Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Fajnie na PGA 09 prowadziłeś :laugh: tylko szkoda że jak rzeszłeś ze sceny to sie nudno robiło :sad: Pamiętasz jak dawałeś dziewczyną Magazyny??? I dawałeś takiej co obok mojego kumpla stała. A mój kolega wziął w ręce magazyn i na pytanie czy chciał podać odpowiedział: tak, To troższke skłamał :icon_lol: I dałeś mu taki rozerwany....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peja odpowiedzial Tedzikowi. Slyszales juz, Hucie? Jak ci sie podoba? Jak dla mnie sredniawka. W ogole uwazam, ze Peja mocno sie wyglupil tym beefem, zamiast siedziec cicho po Zielonej Gorze...

Słyszałem. Średniawka to za dużo powiedziane, to raczej żenada. Tede wykonał nalot dywanowy na Peję, po którym swojej wiarygodności na scenie poznański raper nigdy już nie odbuduje.

Najlepsi polscy raperzy? Heh tez tak masz ze uwazasz ze najlepszy rap jest polski? I wkurza mnie że mimo iż polscy raperzy sa bardzo dobzi ciągle rapują o tym samym. Tylko o tym jak nie lubia policji , pisu jak lubia palic i ze nikt ma z nim zaczynac...

http://www.youtube.com/watch?v=SdknM7aHZFk - koncowka rzadzi. warto posluchac...

http://www.youtube.com/watch?v=DUJmgy2s97g...feature=related - to jest mistrzostwo ;]

Sorry ze daaje te linki ale sie powstrzymac niemoge bo znam dużo dissów i lubie się tym dzielić :P

Czy w tym roku na PGA będą "fristajlowcy"?

Mes to świetny raper i choć wszyscy o tym wiedzą, mimo to myślę, że jest trochę niedoceniony (przynajmniej komercyjnie). A te dissy - to klasyka polskiego dissu, wiadomo ;-)

Czy miałeś okazje przesłuchać płytę "Lavorama" Ortega Cartel. Jeżeli tak, co sądzisz o tej produkcji?. Czy podobają Ci się featuringi m.in z Tede czy z O.S.T.R albo z Mielzkym? Który kawałek najbardziej przypadł Ci do gustu? A tak zapobiegawczo gdybyś jednak pyty nie sprawdził to polecam to zrobić. Moim zdaniem naprawdę warto.

Ok, sprawdzę. Jeszcze nie słyszałem ;-(

A gdzie kupiłeś takie stylowe okularki ;>?

To tandetne plastiki z jakiegoś targu staroci za pięć złotych. Przekaże im, że są stylowe, na pewno się ucieszą ;-)

Ciągle rap i dissy, to ja mam coś na rozluźnienie. Związane z grami:

Boyfriend :smile:

Jakoś ten stary mi się z gemem kojarzy :) A tobie?

Boyfrienda znam ;-) Najlepsza jest ostatnia scena. A co do starego - gem jeszcze tylu siwych włosów nie ma, ale mam nadzieję, że za kilkadziesiąt lat wszyscy z CDA będziemy takimi "Elite".

Hucie zajrzalbys czasem do tego tematu i cos wpisal.

http://forum.cdaction.pl/Rap-t40240.html

twoja opinia jako praktyka, nie teoretyka jak my, bylaby cenna

Postaram się, ale nie mogę obiecać. Tym bardziej, że rozmowa się tam toczy już jakiś czas i lekko jestem zagubiony ;-)

Jak tam z Borderlands? Jest szansa na recenzję w październikowym numerze cda? Może chociaż w dziale konsole? ^^

Będzie, będzie ;-)

Jaka była Twoja reakcja, gdy pierwszy raz zobaczyłeś smugga?

Szok. A potem przez tydzień nic nie mówiłem. I nie jadłem. Nie chcecie go zobaczyć, serio...

