Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Ode mnie kilka pytań, w sumie bardziej do Tymona, niż Huta:

Co sądzisz o Dilated Peoples (20/20 z 2006 miażdży :woot: )?

Kto ma najlepsze flow w Polsce, a kto na świecie?

Co sądzisz o Evidence'ie i jego EP'ce Layover z zeszłego roku?

O.S.T.R. - Bardziej Raper czy Producent?

Czy mógłbyś ocenić twórczość moich kolegów?

http://www.myspace.com/elementdekoracyjnymiasta

Pozdrawiam i czekam na kolejną płytkę!

Powtórzę pytanko :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchasz czasem połączenia rapu i czegoś mocniejszego?

np. Linkin Park?

Słyszałeś to: http://www.youtube.com/watch?v=6Op6v6nJ9_8 ?

Co myślisz o tym połączeniu?

Nie przepadam. Wolę "prawdziwy" hip-hop, a jak gitary, to raczej angielskie zespoły, typu np. Arctic Monkeys.

Gdybyś mógł zmienić JEDNĄ rzecz na świecie, co by to było?

Zauważ, że nie chodzi tutaj o dowolne życznie, bo światu nie będzie lepiej gdy zostaniesz miliarderem ;]

Wagę pieniądza.

Numer również od Tedego wcale nie wolniejszy, choć on nad swoją płytą chyba dłuuużej pracował. Martwi mnie też dodatkowi wykonawcy - Mrozu. Będzie tu kawałek coś na styl Timberlake'a ? Bo nie widzi mi się Mrozu w moich klimatach, szczególnie z jego gestami na scenie jakby ręką pokazywał jakie to on warzywa ma na straganie i zachęcał do kupna.

Mrozu to w ogóle postać, której udawało mi się do tej pory unikać. Oby jak najdłużej ;-)

1. Co uważasz o wspólnej twórczości Sokoła i Pona?

2. http://www.youtube.com/watch?v=qM2A6kdeorg - podoba ci sie ten kawalek?

3. Co ogólnie uważasz o sokole?

1. Dobrze, że wreszcie chłopaki przestali serwować uliczną martyrologię.

2. Nie otwiera się - ale pewnie trzyma poziom.

3. Uważam, że to łebski biznesmen.

Czy Ty i Twoi kumple - Siny, Roszja wystąpiliście na płycie F.F.O.D?:)

Kiedy możemy spodziewać się nowego materiału?

Nie. Pozdro dla legendarnego zespołu F.F.O.D.

czy wyjdzie w polsce gra Star Wars the force unleashed ultimate sith edition

Na pewno.

Czy jest możliwość kupienia od ciebie twojej płyty "Zmysłów 5" z autografem?

Jeżeli tak podałbym dane itd i z wielką chęcią zakupiłbym ten album, ponieważ uważam, że jest Polskim klasykiem.

Niestety nie. Mogę za to "dać" autograf na płycie, którą podeślesz do redakcji i potem ci ją odesłać.

krotkie 2 pytania :

1Co bedzie z clickiem ( pytał o to ktoś ?)

2 Twój olubiony cukier :laugh:

1. Nie wiadomo.

2. Brązowy. Ale nie Dark Muscovado tylko Dry Demerara.

Proste pytanie: Tede - Note2 - co sądzisz o tym albumie? Czy spełnił twoje oczekiwania w czekaniu na 'dojrzały album Buhha'?;)

Nie słyszałem jeszcze.Już jest?

http://muzyka.interia.pl/hip-hop/news/peja...cz,1368730,2098

Co sądzisz o Rychu Peji i jego zachowaniu na tymże koncercie?

dodam, że niektóre osoby związane z hip hopem komentują to tak:

http://poznanskirap.com/aktualnosci.php/20...-peji-w-zg.html

Przez to pogląd na kulturę hip hopu jest jaki jest;/.

Komentarz jest oczywisty. I tak się dziwię, że tak późno doszło do takiego skandalu.

Co sądzisz o Dilated Peoples (20/20 z 2006 miażdży :woot: )?

Kto ma najlepsze flow w Polsce, a kto na świecie?

Co sądzisz o Evidence'ie i jego EP'ce Layover z zeszłego roku?

O.S.T.R. - Bardziej Raper czy Producent?

