Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

a ja mam pytanie na temat Star Wars the force unleashed the ultimate sith edition o którym pisałeś w najnowszym numerz Cd-action i czy ta gra bd dostępna do kupienia w Polsce bo na innej stronie widziałem ze ma ona wyjsc na poczatku listopada a dla polski nie ma planów a na amazon.com niechca mi wysłać;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałbym Ci zadać kilka pytań

1 Jakiem było twoje pierwsze wrażenie jak weszłaś do redakcji?

2 Czy praca w CDA była twoim marzeniem?

3 Co sądzisz o sadze Gothic i Sims?

4 Czy lubisz chodzić np. Kino?

5 Co sądzisz o YouTube i czy masz konto?

Puzdro Kamil

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.Mam takie pytanko : czy był kiedyś taki dzień podczas którego nie było nikogo w redakcji(Nie mówie o dniach wolnych , ale np: kiedy wszyscy redaktorzy byli na jakiejś imprezie.)? :happy: .I jeszcze jedno: Czy gdyby przyszło do was dziecko i powiedziało że chce was odwiedzić wpuścilibyście je? :ermm:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy lubisz twórczość 2Paca ?

2. Czy po premierach nowych tytułów na PSP {Assassins Creed , LBP , GT itp.} kupił byś konsolkę czy pozostał przy NDS?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut, sami dyskutowaliśmy o Powrócifszy. Więc pewne jest że mam płytę w swojej kolekcji. Wczoraj zauważyłem że 9 września wychodzi Notes2, więc zobaczę co tam Tede ma do zaoferowania.

Ooops, sorry ;-) Note2 - tego się trochę boję, szybko to płyty chłopaki nagrywają ;-(

Myślisz że God of War 3 będzie hitem?

Myślę, że będzie, ale na razie nie widziałem niczego z tej gry, co byłoby w jakikolwiek sposób powalające/oryginalne/inne-niż-w-poprzednich-częściach-tyle-ze-w-HD

Będziesz grał w Borderlands w co-opie? Jeśli tak to tylko ze znajomymi czy z "obcymi" tez?

Będę na pewno. Zawsze gram "z obcymi". Ale na X360.

1. Eee... czy rzeczywiście wiesz kiedy umrzesz?

2. Co z tym tematem? Może rzeczywiście przydałoby się wprowadzić coś nowego do FA?

1. Nie wiem i chyba nie chciałbym wiedzieć.

2. Link mi się nie otworzył, ale przydałoby się wiele nowych rzeczy wprowadzić i na stronę i na FA - tylko nie mamy na wszystko na raz ludzi (a przez to i czasu) ;-(

jaki byl wg ciebie ostatni klasyczny album z usa?

Jay-Z - "American Gangster"

Jaka według ciebie jest najlepsza płyta 2Paca?

Me Against The World. Ale nie jestem specjalistą od 2Paca.

1. Jak oceniasz udział Nowatora w beefie Płomień 81 vs Tede? Dla mnie był przekomiczny, aczkolwiek zdziwiła mnie Nowatorska znajomość tematu (trafne spostrzeżenia).

2. Pisałeś, że dzielisz raperów na tych którzy wyróżniają się stylem i na tych, dla których najważniejszy jest przekaz. Ciekawa jestem jakbyś zaklasyfikował siebie i w którą stronę zamierzasz pójść.

3. Kto Twoim zdaniem wygrał beef Pih vs Duże Pe?

4. Czy jest opcja żebyś wystąpił gościnnie u Buhha?

5. Na jakim poziomie grałeś w Patapon 2?

6. Ulubiony rarepon :)

7. Czy masz jakieś tatuaże i czy przemawiają do Ciebie dziary Rycha Pei z serii 'Wiesz co się liczy?!' ;d

8. Ulubiony komiks.

9. Ile godzin dziennie zostaje Ci na spanie :)

10. Czy grasz w ars - regendi?

11. Czy koledzy z redakcji zgodziliby się na dodanie np Twojego singla do CDA :oczko:

PS. Macie brzydkie emotki :C

1. Przekomiczny dla mnie był też, ale znajomość "branżowego" tematu to nie jakieś wielkie osiągnięcie. "Branża" jest mała i wszyscy wszystko o sobie opowiadają (za plecami).

2. Niestety nie jestem mistrzem flow, więc ja to raczej ten z przekazem. I pewnie się to nie zmieni.

3. W rapowych beefach niestety duże znaczenie ma bezczelność i - trochę - chamstwo. Dlatego Pih.

4. To zaszczyt dla każdego polskiego rapera wystąpić u Buhha!

5. W Patapon 2 najwięcej grał enki, ja w dwójkę nie wkręciłem się tak, jak w jedynkę

6. Ten taki "jeżozwierz"?!?

7. Nie mam i nie mogę się zebrać, żeby zrobić (choć chcę - może za mało chcę?). A dziary Rycha nie przemawiają do mnie wcale ;-)

8. Trudne. Może seria "Blacksad"?

9. Ostatnio właśnie za dużo śpię - z 7 godzin. Fail ;-)

10. Nie.

11. Nie wiem. Pewnie by się zgodzili.

PS. Wiem ;-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer również od Tedego wcale nie wolniejszy, choć on nad swoją płytą chyba dłuuużej pracował. Martwi mnie też dodatkowi wykonawcy - Mrozu. Będzie tu kawałek coś na styl Timberlake'a ? Bo nie widzi mi się Mrozu w moich klimatach, szczególnie z jego gestami na scenie jakby ręką pokazywał jakie to on warzywa ma na straganie i zachęcał do kupna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

@sieah - zawołałeś i już się pojawił! :) Cud! :D

Dziwne mi też się moje linki nie chcą otworzyć... napiszę do modów żeby mi pomogli (od tego są przecież nie?).

Chodziło mi o zmianę rang na forum.

Aha, i jak ci się podobają moje rangi? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość kupienia od ciebie twojej płyty "Zmysłów 5" z autografem?

Jeżeli tak podałbym dane itd i z wielką chęcią zakupiłbym ten album, ponieważ uważam, że jest Polskim klasykiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do powyższego pytania. Dodam również swój komentarz. :)

W jednym z poprzednich wątków pisałem o Pei. Pisałem, że ma fajne teksty, ale to co zrobił na scenie było totalnym przegięciem. Pokazanie środkowego palca to nie powód, żeby nawoływać do pobicie, tym bardziej piętnastolatka! Ogromnie dużo stracił pan Ryszard w moich oczach. A słowa Kaczora można między bajki włożyć. Chroni kumpla i tyle... Poza tym to nie pierwszy, a na pewno nie ostatni wybryk Pei. Nie ma się co dziwić, że przez takie właśnie wydarzenia ludzie postrzegają HH jako muzykę dla bandziorów i małolatów. Nie takich zachowań powinien uczyć Peja - idol tysięcy młodych ludzi.

Mam jeszcze jedno pytanie - mógłbyś podać mi swój adres mailowy? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...