Ha! Już wiem, skąd pomysł na ksywkę Hut. Bo bardzo lubisz kapelusze, a z niemieckiego kapelusz- der Hut i wszystko jasne ;P

Ok, oficjalnie będę się trzymał tej wersji ;-)

1.Czytales ksiazki Charlesa Bukowskiego? Ja wlasnie odkrylem skurczybyka i jestem pod wrazeniem:)

2.Jakie sa twoje poglady na temat gospodarki? Blizej Ci w strone Miltona Friedmana czy raczej bardziej w strone regulowanej gospodarki(socjalistycznej,nie bojmy sie tego slowa:))?

Czytałem, czytałem. Oczywiście. Jak go już przerobisz, polecam także autora, którym Bukowski się inspirował - John Fante. Np. "Pył".

Mam pytanko czy mógłbyś napisać mi ci sądzisz o tym kawałku ?

http://oye-rap.wrzuta.pl/audio/0cCc0tLEOtS...nie_rap_dla_mas

Nagrał go mój kumpel więc dodam że to lekka amatorka.

Bardzo fajne. Co prawda kiedy tworzyłem kiedyś magazyn o rapie, "Klan" dostawaliśmy dużo demówek na podobnym poziomie, ale uwierz mi - dużo, dużo więcej było gorszych ;-)

2.Jakie sa twoje poglady na temat gospodarki? Blizej Ci w strone Miltona Friedmana czy raczej bardziej w strone regulowanej gospodarki(socjalistycznej,nie bojmy sie tego slowa:))?

2. Co prawda jestem doktorem ekonomii, ale mówiąc szczerze nudzą mnie te historie z Friedmanem itd. To są wielkie teorie, które zwykłych ludzi oczywiście dotykają, ale na które nie mają oni wpływu. Więc po co tracić na nie energię?

Lubisz kasze gryczana? (no co? kazdy cos lubi)

I czy jakbym chcial przyniesc wam pizze moze byc pizza hut? ;]

1. Kaszę lubię, najlepiej podsmażoną, z grzybowym sosem ;-)

2. Może być, ale dużo bardziej ekonomiczna jest znajdująca się niedaleko naszej redakcji pizzeria "Pod szczęśliwym Kupcem" - w cenie jednej pizzy z Pizzy Hut dostaniesz tam pewnie ze dwie wielkie pizze.

Bywają w redakcji spory o gusta muzyczne np. między Tobą i Cormaciem?

--

I jak słuchałeś Grubsona? Jeśli nie masz tutaj teledysk z jego nowej płyty :

1. Nie rozmawiamy o muzyce ;-)

2. Słuchałem - daje radę!

1. Jak ci się podobały płyty Słonia, RR Brygady i Pyskatego ?

2. Masz coś zamiar jeszcze nagrać ? Pytam, bo się nie orientuje.

3. Co sądzisz o beefie Peji z Tedem ?

1. Nie słyszałem żadnej. Dżiza, jestem strasznie w plecy z polskim rapem ;-(

2. Jeśli czas pozwoli. Coś tam powstaje, ale niezobowiązująco...

3. Peja niepotrzebnie go zaczynał, bo z Zielonej Górze był prowodyrem żenującej bandyckiej akcji. Tede zrzucił na Peję atomówkę i już nic nie odbuduje jego pozycji na scenie.

A ja mam pytanie odnośnie PGA. Czy będziesz tylko ty? I czego się spodziewasz po tegorocznych targach?

Trochę spóźniona odpowiedź... Byłem nie tylko ja, a udały się dużo bardziej, niż się spodziewałem.

Witam !!! pisałem już w tej sprawie do webmastera i do ciebie na PW a on poradził mi na pisać tu więc piszę Ja z kolegą mamy amatorskie studio filmowe i kręcimy filmiki z gier i gameplaye, napisałem do webmastera z prośbą o zamieszczenie któregoś z naszych filmików na waszej stronce lub zmontujemy go na potrzeby jakiejś gry webmaster powiedział że szanse są duże i żebym wysłał próbki filmików do Huta !!! więc nie wiem jeśli chcesz żebym ci to wysłał na maila to mogę to zrobić ale jak narazie podaje link do mojego kanału na You Tube: http://www.youtube.com/user/Emocji proszę o odpowiedź i czekam z niecierpliwością !!! pozdrawiam Emocji

Nie odpisałem? To odpiszę tutaj - chętnie zamieścimy wasz dłuższy filmik z ciekawą fabułą, ale na razie macie tylko takie jakby "próbki", co?

