Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Fuc..... ekhm.... FAQ! Nie cytuj mnie! I po pierwsze gdzie tu nawija Tymon? On by nie nagral takiej kupy. Pozatym w tych latach kiedy byl konflikt killaza z peja to wlasnie razem zrobili kawalek czyli nie poklucili sie. ja nie wiem z kad wzioles tam tymona haha.

przepraszam ze "seplenie" ale caps mi sie wali i alt wypadl ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie manhunt 2 pc. Wczoraj podałeś infromacje , że manhunt 2 pc ukaże się w Europie. Zagraniczne strony twierdzą , że manhunt 2 pc ukaże się tylko w USA i Kanadzie za pośrednictwem Direct2Drive. Rockstar jak narazie nie ogłosił manhunt 2 pc. Moje pytanie brzmi jak to jest w końcu z manhunt 2 pc i skąd masz źródło swojej informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że odpowiem. Piractwo przestałoby być piractwem, ponieważ bez łamania zabezpieczeń nie ma kradzieży, bez kradzieży nie ma piractwa. Każdy mógłby ściągać gry legalnie. Producenci z tego powodu przestaliby sprzedawać gry, bo po co jak nie ma zarobku. W końcu musielibyśmy grać cały czas w te same gry, bo nowe by się nie pojawiły. CDA upadłoby, a pan Hut straciłby prace. Ty nie zalogowałbyś się więc na tej stronie (bo by nieistniała) , i nie podałbyś tego idiotycznego pomysłu. Game Over.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piractwo przestałoby być piractwem? Obawiam się, że nie za bardzo. Jeśli zostawisz rower nie przybity/przykuty do drzewa i ktoś go zabierze, nie łamiąc żadnych zabezpieczeń, to już nie będzie to kradzież? Zrozumienie tego zawiłego porównania pozostawię już Twojej inteligencji. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do Ciebie kilka pytań :D A więć

1. Znasz się może z Wall-e'm? Dla obu z was bity robił WhiteHouse, ale nie widziałem tracku na którym wystąpiliście wspólnie, dlaczego?

2. Słuchasz wrocławskiego podziemia? Jeżeli tak to ktoś według Ciebie się wyróżnia?

3. Kiedy można spodziewać się nowej płyty?

4. Dalej (tak jak za czasów Szelmy) chodzisz w ciuchach Clinic'a?

5. Jaki model butów najbardziej Ci się podoba?:D

6. I ostatnie, jaki masz model zegarka?;D

Pozdrawiam,

Gómiś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, mam nadzieję, że odpowiesz na nasze pytania z poprzedniej strony.

Mam jeszcze jedno: Wiesz co się dzieje z Sinym? Mam od kumpla jego płytkę "W siną dal", absolutne mistrzostwo. Chciałem go jakoś namierzyć, dowiedzieć się czy coś nagrał, ale w necie nie można go znaleźć. Nie ma myspace czy innego tego typu kontatku. Na wrzucie znalazłem dwa nowe kawałki "polar" i "odwilż', mam nadzieję, że to zapowiedź nowej płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hut

Moze od razu przejdzmy do rzeczy...

Co sadzisz o takich raperach jak: Rahim i WSZ (Poniewaz to moi znajomi, wiec chcialem sie zapytac czy poprostu ich lubisz), i Tede (ciekawi mnie czy ktokolwiek ma jeszcze o nim dobre zdanie)

Dzieki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj jeszcze tego :

http://www.youtube.com/watch?v=vIWX55AUW7Y

ADHD i dynamit w gębie :D Chyba tylko ostr potrafi szybciej nawinąć.

No fakt, szybko. Ja jednak wolę, jak jest wolniej, a można zrozumieć, co mówi raper i kiedy mówi coś z sensem ;-)

Witaj drogi Hucie :P

Mam do ciebie parę pytań

*Jak oceniasz tegoroczne PGA względem tych z poprzedniego roku ?

*Czy tobie one się podobały? w nowym wydaniu cda można się spodziewać opisu tego co się na pga działo? jakichś wideo?

