Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Dzoniak - Flow ? w muzyce płynne przejście między wersami, odpowiednie wpasowanie w beat oraz odpowiedni balans głosem w odpowiednim momencie. Zazwyczaj świadczy o klasie rapera. W pojedynkach freestylowych flow objawia się płynnością i spójnością tekstu (bez tzw. "zacinania się"). W ulicznych wojnach na rymy, by pokazać flow, niepotrzebny jest bit.

wikipedia.org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzoniak - Flow ? w muzyce płynne przejście między wersami, odpowiednie wpasowanie w beat oraz odpowiedni balans głosem w odpowiednim momencie. Zazwyczaj świadczy o klasie rapera. W pojedynkach freestylowych flow objawia się płynnością i spójnością tekstu (bez tzw. "zacinania się"). W ulicznych wojnach na rymy, by pokazać flow, niepotrzebny jest bit.

wikipedia.org

Właśnie cholera opis z wikipedii do mnie nie trafia, nie rozumiem go.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cholera opis z wikipedii do mnie nie trafia, nie rozumiem go.:)

dobrze kolega napisał.

to przeciwienstwo fałszu w rapowaniu.

to slychac. umiejetnosc jechania rymami nie gubiąc rytmu.

na przykladach zobacz

flow

anty-flow

http://www.youtube.com/watch?v=XKjBvzahDNA

flow jest w miare latwym elementem rapowania niemniej wymaga umiejetnosci, wyczucia rytmu, dobrej dykcji i praktyki.

anty-flow uslyszysz u wszelkiej masci ulicznych raperow ze złotoryi i innych stolic, a także u tych, którzy są przekonani że rapować każdy może bo to muzyka z komputera i gadanie do sampli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej z twoich odpowiedzi znalazłem zdanie, że "Tupac jest zbyt prosty w tekstach". Mógłbyś rozwinąć o co ci dokładnie chodziło? Bo kogo jak kogo ale Tupaca jako "prostego w tekstach" nie określiłbym. Utwory takie jak Unconditional Love, Changes, Dear Mama, My Block, Ghetto Gospel, I Wonder If Heaven's Got A Ghetto, Brenda's got a baby, Keep your head up... etc etc etc... (można by długo wymieniać) są poruszające, prawdziwe aż do bólu, nie traktujące o błahych/prostych sprawach (w sensie dziwki, narkotyki lub piosenki w stylu "ale się wczoraj najebałem" albo "zobaczcie jaki jestem bogaty i wspaniały"). Więc nie wiem czy tych utworów po prostu nie znasz/nie rozumiesz (w co szczerze wątpię) czy napisałeś coś szybko, pochopnie bez zastanowienia, bądź ja nie zrozumiałem...

Nie mówiąc już o dissie "Hit'em up", który uznawany jest za najlepszy diss w historii...

Drugie pytanie: Czy słyszałeś M.O.P? Jak podoba ci się taki rodzaj hip-hopu?

Zapytam jeszcze o 50 Centa. Wiele osób go krytykuje... Jak tobie podobają się jego utwory? Co o nim sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc już o dissie "Hit'em up", który uznawany jest za najlepszy diss w historii...

Sorry, ale to największa głupota jaką dziś usłyszałem... Hit 'em up może i wpada w ucho jak cholera, ale jako diss jest żenująco słabe... też mogę na Ciebie nabluzgać pod fajnym bitem, i czy to będzie dobry diss? Daj spokój. Znacznie lepsze jest Real mutthaphuckin Gs, czy Real niggaz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OK, może nie powinienem był tego pisać gdyż to moja subiektywna opinia. Niemniej jednak przez wiele ludzi uznawany jest za bardzo dobry. Fakty z wiki: "[Hit'em Up] Jest to najpowszechniej znany diss Tupaca. Określany przez dużą rzeszę ludzi najlepszym tego typu utworem." oraz "Magazyn XXL określił "Hit 'Em Up" jako "diss nr 1 wszech czasów".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tobie też podczas grania w fallout 3 na urodzinach bohatera wyskoczyły ,,krzaki" podczas dialogu z Amatą? :icon_question: A pozatym podobał mi się sposób w jaki wyraziłeś się o Red Faction: Guerilla, bo dla mnie to bardzo dobra gra i brakuje jej tylko fabuły (przerywniki są wykonane świetnie, jeszcze lepiej z fizyką. Mam wersję na ps3 i chyba są lepsze tekstury niż na pc) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nooo Tede odpowiedział na "diss" Peji i jego zenujace video z Warszawy. Co sadzisz o tym kawalku Tymon? Moim zdaniem to jeden z najlepszych kawalko tedego w zyciu:)

2.Jako doktor ekonomii pewnie musiales wykladac na uczelni. Jak wspominasz ten okres i czy masz zamiar kiedys wrocic do tej praktyki.

3. Jak udalo Ci sie podzielic doktoryzowanie,prace,nagrywanie,balangowanie??

Pozdrawiam i czekam na plyte:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pracowałeś w hucie :laugh:? Taki żart.