Witaj!

Dzięki za grę na PGA2009!

Pytanie o grę-odp WANTED!!!

Ps kiedy można Was odwiedzić? Mówiłeś, że w tym tygodniu najlepiej.

Pozdro i SZACUN!

My dziękujemy wszystkim, którzy na PGA byli i dali nam dobre słowo. A w tym tygodniu - ale od wtorku i najlepiej między 9 a 16 odwiedzić nas można jak najbardziej.

Ps kiedy można Was odwiedzić? Mówiłeś, że w tym tygodniu najlepiej.

Dołączam się do pytania:) chętnie tam do was wpadnę po kilka podpisów:P

Jak wyżej!

Dzięki za PGA 09!!!

Byłem pierwszy raz ale naprawdę odlot!!! Spoko prowadzone przez Ciebie. No i fajne buty :P (nie to żeby wazelina :D)

Ale mam Ci za złe rzucanie CD-Action!!! Jak mogłeś? :(

P.S. Na przyszłoroczny Gamescom będziesz jechał?

Fajnie, że się podobało. Za rzucanie CD-A osobiście przepraszam ;-(

PS. Mam nadzieję...

Fajnie na PGA 09 prowadziłeś :laugh: tylko szkoda że jak rzeszłeś ze sceny to sie nudno robiło :sad: Pamiętasz jak dawałeś dziewczyną Magazyny??? I dawałeś takiej co obok mojego kumpla stała. A mój kolega wziął w ręce magazyn i na pytanie czy chciał podać odpowiedział: tak, To troższke skłamał :icon_lol: I dałeś mu taki rozerwany....

Kłamca ;-) Pozdro i jeszcze raz dzięki dla wszystkich, którzy byli na PGA!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj drogi Hucie :P

Mam do ciebie parę pytań

*Jak oceniasz tegoroczne PGA względem tych z poprzedniego roku ?

*Czy tobie one się podobały? w nowym wydaniu cda można się spodziewać opisu tego co się na pga działo? jakichś wideo?

*Czemu na konkursach (na PGA) ich jakość była tak niska? :P chodzi mi np. o piosenkę o Cda "lalalla.. cdaction lalala.." ,gdzie za coś takiego dostawało się grę =P .

*I tak z innej beczki - czy w cda nadal będą recenzję gierek na iphona?

Pozdro ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hucie !! dzięki wielkie za pomoc, jak nakręcimy dłuższy filmik z fabułą to dam ci znać. Ale co masz na myśli pod nazwą "dłuższy filmik" jak długi ??? chodzi ci o taki filmik pełnometrażowy który trwał by około 1.30 h ?? czy taki jak my kręcimy dotychczas czyli seriale, tylko dłuższe odcinki :P bo my kręcimy seriale ze względu na to że cały filmik nie wszedł by na Youtube haha :P ??? czekam na odpowiedź pzdro. Emocji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zgaduję, że gra jest już w redakcji na testach :cool:

Kilka pytań ( wiem, ze na niektore nie mozesz odpowiedziec, ale sproboje :P ) (O ile w ogóle recenzujesz o_O)

- Spełnił oczekiwania?

- Nie jest monotonne?

- To prawda, ze to gra dla hardkorowców?

Pytam, bo wciąż nie wiem czy preorder to był dobry pomysł.. tak sobie mysle, ze lepiej bylo poczekac na recenzje :s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Hucie.

Otóż jestem w drugiej klasie liceum i ostatnio pomyślałem sobie, że fajnie byłoby zrobić prezentację maturalną z polskiego na temat hip-hopu (maturę oczywiście zdaje się w 3 klasie, ale jeżeli chciałbym taki temat trzeba to wcześniej zgłosić).

Niestety słucham głównie rocka, w zeszłe wakacje zainteresowałem się hip-hopem i dość słabo znam tę scenę, nie wiem kto pisze świetne teksty, na kogo zwrócić uwagę. Mógłbyś kogoś polecić?