*Czemu na konkursach (na PGA) ich jakość była tak niska? :P chodzi mi np. o piosenkę o Cda "lalalla.. cdaction lalala.." ,gdzie za coś takiego dostawało się grę =P .

*I tak z innej beczki - czy w cda nadal będą recenzję gierek na iphona?

Pozdro ;)

Po kolei:

- myślę, że impreza się udała. Przed nią straszono kryzysem, ale tak naprawdę okazało się, że wcale nie jest tak kryzysowo i wszystko naprawdę fajnie się udało.

- mam nadzieję, że widziałeś już wszystko na naszej stronie?

- a to już pytanie do uczestników. Może dlatego, że ciebie nie było?

- od czasu do czasu zapewne tak. No i na stronie.

Hucie !! dzięki wielkie za pomoc, jak nakręcimy dłuższy filmik z fabułą to dam ci znać. Ale co masz na myśli pod nazwą "dłuższy filmik" jak długi ??? chodzi ci o taki filmik pełnometrażowy który trwał by około 1.30 h ?? czy taki jak my kręcimy dotychczas czyli seriale, tylko dłuższe odcinki :P bo my kręcimy seriale ze względu na to że cały filmik nie wszedł by na Youtube haha :P ??? czekam na odpowiedź pzdro. Emocji

Może trwać 5 minut, ale niech będzie naprawdę śmieszny i z pomysłem. To, że dwóch facetów w GTA IV robi coś w tej grze, co jest w niej normalną czynnością nie jest jakoś szczególnie porywające. Więcej oryginalności?

Witaj Hucie.

Otóż jestem w drugiej klasie liceum i ostatnio pomyślałem sobie, że fajnie byłoby zrobić prezentację maturalną z polskiego na temat hip-hopu (maturę oczywiście zdaje się w 3 klasie, ale jeżeli chciałbym taki temat trzeba to wcześniej zgłosić).

Niestety słucham głównie rocka, w zeszłe wakacje zainteresowałem się hip-hopem i dość słabo znam tę scenę, nie wiem kto pisze świetne teksty, na kogo zwrócić uwagę. Mógłbyś kogoś polecić?

A i co sądzisz o samym pomyśle jako twórca? Ma to jakieś szanse powodzenia? Jest sens odrywać tekst od muzyki?

Dużo pracy przed tobą, na pewno chcesz się porywać na coś, na czym się dobrze nie znasz? Poszukaj na naszym forum wątku o hip-hopie, zajrzyj na strony poświęcone rapowi. To powinno ci pomóc. Trudno w dwóch zdaniach zawrzeć 30-letnią historię zjawiska kulturowego jakim jest hip-hop.

Hut!

Byłem dziś w redakcji...

:/

Słuchaj mam prośbę MARZĘ o smyczy z CDA....

:)

Możesz coś z tym zrobić?

:P

Niestety nie - nie mamy takich smyczy... ;-(

Witaj Hucie Sędzimirze.

Mamy pytanie: czy grałeś już w MotorStorm Arctic Edge na PSP? Jeżeli tak, to co sądzisz o grze? A jeżeli nie, to czy w ogóle zamierzasz wypróbować ten tytuł?

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

Bardzo fajna, ale... nie wiem, czy jest sens przenosić na PSP gry, które "robią" duże PS3 i które w dużej mierze (jak MotorStorm) polegają na grafice. Jeździ się fajnie, ale na PSP to już po prostu zwykła ścigałka, a nie ten wielki MotorStorm, jakiego znamy z PS3. Za to LittleBigPlanet na PSP jest naprawdę świetne!

Mam pytanie. Otóż byłem drugi w Konkursie WWWekendowym 25. Z tego, co wiem, powinienem otrzymać nagrodę. W tym sęk, że ta jeszcze nie przyszła. Adres wysłałem od kumpla, gdyż mieszkam w rejonie otwockim i nie miałem wtedy prądu. Czy mam wysłać to ponownie ze swojego adresu?