Czy Wy w redakcji nie lubicie Smugglera, że żaden redaktor nie ma go jako znajomego? No oprócz Allora.

I jeszcze jeśli miałbym kupić konsolę do grania (a mam taki zamiar), a preferuję gry akcji to co byś polecał XBoxa 360 czy Paystation 2?

1) Nie pracowałem. W sumie szkoda, wszystkiego warto w życiu spróbować

2) Lubimy, ale Smuggler chyba nas nie lubi ;-)

3) Z tych dwóch, które napisałeś na pewno X360. Ale pewnie chodziło ci o PS3 i... nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie. Zależy ilu masz kolegów z konsolą (i którą), jak chcesz grać, jakie gry lubisz. Napisz więcej, pomyślimy nad odp.

Aha, czyli jak III LO we Wrocławiu to ściśle matematyczno-fizyczne :] Przynajmniej teraz tak jest. Jak to się stało że ścisłowiec tak fajnie pisze?

Chodziłem do klasy informatycznej. A piszę "po tacie", był/jest dziennikarzem.

Witaj Hucie.

Mam taką sprawę. Czy jesteś pewny że na świecie nie grasuje czasem jakiś twój klon?

Pytam się bo mam takiego gościa od PO co jest tak do ciebie podobny że razem z kolegą nazywamy go Hut :)

W sumie to sam nie wiem po co to pisze, ale pomyślałem że muszę ci to zgłosić :D

Ja wierzę, że każdy ma swojego (co najmniej jednego) klona. Ale żeby uczył PO? Fuuu!

Mam kilka nie konkretnych pytań do Ciebie jako rapera:

1. Co sądzisz o takich raperach jak : Pih, Chada, Łona, Pjus ?

2. Co sądzisz o wychodzącej niedługo płycie Pjusa - LIFE AFTER DEAF ?

3. Czy planujesz w najbliższym czasie wydać jakiś album ?

1. Lubię takich raperów, którzy błyskotliwie bluzgają, więc Pih jest dla mnie bardzo OK. Łona wiadomo - rewelacyjne teksty. Chada fajny głos, ale mało "na koncie", z Pjusem podobnie.

2. Jak posłucham, będę coś sądził ;-)

3. Jeszcze nie zaczął się robić, więc w najbliższym czasie nie.

Słyszałeś najnowszą płyte Pezeta?

Czy wg Ciebie to jeszcze hip-hop?

Nie słyszałem - ale jeśli są wątpliwości, czy to hip-hop to znaczy że musi być ciekawa - i że muszę jej posłuchać.

1. Co sądzisz o TeTrisie?

2. Najlepszy freestylowiec.

3. Najlepszy diss.

4. Kiedy płyta?

1. Dobry fistajlowiec. Z 1000 razy lepszy ode mnie :-)

2. Tetris?

3. Fajnie dissuje Mes - może jego kawałki w beefie z Mezo?

4. Jeszcze sporo.

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6025&STR=1

Recenzja Uncharted 2. 97%, czyli gra cudeńko, ale wiadomo, że z recenzjami internetowymi różnie bywa... serwisowi GOL można ufać czy nie, jak myślisz?

Ufałbym. Uncharted 2 naprawdę kopie tyłek.

Mercenaries II: World in Flames - Co sądzisz? Bo z tego co widze na twoim profilu to jedna z twoich ulubionych gier , a jednak gra dostawała same słabe oceny....

I czy słyszałes diss TeTrisa na Diox pt. - Dioxch*j roboczy? W. mnie najśmiezniejszy diss jaki znam.

Ogólnie jeżeli chodzi o Tetrisa uwazam że jest bardzo niedoceniony. Ale najlepszy w Polsce z OSTR , Tobą , Tede i HG

http://www.youtube.com/watch?v=5qDW3PVqWVg - TETRIS

1. Ja wiem, że Mercenaries II ma sporo wad, ale po prostu przyjemnie mi się grało. Dopóki nie ukradli mi Xboksa, gdzie miałem sejwa w 3/4 ;-(

2. Nie słyszałem, ale nadrabiam zaległości. Dzięki!

skoro jesteś wielkim fanem NDS, to mofe pytanie brzmi czy grałeś w Metroid Prime Hunters i Advance Wars Dual Strike?

Oczywiście. A teraz gram w nowego Laytona - 10/10 ;-)

A i czemu nie odpowiadasz na pyatania google bota?

Bo nie znam odpowiedzi ;-(

W jednej z twoich odpowiedzi znalazłem zdanie, że "Tupac jest zbyt prosty w tekstach". Mógłbyś rozwinąć o co ci dokładnie chodziło? Bo kogo jak kogo ale Tupaca jako "prostego w tekstach" nie określiłbym. Utwory takie jak Unconditional Love, Changes, Dear Mama, My Block, Ghetto Gospel, I Wonder If Heaven's Got A Ghetto, Brenda's got a baby, Keep your head up... etc etc etc... (można by długo wymieniać) są poruszające, prawdziwe aż do bólu, nie traktujące o błahych/prostych sprawach (w sensie dziwki, narkotyki lub piosenki w stylu "ale się wczoraj najebałem" albo "zobaczcie jaki jestem bogaty i wspaniały"). Więc nie wiem czy tych utworów po prostu nie znasz/nie rozumiesz (w co szczerze wątpię) czy napisałeś coś szybko, pochopnie bez zastanowienia, bądź ja nie zrozumiałem...

