Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Witam cię drogi Hucie

Piszę ten post,aby opisać moją rekcję na twoją piosenkę - Oto ja

Podczas słuchania jej najzwyczajniej w świecie rozpłakałem się :huh: .A to dlatego, że ta piosenka jest bardzo życiowa.Tak jak jeden wers w tym utworze też wszystko co posiadam, moje osiągnięcia zdobyłem sam, nie mogąc liczyć na czyjąś większą pomoc. Proszę cię nie zaniechaj swojej kariery rapera.Jesteś wielki.Z całym przekonaniem mogę porównać cię do nieżyjącego już Magika.Jesteś o niebo lepszy od tych Firm, Peji itd. Masz własny styl.Opowiadasz o życiu ,a nie o jp 100%.Jesteś nr 1 na mojej liście raperów. Dzięki za ten wspaniały utwór. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle pytanie do Huta, ale bardziej wrzuto-podziękowanie :D Za recenzje i gameplay gry Torchlight. Po przeczytaniu wczoraj recenzji kupiłem na Steam`ie... I dzisiaj mi ta gra odjęła w pracy 4h. W końcu (obok DMC4 z cover`a) znalazłem sposób na jesienno-zimowe nieróbstwo totalne. Dzięki Hut!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Mam do Ciebie kolejne 3 pytania :D

1. Jak na dzień dzisiejszy wyglądają Twoje stosunki z Rychem Peją ? (mimo że pytanie może wydawać się "bzdurne" to jednak mnie ciekawi :D)

2. Słuchałeś już płyty Pjusa - Life After Deaf jak tak to co o niej sądzisz ? (pytanie było już zadane przeze mnie przed premierą :D)

3. Czy słuchałeś może takiego klasycznego albumu (jeden z moich pierwszych albumów hiphopowych) w wykonaniu Kropkanadi - Między Bogiem, a Prawdą (jak znasz ich to czy może coś wiesz co się z nimi dzieje?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie moje pytanie mógłbym skierować do każdego z was w redakcji, ale widzę, że najwięcej newsów na stronie głównej jest twojego autorstwa, więc stąd moja decyzja. Ale do rzeczy. Jak być dobrym newsmanem? Tzn. skąd czerpać 'świeże' informacje z branży gier? Owszem, zapisałem się do wielu newsletterów, ale są one rozsyłane sporadycznie i przeważnie wiadomości są już spóźnione. Do tej pory korzystałem z takich portali jak IGN, czy GameSpot, a w swoich newsach dawałem po prostu link do źródła, ale chciałbym wreszcie się usamodzielnić i zacząć pisać własne informacje z, że tak powiem, pierwszej ręki. Byłbym wdzięczny za przekazanie mi paru wskazówek na temat: jak zostać dobrym redaktorem swojego portalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś, lub słyszałeś może o Fatal Bazooka, co o nich sądzisz? :)

P.S. - Wokalista wywodzi się z

^^

Nie znałem, niezłe ;-)

Hut odpowiedz na temat pytanka dotyczącego manhunt 2 pc. Ponieważ zostało ono pominięte przez ciebie a jestem ciekawy odpowiedzi...

Taką informację mieliśmy od Cenegi. Jaki będzie dalszy los Manhunta 2 na PC nie wiem - rzeczywiście może się okazać, że będziemy musieli na przyszłość czekać na oficjalne potwierdzenia od zachodnich wydawców, a nie "kuluarowe" przecieki.

Hut, mam parę pytań:

1. Co wolisz: PSP, czy DS?

2. Miałeś może kiedyś styczność z Black Sabbath? Opinię też chętnie poznam, jak jest. :P

3. Czy na PGA naprawdę był szczęściarz, który dostał z buta od Huta?! :O

Serdecznie pozdrawiam. ^^

1. Zdecydowanie DS. Więcej innowacji, więcej grywalności.

2. Bardzo skromną, więc wolę się nie wypowiadać na ten temat. No ale nie da się nie słyszeć choć raz żadnego utworu tego zespołu, co by nie było, legendy.

3. Mam nadzieję, że nie?!?!?

U jakich raperów miałeś featuringi? I czy jesteś zwolennikiem takich kooperacji?

U niewielu, głównie wrocławskich, plus Familia HP z Łodzi. Jestem zwolennikiem, pod warunkiem, że są autentyczne.

Ja mam pytanie do twojej recenzji/ i samej gry Torchlight. Widać po niej że naprawdę ci się spodobała. Sprawdziłem że nie ma planów wydania tej gry w Polsce. Więc może cda tak jak to zrobiła z Ceville tak i Torchlight-a wyda w Polsce na łamach cda??

Pracujemy nad tym, ale rozmowy nie idą zbyt dobrze.

