Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Zrecenzujecie God of War 3?

Na pewno!

Sorry.

Molesta Ewenement i Hemp Gru.

PS. Mała Elektrownia- z krzesła prawie spadłem!

Hemp Gru nigdy mi nie podeszło, Molesta - wiadomo - klasyk, ale ostatniej płyty nie słyszałem.

A jeszcze jedno.. Czy podczas twojej gry w borderlands wypadła Ci jakaś fajna broń? ( np.snajperka strzelająca rakietami? ;d ). I jak wygląda zbalansowanie postaci ( wiem, że mało grałeś, ale wstępną opinię można chyba przedstawić )?

Kiedy grałem w Londynie, były to pierwsze poziomy, więc żadne cuda nie wypadały, ale podczas prezentacji na GamesComie pukawki były już naprawdę zacne. Borderlands może być naprawdę niezłą grą. Co do balansu postaci nie chciałbym się teraz wypowiadać - to tak, jak przewidywać wynik meczu po 1 minucie.

Jak zaopatrujesz się na teksty typu:''Nie namawiam, lecz powtarzam w kółko, pal ziółko, pal ziółko, pal ziółko''. Uważam się za tolerancyjnego człowieka, ale takie coś, to jak dla mnie spore przegięcie, totalna porażka, coś, co nie powinno ujrzeć światła dziennego... itd. Gdyby takie kawałki były chociaż jakoś zaaranżowane, wytrzymałbym(Eminem nabija się ze wszystkich w ''We made you'', ale przynajmniej świetnie się tego słucha). Jak zaopatrujesz się na teksty, które nie przekazują kompletnie nic, a są jedynie przyczyną jarania się małolatów?(najgorsi są ci, co słuchają, piszą i krzyczą wszędzie, gdzie się da ''HWDP'', a gdy zobaczą mundurowego, to popuszczają nie powiem co i w co i stają jakby łagodniejsi i mniej odważni).

Teksty, które nie przekazują kompletnie nic podobają mi się tylko wtedy, gdy są błyskotliwie ułożone i fajnie zarapowane. Peja mówi szczerze i nie zgrywa macho, ale nie ma zbyt błyskotliwych tekstów, ani też szczególnie fajnie nie rapuje.

o to mi chodzilo i tak brzmi moje pytanie, czy czujesz sie obrzydzony wszechobecnoscia poludniowych raperow czy moze przeciwnie, zapoznajesz sie z nimi i ich lubisz

a i bonusowe pytanie

jest jeszcze w redakcji jakis fan rapu? tak przegladalem te profile to wszystko zatwardziale metale (nie, zebym mial cos przeciwko)

2. Nie ma ;-( Chociaż enki coś tam "podsłuchiwał", jak był w Stanach

1. Nie, nie czuję się obrzydzony. Nie wiem zresztą czemu miałbym - kilku z tych przez ciebie wymienionych to całkiem nieźli raperzy. Mało jest już wykonawców z przekazem jakimkolwiek, a jesli wszyscy rapują o tym samym, to już niech tak robią, ale niech to ciekawie brzmi - a raperzy z południa mają do tego talent. "Obrzydzenie" budzie we mnie natomiast T-Pain - ten koleś to dla mnie porażka.

Więc - Czy znasz może jakieś młode płyty najlepiej Polskie. W klimatach " Trzy " Wzgórza Ya-Pa 3 ? Chodzi mi głównie o bity. Gdy sięgnąłem po płytę uświadomiłem sobie że już tak porządnych i klimatycznych beatów dawno nie słyszałem.

Warszafski Deszcz - "Powrócifszy"?

Co sądzisz o Fiszu?

I czy słuchałeś jego albumu pt. "Polepione Dźwięki"?

To jego bardzo stary album, potem wydał jeszcze kilka całkiem niezłych ;-)

Opłaca się kupować x360 czy lepiej jest czekać na nową konsolę microsoftu?

Ooo, brachu, to sobie jeszcze poczekasz. Nowych konsol nie będzie raczej co najmniej przez najbliższe dwa lata...

Natomiast ogólnie konsolę opłaca się kupować ;-)

Czy gry Wanted z konkursu o sktytobojcy zostaly juz moze wyslane?

Nie wiem jak inni, ale na do tej pory niczego nie otrzymalem :(

Hej. Wyszły z redakcji dopiero w piątek - ostrzegałem, że mamy urlopy sekcji wysyłającej ;-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mojego ulubionego rapera naukowca!

1. Jak oceniasz udział Nowatora w beefie Płomień 81 vs Tede? Dla mnie był przekomiczny, aczkolwiek zdziwiła mnie Nowatorska znajomość tematu (trafne spostrzeżenia).

2. Pisałeś, że dzielisz raperów na tych którzy wyróżniają się stylem i na tych, dla których najważniejszy jest przekaz. Ciekawa jestem jakbyś zaklasyfikował siebie i w którą stronę zamierzasz pójść.

3. Kto Twoim zdaniem wygrał beef Pih vs Duże Pe?

4. Czy jest opcja żebyś wystąpił gościnnie u Buhha?

5. Na jakim poziomie grałeś w Patapon 2?

6. Ulubiony rarepon :)

7. Czy masz jakieś tatuaże i czy przemawiają do Ciebie dziary Rycha Pei z serii 'Wiesz co się liczy?!' ;d

8. Ulubiony komiks.

9. Ile godzin dziennie zostaje Ci na spanie :)

10. Czy grasz w ars - regendi?

11. Czy koledzy z redakcji zgodziliby się na dodanie np Twojego singla do CDA :oczko:

Okej, pozdro hiphopowa polsko i dzięki z góry za odpowiedź!

PS. Macie brzydkie emotki :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze to nowe MMO Blizzarda powstaje w obawie przed SW: KoTOR

Zadzwoń do blizza i się spytaj...

Jak chcesz byc fajny i dawac takie ciete odpowiedzi na pytania to zaostan redaktorem CDA bo jak narazie jestes dziecko neo wtracajace sie nie wiadomo po co do mojego pytania. Jak zadalem pytanie redaktorowi to nie oczekuje blyskotliwych odpowiedzi userow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie kilka pytań, w sumie bardziej do Tymona, niż Huta:

Co sądzisz o Dilated Peoples (20/20 z 2006 miażdży :woot: )?

Kto ma najlepsze flow w Polsce, a kto na świecie?

Co sądzisz o Evidence'ie i jego EP'ce Layover z zeszłego roku?

O.S.T.R. - Bardziej Raper czy Producent?

Czy mógłbyś ocenić twórczość moich kolegów?

http://www.myspace.com/elementdekoracyjnymiasta

Pozdrawiam i czekam na kolejną płytkę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hucie, mam drobne pytanie: Co z tym konkursem Champions Online? Wielu forumowiczów (w tym ja) zgłosiło swoje prace, ale wciąż nie wiadomo, ile prac może zgłosić jeden użytkownik, do kiedy trwa konkurs, czy można zgłaszać postacie odtwarzające któregoś ze słynnych bohaterów i jaka jest nagroda. Nieznane są też bliżej kryteria oceniania. Temat zaczyna powoli wymierać. Proszę o odpowiedź, a przede wszystkim o zainteresowanie się tą sprawą.

EDIT: Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...