A i co sądzisz o samym pomyśle jako twórca? Ma to jakieś szanse powodzenia? Jest sens odrywać tekst od muzyki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut, jak oceniasz zachowanie jednego z ochroniarzy na sobotnim PGA, który podczas jednego z konkursów wkroczył niczym Rambo na scenę uspokoić "niebezpieczny tłum"? Może faktycznie kilku czytelników przesadziło lekko z entuzjazmem ale taka akcja to trochę przesada. Zwłaszcza tekst który poleciał gdy ochroniarz już wracał na drugie schody: "Spadaj!" i specyficzny ruch głową z rozłożonymi rękoma traktujący o tym, że ma się chęć komuś przyłożyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze wtrące na temat PGA (komputer zepsuty był, co zrobić ;/)

Chciałem podziękować za CD-A które mi dałeś w niedzielę. Stałem w pierwszym rzędzie, nie wyciągałem ręki po gratisa, a Ty jakoś mnie dostrzegłeś i dałeś numer z Street Fighterem na okładce. Aż się wtedy wzruszyłem ;D I ta mina chłopaka do którego powiedziałeś "zostaw". Och dla tej chwili warto było stać cały dzien. W sumie to dziękuję nie za sam numer, ale w sposób jaki to zrobiłeś. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż byłem drugi w Konkursie WWWekendowym 25. Z tego, co wiem, powinienem otrzymać nagrodę. W tym sęk, że ta jeszcze nie przyszła. Adres wysłałem od kumpla, gdyż mieszkam w rejonie otwockim i nie miałem wtedy prądu. Czy mam wysłać to ponownie ze swojego adresu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Listopada - podobno ma się ukazać coś wielkiego. Wiele źródeł trąbi że Tede zrobi krążek cały w dissach na Peje. Co ty na to ?

Dopisek:

Słyszałeś nową płytę FRK ? Album zwie się " Ups! Zrobiłem płytę... " bardzo fajne klimaty. Bity też są całkiem całkiem.

http://www.hip-hop.pl/player/newplayer.php...=12561926503411 pierwszy utwór z albumu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear mr Hut :P

Mam takich kilka pytań i jeśli miałbyś czas i nikt ich wcześniej nie zadawał (32 strony do przeczytania to sporo, a nie mam zbyt wiele czasu :/) chciałbym usłyszeć twoją opinię.

A więc tak:

1.Czy orientujesz się/słuchasz Amerykańskiego rapu??

2. Jeśli tak to co sądzisz o tych raperach: Eminem, 2pac, dr Dre i formacji D12??

Bardzo mnie interesuje twoja opinia o nich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post dotyczy się konkursu dotyczącego gry Assasin Creed 2. Niejaki michu2110 dopuścił się oszustwa w tym konkursie kopiując czyjąś prace. Ta praca jest jego( jest nowa proszę zauważyć!!!!!) http://www.youtube.com/watch?v=mmHnJ6yeDDM...feature=related a ta czyjaś (starsza i orginał!!!!!!!)

prosze o SZYBKĄ reakcje. Napisałem to w tym temacie bo nie mam pojęcia do kogo mam się zgłośić

Zatroskany forumowicz.

PS. Proszę spojrzeć na datę pod loginem użytkownika!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde , ostatnio mnie to irytuje więc zwracam się do ciebie Tymon , a mianowicie:

Czy raper albo osoba która kocha rap i jest jego fanem musi sie tak super ubierac? Mam na mysli czy , zę jak ide na koncert albo coś to czty muszę być begach , "er maksach" , i wszystko musi byc mega firmowe? Bo ten szpan mnie irytuje....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że za dużo wymagam ale czy mógłbyś być częściej no forum? xp I czy najnowsza płyta wyjdzie na winylu i w jakiej cenie?

I czy nowa płyta zostanie wydana przez Asfalt? Oby tak... ;] Zrób kawałek z Ostrym :P

Jak sytuacja ze Wzgórzem? To było dawno ale czasem warto wrócić do czegoś. Ich diss nie był zły twój też nie. Ale w ich dissie było cos takiego: "Twoje negatywne oceny ignorujemy" to było takie durne... Skoro ignorują to czemu robią diss?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...