Jako że jesteś Actionowym mecenasem hiphopu, chciałem cię prosic o przesłuchanie i wydanie werdyktu na
piosence.

Co tu dużo mówić? Rewelacja. Łona jest mistrzem, tekstowo najbardziej błyskotliwy raper w Polsce.

Witam cię drogi Hucie

Piszę ten post,aby opisać moją rekcję na twoją piosenkę - Oto ja

Podczas słuchania jej najzwyczajniej w świecie rozpłakałem się :huh: .A to dlatego, że ta piosenka jest bardzo życiowa.Tak jak jeden wers w tym utworze też wszystko co posiadam, moje osiągnięcia zdobyłem sam, nie mogąc liczyć na czyjąś większą pomoc. Proszę cię nie zaniechaj swojej kariery rapera.Jesteś wielki.Z całym przekonaniem mogę porównać cię do nieżyjącego już Magika.Jesteś o niebo lepszy od tych Firm, Peji itd. Masz własny styl.Opowiadasz o życiu ,a nie o jp 100%.Jesteś nr 1 na mojej liście raperów. Dzięki za ten wspaniały utwór. Pozdrawiam.

Dziękuję. Też się (prawie) popłakałem czytając to ;-)

Nie tyle pytanie do Huta, ale bardziej wrzuto-podziękowanie :D Za recenzje i gameplay gry Torchlight. Po przeczytaniu wczoraj recenzji kupiłem na Steam`ie... I dzisiaj mi ta gra odjęła w pracy 4h. W końcu (obok DMC4 z cover`a) znalazłem sposób na jesienno-zimowe nieróbstwo totalne. Dzięki Hut!

Przepraszam ;-)

Mam takie pytanie. Dlaczego przy recenzji Torchlight znalazły się screeny, które trafiły też do innych czasopism a mianowicie takie, na których widoczny jest inny interfejs pochodzący podobnie z wczesnej wersji gry?

No i ktoś musiał zobaczyć ;-( Mieliśmy problem ze ściągnięciem screenów, nasz FRAPS słabo sobie radził z tą grą. To screeny z materiałów prasowych, niestety. Zwykle staramy się unikać tego rozwiązania, ale czasem się nie da.

Będziesz gościnnie na nowej płycie Jota?

Wiesz kiedy ona wyjdzie? Bo miała być jakoś październik/listopad, a tu nadal jej nie ma.

Pozdro.

Wątpię, dawno nie miałem z Jotem kontaktu, więc pewnie mnie nie zaprosi ;-(

Hehe ja tez Belfroga popieram.I mam pytanie do Huta:Czy uważasz się za każuala z powodu grania w Simsy i Free Realmsy?

Uważam się za każuala z powodu grania w Modern Warfare 2, The Saboteur i Batman: Arkham Asylum. Przecież to każualowe gry.

Jakie książki lubisz.

Czy lubisz oglądać seriale

Jaki gry masz na konsoli ?

Już było.

Hej Hut ! Gdzie kupiłeś tą niepowtarzalną bluzę z PAC-MANEM? :)

Oczywiście w Internecie.

prosiłeś o pytania konsolowe :icon_question: - czy warto kupić PS3

Oczywiście, że warto, to świetna konsola.

Czy zgadzasz się z oceną Ala dotyczącą Dirta 2? Konsolowa wersja dostała 9+ i pisałeś że edycja na PC prawdopodbnie dostanie dyche.

Miałem nadzieję, na więcej zmian w wersji PC. Ten DirectX 11 to trochę - szczerze mówiąc - ściema, praktycznie nie widać tego w grze.

Jaką pizze lubisz?

PEwnie takie pytanie padło, ale nie chce mi się szukać :D

Gdzieś w CD-A znalazłem, że bodajże z anchois i ananasem, ale pewny nie jestem :D

EEE, to żarty były. Najbardziej lubię pizzę z pizzerii "Pod Strusiem" we Wrocławiu przy ul. Daniłowskiego. Każdą ;-)

Wolisz konsole czy PC? Ale szczerze.

Wolę konsole. Wkładam płytę do napędu i gram na 42-calowym ekranie. Nie przejmuje się sterownikami, zwiechami, itd. Ale tak naprawdę to pytanie nie ma sensu, bo ja po prostu wolę dobre gry, platforma, na której się w nie gra, to rzecz bardzo wtórna. Był taki miesiąc, kiedy np. co dziennie grałem na Nintendo DS.

Czy mógłbyś stworzyć listę 10 ulubionych hiphopowców/zespołów hiphopowych i 10 ulubionych piosenek z tego gatunku muzyki? :wink:

Za trudne. Przejrzyj początki tego wątku - tam jest trochę o tym. I zapraszam na mojego bloga.