Już jest? Jeśli nie, napisz do mnie PW.

1 Listopada - podobno ma się ukazać coś wielkiego. Wiele źródeł trąbi że Tede zrobi krążek cały w dissach na Peje. Co ty na to ?

Dopisek:

Słyszałeś nową płytę FRK ? Album zwie się " Ups! Zrobiłem płytę... " bardzo fajne klimaty. Bity też są całkiem całkiem.

http://www.hip-hop.pl/player/newplayer.php...=12561926503411 pierwszy utwór z albumu.

Na razie jest chyba tylko Errata. Jak dla mnie - wystarczy ;-)

Fakt, FRK fajne. Miła nuta do pracy ;-)

W jaką grę na tę chwilę ci się najprzyjemniej grało w tym roku?

Trudne pytanie. Borderlands?

Dear mr Hut :P

Mam takich kilka pytań i jeśli miałbyś czas i nikt ich wcześniej nie zadawał (32 strony do przeczytania to sporo, a nie mam zbyt wiele czasu :/) chciałbym usłyszeć twoją opinię.

A więc tak:

1.Czy orientujesz się/słuchasz Amerykańskiego rapu??

2. Jeśli tak to co sądzisz o tych raperach: Eminem, 2pac, dr Dre i formacji D12??

Bardzo mnie interesuje twoja opinia o nich :)

1. Orientuję się i słucham.

2. Przejrzyj te 32 strony, już o tym była mowa. W skrócie - są poza nimi także inni raperzy ;-)

Kurde , ostatnio mnie to irytuje więc zwracam się do ciebie Tymon , a mianowicie:

Czy raper albo osoba która kocha rap i jest jego fanem musi sie tak super ubierac? Mam na mysli czy , zę jak ide na koncert albo coś to czty muszę być begach , "er maksach" , i wszystko musi byc mega firmowe? Bo ten szpan mnie irytuje....

Mnie też denerwował, chodziłem na koncerty w jakiś w sumie obciachowych ciuchach. Bo mnie wkurzali szpanerzy i... na inne nie było mnie stać. Ale to jasna sprawa, że nie szata zdobi człowieka - i dotyczy to także hip-hopowców.

Wiem , że za dużo wymagam ale czy mógłbyś być częściej no forum? xp I czy najnowsza płyta wyjdzie na winylu i w jakiej cenie?

I czy nowa płyta zostanie wydana przez Asfalt? Oby tak... ;] Zrób kawałek z Ostrym :P

Jak sytuacja ze Wzgórzem? To było dawno ale czasem warto wrócić do czegoś. Ich diss nie był zły twój też nie. Ale w ich dissie było cos takiego: "Twoje negatywne oceny ignorujemy" to było takie durne... Skoro ignorują to czemu robią diss?

- Nie nie wymagasz za dużo. Miałem ostatnio trochę życiowych spraw, nie miałem głowy do forum.

- Oby tak - też na to liczę. Z Ostrym też się zobaczy, nie jest to niemożliwe ;-)

- sytuacja ze Wzgórzem to pradawna przeszłość, już nawet zapomniałem kiedy o niej zapomniałem ;-)

Witam

Pisałeś już jakich raperów lubisz słuchać a co sądzisz o ZIP składzie to w końcu fundament polskiego hip-hopu???

Nie słucham ZIP Składu.

Mam mistrzu jeszcze jedno pytanie - Czy lubisz WYP3 ? Tak wiem, że dałeś im nieźle popalić przy dissie (wypas diss nie ma co ;) ), ale czy jakaś płyta tego zespołu była do słuchania?

"Wzgórze Ya-Pa-3" oraz "Trzy". Ale nie jaram się WYP3, to pionierzy, ale nie muszę ich słuchać ;-)

Jak to się stało, że zdissowałeś Peję a później nagrałeś z nim kawałek? :D

Zdissowałem Peję? Ciekawe, nie wiedziałem.

Killaz Group - Jeden raz w głowę

No to teraz już wiesz :)

No ok, ale co ja mam wspólnego z Killaz Group?