Nie mówiąc już o dissie "Hit'em up", który uznawany jest za najlepszy diss w historii...

Drugie pytanie: Czy słyszałeś M.O.P? Jak podoba ci się taki rodzaj hip-hopu?

Zapytam jeszcze o 50 Centa. Wiele osób go krytykuje... Jak tobie podobają się jego utwory? Co o nim sądzisz?

1. Wiesz, "Dear Mama" czy "Brenda's Got a Baby" są zaangażowane społecznie i ważne dla czarnej społeczności, ale trudno powiedzieć, żeby było "literacko" jakoś szczególnie wymyślne. Nie mają ani błyskotliwych porównań, ani głębokiej analizy - to takie proste i w sumie dość schematyczne kazania na temat tego, że jest ciężko i nie można popełniać głupich błędów. To samo dotyczy Hit'em up - to raczej kanonada bluzg, niż cokolwiek z pomysłem/błyskotliwego. Ten diss jest ważny ze względu na cały jego kontekst - a nie to, co znajduje się w piosence.

2. Podoba, ale bez przesady ;-)

3. Nie słucham 50 Centa. Jest równie prosty w tekstach jak Tupac (choć rapuje na inne tematy), ale ma charyzmę i poczucie humoru.

Więc Hucie(mega farcie bo grałeś w MW2) odpowiedz mi czemu zabrałeś im 1 punk z oceny podając tak bezsensowny "minus" jak dla mnie(mówię o CoD:MW2)

Jakiej oceny? Nie wystawiałem żadnej oceny MW2? Tam na górze jest napisane "Stopień zaawansowania..."

Słowa ludzie maszyny ( Numer ) vs Note2 ( TeDe )

Też zauważyłeś że Numer zrobił się dużo lepszy niż kiedyś ? A bity płyta Tedego nie jara tak jak Powrócifszy. Choć nadal jest całkiem niezła.

Przykładowe zestawienie dwóch nut.

Tede Note2 - Moje życie jest tu

Numer Raz - Cudak

Niestety Numera nigdy już chyba "nie kupię" - fajny chłopak, ale nie wpadają mi w ucho jego kawałki. A Note2 po pierwszym przesłuchaniu wydawał mi się bardzo słaby. I nie mogę się zebrać do kolejnego...

Jak to się stało, że zdissowałeś Peję a później nagrałeś z nim kawałek? :D

Zdissowałem Peję? Ciekawe, nie wiedziałem.

1.Nooo Tede odpowiedział na "diss" Peji i jego zenujace video z Warszawy. Co sadzisz o tym kawalku Tymon? Moim zdaniem to jeden z najlepszych kawalko tedego w zyciu:)

2.Jako doktor ekonomii pewnie musiales wykladac na uczelni. Jak wspominasz ten okres i czy masz zamiar kiedys wrocic do tej praktyki.

3. Jak udalo Ci sie podzielic doktoryzowanie,prace,nagrywanie,balangowanie??

Pozdrawiam i czekam na plyte:)

1. Fakt

2. Nadal wykładam na Uniwersytecie Wrocławskim - fajnie, ładne studentki ;-)

3. Jakoś się udało. Ale sam nie wiem dzisiaj jak.

Co sądzisz o płycie GrubSona - O.R.S?

IMHO wymiata

@edit

Co sądzisz o teledysku Firma - Misja? Nie lubię firmy za to ich całe JP ale ten jest niezły

GrubSona nie słyszałem. Warto?

Firma mnie nie rusza, najlepszy polski klip ostatnich miesięcy to absolutnie:

Czy mógłbys mi wysłać PW z grami które dostały u was 10 ? Bo jestem bardzo ciekaw , a niemam wszystkich numerów.

Nie mógłbym. Bo nie mam takiej listy.

Ja w sprawie "Świntuszenia"

Kim była wokalistka? Ty pisałeś jej teksty czy sama sobie je pisała?

Ja pisałem. A kim była... gentleman o takich sprawach nie mówi. Nawet Świntuch!

Grales duzo na pegazusie??

Prawie wcale. Wtedy grałem na C-16/C-64 i Amidze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut napisał:

"Firma mnie nie rusza, najlepszy polski klip ostatnich miesięcy to absolutnie:

Bardzo słowiański klip, przez co mocno oryginalny,autentyczny :-)

Hut kiedyś przeczytałem w śp. Ślizgu, że w studiu White House odchodzą takie sytuacje, że spokojnie można by nakręcić polskiego Jackassa tam. To prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...