Nie chciales sie wypowiedziec w newsie to sie tu wypowiedz co sadzisz o green dayu? :D

Kiedyś słuchałem. Proszę, proszę, niech to wystarczy...

Siemanko

Mam do Ciebie kolejne 3 pytania :D

1. Jak na dzień dzisiejszy wyglądają Twoje stosunki z Rychem Peją ? (mimo że pytanie może wydawać się "bzdurne" to jednak mnie ciekawi :D)

2. Słuchałeś już płyty Pjusa - Life After Deaf jak tak to co o niej sądzisz ? (pytanie było już zadane przeze mnie przed premierą :D)

3. Czy słuchałeś może takiego klasycznego albumu (jeden z moich pierwszych albumów hiphopowych) w wykonaniu Kropkanadi - Między Bogiem, a Prawdą (jak znasz ich to czy może coś wiesz co się z nimi dzieje?)

1. Nie istnieją. Ale już od dawna nie mieliśmy okazji się kontaktować, ostatni raz przy okazji koncertu na 10-lecie Slums Attack.

2. Nie słyszałem.

3. Słuchałem, ale nie wiem, co się teraz dzieje z chłopakami. Dużo fajnych składów niestety już nie działa.

Czy chętnie przyjmujecie gości w redakcji (poprosiłem o to, że kiedy będzie we Wrocławiu w siedzibie Baumitu (chyba jest pod wami) aby zebrał od was autografy?

Chętnie, szczególnie takich z pizzą ;-)

A tak poważnie - zapraszamy od 8 do 16 w dni powszednie, ale najlepiej nie w okresie od trzech do półtorej tygodnia przed premierą kioskową magazynu, bo wtedy zamykamy numer.

W sumie moje pytanie mógłbym skierować do każdego z was w redakcji, ale widzę, że najwięcej newsów na stronie głównej jest twojego autorstwa, więc stąd moja decyzja. Ale do rzeczy. Jak być dobrym newsmanem? Tzn. skąd czerpać 'świeże' informacje z branży gier? Owszem, zapisałem się do wielu newsletterów, ale są one rozsyłane sporadycznie i przeważnie wiadomości są już spóźnione. Do tej pory korzystałem z takich portali jak IGN, czy GameSpot, a w swoich newsach dawałem po prostu link do źródła, ale chciałbym wreszcie się usamodzielnić i zacząć pisać własne informacje z, że tak powiem, pierwszej ręki. Byłbym wdzięczny za przekazanie mi paru wskazówek na temat: jak zostać dobrym redaktorem swojego portalu.

Eeee, nie będziemy chyba zdradzali naszych sekretów konkurencji ;-) Tak naprawdę, większość newsów pojawia się na wszystkich stronach o grach, szczególnie modnych ostatnio "blogowych" - takich jak nasza. Wystarczy przeglądać te najpopularniejsze, szukać ich źródeł i szybko zbudujesz sobie bazę danych. Ważniejsze są jednak newsy i teksty unikatowe, stworzone przez ciebie. Oczywiście trudno samemu dowiedzieć się, że EA pracuje nad The Sims 4, ale już to, że jest problem z PC-towym Saboteurem na kartach ATI można odkryć samemu.

Witaj! Mam pewne pytanie odnosnie tegorocznego PGA. Bylem jedynie w sobote wiec nie wiem jak bylo w niedzele, ale zauwazylem jedynie trzech redaktorow CDA. Ciebie, CormaCa i enkiego. Powiedz czy byl ktos jeszcze z Waszej redakcji?

Pozdrawiam :)

Byli, ale się skryli. Ale fakt, że reprezentacja nasza była mniejsza, niż rok temu.

Hut mam pytanie. Czy myśleliście kiedyś w redakcji o stworzeniu gry ?

Myśleliśmy, ale powstawała pięć lat i nie powstała. Już więcej do tego pomysłu nie wrócimy - są lepsi w tym fachu od nas ;-)

Witam - kto odpowiada za tą pomyłkę? http://www.cdaction.pl/news/10440 :) Bo ten tekst to chyba nie na poważnie co? :D

Na poważnie. Też żałuję, że nie ma poważnych symulatorów już prawie - a przynajmniej nie było ich w 2009. Ale szczerze, to polecam Il-2 Sturmovik. Mimo, że na konsole, jest naprawdę bardzo dobry.

Hut, zdaje sie, olewa ten temat totalnie. :D

Przepraszam :-(

Kurcze, końcówka roku jest dla nas bardzo pracowita, a dla mnie w tym roku wyjątkowo, bo jeszcze dużo się dzieje w moim życiu prywatnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...