użyję wytartego sloganu i powiem: Szczerze polecam.

(to w moim mniemaniu to z dedykacją dla lubiących zarzucać mi że wymuszam na innych opinie o grach ;P)

Edytowano przez Sciass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz ? Fallout 3 to dobra gra, ale do F1 i 2 nie ma co nawet porównywać. Są to starusieńkie już gry i nie uświadczysz w nich kapitalnej grafiki czy strzelaniny w trybie FPS. Ale za to powalają klimatem. Po prostu łatwo sobie wyobrazić świat gry, przepełnione okrucieństwem i strachem pustkowie. A jeśli radio, to tylko GNR. :cool: Three Dog rządzi. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, co do Fallouta 3 - ta gra jest tak źle zoptymalizowana czy tylko ja mam z tym problem?

Mam oryginała, którego kupiłem niemal w dniu premiery :) Ale mam jakąś taką wersję gry, która uniemożliwia mi granie. Po jakimś czasie gry dochodzi do momentu, gdy gra wiesza się co 1-2 minuty. Sprawdzane było to na 3 innych komputerach, a problem ciągle się powtarza.

Może to być problem gry? Jak tak to co robić w takich sytuacjach? Bo to denerwuje, że człowiek wydał stówkę na grę, która nie działa ze sprawy optymalizacji.. (tzn. gra chodzi na maks detalach, zero ścin i tak dalej... Ale te nieszczęsne zwiechy. Najgorsze było jednak to, że gdy poszedłem inną drogą do punktu B to gra się nie ścięła. Dopiero kilkadziesiąt sekund później :) Dodam, że mam tak zawsze - niezależnie od komputera czy reinstalacji). Co zrobić?

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij i zainstaluj najnowsze patche, powinny usunąć większość problemów z grafiką i płynnością. Pamiętaj, że ta gra, jak wiele innych działa wyłącznie na nowoczesnych kartach graficznych od ATI i NVidii. Wszelkie zintegrowane rozwiązania odpadają. Upewnij się, co do ilości pamięci RAM na komputerze. I czy masz najnowsze sterowniki do karty graficznej, ale to już standard. A tu masz link do oficjalnego patcha: http://www.purepc.pl/rozrywka/patch_do_fallout_3_pl lub ten http://gamesvault.info/index.php?option=co...&Itemid=103

Edytowano przez DarkMatter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, parametry komputera są dobre, a nawet wielokrotnie przewyższające te wymagane. Z innymi grami nie mam żadnych problemów (No może z Empire Total War, że czasem w kampanii wywali :) Ale to akurat nie przeszkadzało w grze). Jedynie ten nieszczęsny Fallout. Zainstaluje patche i zobaczę czy coś pomogą, bo to naprawdę stresująca sytuacja do której zawsze jak powracam to odchodzę z większym niesmakiem :)

A wy mieliście podobne problemy z F3 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, nic w materiałach na temat F3 o tym nie znalazłem, zbieżność jest chyba tylko przypadkowa, głównie ze względu na podobne ideologie, zwłaszcza że po drodze jeszcze były F2 i Tactics i nic w nich o Dzieciach Atomu czy Katedry nie wspomniano, jak i w Fallout Bible.

Edytowano przez igor8472
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą grę można grać nawet kilka miechów,jak sie nie gra na kodach.Zdobywać kase,stawać przed trudnymi wyborami,kupować pomocników,szwędać się po ,,Stołecznych Pustkowiach'' i zabijać bandytów i wszelkie robactwo.Najgorsze jest to ,że gdy już ukończysz fabułę główną,gra się kończy,no ale tak musiało byc...niestety.

Tylko po co, jak masz ograniczenie poziomów i zabawa kończy się na 20. Wiem, można obejść, sam tak zrobiłem.

Jednak włóczenie się bez celu po pustkowiach szybko męczy a bieganie po kanałach odradzam. Może skutecznie zniechęcić do gry nawet największych fanów. No może poza szacownym gronem fanatyków.

;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam mod Cube Experimental dla tych co na 100% grę przeszli. Nietypowy, przypominający bardziej DLC (!) niż fanowską produkcję ale pewnie z 10 razu lepszy od wszystkiego co wypuściła Betha. Do gry nie jest wymagane żadne DLC a postać może być pierwszopoziomowa z zerowym ekwipunkiem. Rozgrywka jest dość trudna ale wielce satysfakcjonująca.

Edytowano przez Sciass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawszym modem, i chyba najbardziej innowacyjnym jest mod zwany Global Trasport System dodający do gry możliwość... podróżowania po całym świecie! Kolejne miejsca są dodawane na bieżąco do modu, sam mod działa na zasadzie mapki jaka była w F1 i 2 po której poruszamy się pojazdem. Niestety, nie jestem pewien kompatybilności moda z polską wersją gry, taką jak na przykład moja. Nie byłem w stanie go uruchomić, wywalało mi zawsze gdy chciałem podejść do lokacji gdzie znajdował się trigger uruchamiający możliwość podróżowania globalnego. Cóż, życie. Jak ktoś będzie miał więcej szczęscia, lub znajdzie na to metodę to bardzo proszę o napisanie na forum ;D

Obawiam się jednak że to nie odpowiedź na twoje pytanie bo mod bije rekordy popularności, więc JEST znany. Ale myślę że warto zainteresować forumowiczów.

Edytowano przez Sciass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igor8472 co masz na myśli mówiąc zewnątrz? Chodzi ci o te napromieniowane tereny?

Tak, jest możliwe zaliczenie tamtego markera. Dobry refleks, adv radiation suite bądź Power Armor, 2 rad-x'y, z 50-60 radawayów i wchodzenie do ekwipunku co 1,5-2 sekundy na zbicie radów i voila :-). Najlepiej podchodzić do wrót kryptu od południa i spaść niemal pod same drzwi z górki. Nie nalezy tylko zapomnieć że wejście do ekwipunku jest obarczone pewnym opóźnieniem i trzeba do niego wejść jak licznik przekroczy gdzieś połowę skali..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igor8472 co masz na myśli mówiąc zewnątrz? Chodzi ci o te napromieniowane tereny?

Tak, jest możliwe zaliczenie tamtego markera. Dobry refleks, adv radiation suite bądź Power Armor, 2 rad-x'y, z 50-60 radawayów i wchodzenie do ekwipunku co 1,5-2 sekundy na zbicie radów i voila :-). Najlepiej podchodzić do wrót kryptu od południa i spaść niemal pod same drzwi z górki. Nie nalezy tylko zapomnieć że wejście do ekwipunku jest obarczone pewnym opóźnieniem i trzeba do niego wejść jak licznik przekroczy gdzieś połowę skali..

Stwórz skrót klawiaturowy do radawayów, a najlepiej wykorzystaj do tego jeden z klawiszy myszki.

I życie stanie się prostrze. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...