Czy mógłbyś ocenić twórczość moich kolegów?

http://www.myspace.com/elementdekoracyjnymiasta

1. Pierwsze dwie płyty - klasyki. Potem leciutko ale coraz gorzej.

2. Evidence to jeden z moich ulubionych raperów, także: "Jestem na tak!"

3. Niewiarygodny raper (choć brakuje mu trochę dyscypliny w treści) i bardzo dobry producent (tylko bez mocno charakterystycznego stylu - w sumie nie wiem, czy to wada czy zaleta)

4. Bardzo fajne, byłem zaskoczony wysokim poziomem.

to oczywiste raczej, że Hut wybył na urlop.

mnożenie pytań, a już tymbardziej podbijanie starych, w sytuacji, gdy Hut sie wygrzewa na Antylach, jest przeciwskuteczne.

Antylach? ;-) Piękna wizja. Niestety świat nie jest taki uroczy ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Co sądzisz o tym pobiciu na koncercie Peji (tak się to pisze?)? Ja uważam, że to samobójstwo iść na koncert znanego rapera i bluzgać na niego (tym bardziej, że na jego koncert przychodzą same "karki"). Ale samosąd to też nic dobrego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ juz przecież odpowiedział 2 posty wyżej

Komentarz jest oczywisty. I tak się dziwię, że tak późno doszło do takiego skandalu.

jakbyś miał Tymonie polecić mi konsolę którą powinienem kupić, zależy mi tylko na ilości klasowych gier, na żadnych bajerach, chcę mieć dużo dobrych tytułów tylko. PS3 czy X360? wiem, że jest dyskusja na forach, ale chętnie usłyszę twoje zdanie poparte praktyką w recenzowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz może czy All Points Bulletin będzie całkowicie darmową grą, czy jednak w grę będzie wchodzić konkretna suma?

Nie będzie abonamentu. Trzeba będzie zapłacić za grę, potem pewnie mikrotransakcje.

Jesteś dobry we freestylu?

Zależy od dnia, ale raczej nie ;-(

Pytanie odnosnie All Points Bulletin'. Mozliwe, ze nie zostaliscie poinformowani, ale czy bedzie mozliwosc w trakcie rozgrywki zmienienie swojej "orientacji" :D z gangstera na policjanta i w druga strone ?

Trzeba będzie stworzyć dwie oddzielne postacie.

Borderlands ma premiere 20.10 w stanach, 3 dni pozniej na calym swiecie. Jest szansa, żeby recenzja pojawiła się w październikowym numerze cda? ( to znaczy, jaka jest szansa, że otrzymacie kopię gry od producenta jakis czas przed premierą? )

W takim, który wychodzi w październiku? No ja mam nadzieję....

Można wiedzieć której szkoły średniej jesteś absolwentem?

III LO we Wrocławiu

Co sądzisz o takich raperach jak Brotha Lynch Hung czy Esham?

Nie przepadam za gangsta-psycho rapem ;-)

Co sądzisz o free OSTR'a o...4 mc? Musze przyznać , że jest bardzo zabawny i troche po tobie jeździ....Ale najlepiej o dabie i focusie :]

PS: Kawałek "Oto ja" -MISTRZOSTWO!

Dżiza, dlaczego jeździ? To nie jest "jeżdżenie" ani po mnie, ani po Fokusie, ani po Dabie. A ja sam jestem zaszczycony, że "jestem" w tym kawałku.

Wiesz co, nie wiem dlaczego ale twój pseudonim zawsze mi się z jakimś wielkim mięśniakiem kojarzył, a jak widzę te twoje zdjęcia.. ;D

A pytanie mam- Dlaczego Hut? Jakaś historia jest z tym związana? Byłoby fajnie :F

Eee, nie jest ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pracowałeś w hucie :laugh:? Taki żart.

Czy Wy w redakcji nie lubicie Smugglera, że żaden redaktor nie ma go jako znajomego? No oprócz Allora.

I jeszcze jeśli miałbym kupić konsolę do grania (a mam taki zamiar), a preferuję gry akcji to co byś polecał XBoxa 360 czy Paystation 2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Hucie.

Mam taką sprawę. Czy jesteś pewny że na świecie nie grasuje czasem jakiś twój klon?

Pytam się bo mam takiego gościa od PO co jest tak do ciebie podobny że razem z kolegą nazywamy go Hut :)

W sumie to sam nie wiem po co to pisze, ale pomyślałem że muszę ci to zgłosić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercenaries II: World in Flames - Co sądzisz? Bo z tego co widze na twoim profilu to jedna z twoich ulubionych gier , a jednak gra dostawała same słabe oceny....

I czy słyszałes diss TeTrisa na Diox pt. - Dioxch*j roboczy? W. mnie najśmiezniejszy diss jaki znam.

Ogólnie jeżeli chodzi o Tetrisa uwazam że jest bardzo niedoceniony. Ale najlepszy w Polsce z OSTR , Tobą , Tede i HG

http://www.youtube.com/watch?v=5qDW3PVqWVg - TETRIS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...