Mam do Ciebie kilka pytań :D A więć

1. Znasz się może z Wall-e'm? Dla obu z was bity robił WhiteHouse, ale nie widziałem tracku na którym wystąpiliście wspólnie, dlaczego?

2. Słuchasz wrocławskiego podziemia? Jeżeli tak to ktoś według Ciebie się wyróżnia?

3. Kiedy można spodziewać się nowej płyty?

4. Dalej (tak jak za czasów Szelmy) chodzisz w ciuchach Clinic'a?

5. Jaki model butów najbardziej Ci się podoba?:D

6. I ostatnie, jaki masz model zegarka?;D

1. Znam, ale dawno się z nim nie widziałem. Zdaje się, że siedzi teraz w Warszawie.

2. Pewnie nie znam najnowszych wykonawców - dla mnie cały czas mistrzem jest Jot.

3. Szczerze? Nie wiem. Dużo rzeczy muszę robić na raz ;-(

4. Z rzadka.

5 i 6. Wbrew pozorom nie przywiązuje do tego takiej uwagi :-)

Siemano, mam nadzieję, że odpowiesz na nasze pytania z poprzedniej strony.

Mam jeszcze jedno: Wiesz co się dzieje z Sinym? Mam od kumpla jego płytkę "W siną dal", absolutne mistrzostwo. Chciałem go jakoś namierzyć, dowiedzieć się czy coś nagrał, ale w necie nie można go znaleźć. Nie ma myspace czy innego tego typu kontatku. Na wrzucie znalazłem dwa nowe kawałki "polar" i "odwilż', mam nadzieję, że to zapowiedź nowej płyty.

Siny żyje i pracuje, zdaje się, że mało nagrywa. Niestety ;-(

Hut, wyzdrowiał "Świntuch" ?

Jak się czuje ?

Jakie wrażenia po PGA ? Ja uważam, że rok temu ... no nie wiem ... było bardziej klimatycznie ?

Już dobrze. Na razie przybiera na wadze i szykuje się do zimy. W weekend zjadł mysz z pola na moich oczach, razem z głową ;-)

a ja mam takie małe pytanko ;)

Twój nick czyta się Hót czy Hat?

Bo mam taki mały dylemat ;)

Raczej Hót ;-)

Co sadzisz o takich raperach jak: Rahim i WSZ (Poniewaz to moi znajomi, wiec chcialem sie zapytac czy poprostu ich lubisz), i Tede (ciekawi mnie czy ktokolwiek ma jeszcze o nim dobre zdanie)

Rahim - nie może wrócić do formy Paktofoniki.

WSZ - spytaj Wujka, na pewno ci powie

Tede - ja np. mam o nim dobre zdanie (choć nie bezkrytyczne)

Ciekawe czy w ogóle Hut odpowiada na pytania.

Ja tylko trzy słowa - Gratuluje zmysłów 5. Moja ulubiona płyta

Płyta z Magierą też fajna. Ciekawe czy nagrasz coś jeszcze.

Odpowiada, ale miał trochę zawirowań czaso-przestrzennych.

Dziękuję za gratulację. Zmysłów 5 też była z Magierą...

Czy pracowałeś kiedyś w hucie żelaza?.

Nie.

Mam takie pytanie:

Może zajrzałbyś tu czasem?

Czasem zaglądam. Zwykle dość regularnie, ale ostatnie nie miałem takiej możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut, mam parę pytań:

1. Co wolisz: PSP, czy DS?

2. Miałeś może kiedyś styczność z Black Sabbath? Opinię też chętnie poznam, jak jest. :P

3. Czy na PGA naprawdę był szczęściarz, który dostał z buta od Huta?! :O

Serdecznie pozdrawiam. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do twojej recenzji/ i samej gry Torchlight. Widać po niej że naprawdę ci się spodobała. Sprawdziłem że nie ma planów wydania tej gry w Polsce. Więc może cda tak jak to zrobiła z Ceville tak i Torchlight-a wyda w Polsce na łamach cda??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...