Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Może mógłbyś zorganizować konkurs na kolor jaki będzie na "grzbiecie" CDA w 2010m roku ?

Nie. Pawsik, uważaj z tymi głupotami, szkoda czasu twojego i mojego.

Mi się wydaje, czy to Ty Hut jesteś na filmiku z gameplay'a FIFA 10? :) W niebieskiej koszuli. Już wiadomo, czyja relacja w kolejnym numerze będzie. ^^

Którym filmiku? Nie publikowaliśmy żadnego filmiku z gameplaya FIFA 10...

http://www.youtube.com/watch?v=6EUa24ZmPkc

Czy jest jakaś szansa, żebyście napisali co nieco o tej grze? Chyba jedna z ciekawszych gier, jakie mają wyjść na Wii. No i w końcu odpowiada za nią Warren Spector

Oczywiście nie wiadomo, czy "to to", ale pewnie to. W magazynie raczej nie napiszemy, na stronie www a i owszem - kiedy będzie więcej konkretów (newsmani się zagapili i nie wystawili newsa wtedy, kiedy to był rzeczywiście news).

1 Grasz może w multi call of duty 4 modern warfare jak tak na jakim serwerze bym się z tobą zmierzył

2 Masz może zainstalowane X-Fire i masz taka sama ksywkę Hut to cie zaproszę do znajomych

1. Praktycznie nie, jeśli już to na X360

2. Niestety jeszcze nie.

Masz w planach wydać nowy album???? Jeśli tak to kiedy???

Mam. Ale kiedy - nie wiem. Najpier się musi nagrać...

Siema Hucie ;)

Dzisiaj przychodzę do ciebie z pytaniem takim oto:

Czy masz gdzieś w czeluściach swojego archiwum instrumentale z płyty Świntuchowej? Nie ukrywam, że te bity strrrasznie mi sie podobają i pod kilka z nich sam spróbowałbym coś nagrać :) Jest szansa żebyś je jakoś potajemnie udostępnił? :)

Nie ma takiej szansy, bo ich nie mam. Jakieś instrumentale może bym wygrzebal, ale nie z tej płyty. Z tej mam tylko "On jest za duży" (być może w dwóch wersjach) z limitowanego singla, który wyszedł przed płytą, ale nie mam go teraz w zasięgu ręki, a nie pamiętam co tam dokładnie było z instrumentali.

1. Grasz czasami w icy tower?

2. I jakie jest twoje marzenie jako redaktora cd-action?

1. Nie.

2. Czy ja wiem? Żeby CD-Action był największym magazynem o grach na świecie?

Właśnie dostałem nowe CDA i mam do Ciebie pytanie odnośnie nowego HP [gry]. O ile pamiętam poprzednia część nawet Ci się spodobała i w ramce dałeś bodaj 7 czy nawet 8. Tym razem ramki nie ma, a jedyny Twój komentarz to ten w GW, iż to półgra. W czym KP jest gorszy od ZF wg Ciebie? Szczerze to ta krytyka ciut mnie zdziwiła - średnia na PC to 73% [GameRankings], czyli wychodzi na to, że jest to najlepsza część sagi.

Półgra, bo książe jest półkrwi. A z gier z Harrym Potterem najbardziej podobał mi się Quidditch.

Czy w numerze(nieważne którym) CD-action będzie zamieszczona recenzja edycji kolekcjonerskiej Call of Duty:Modern Warfare 2 która będzie w dużym pudle, z metalowym pudelkiem od gry ,soundtrackiem,i najważniejsze z NOKTOWIZOREM!Pytam się o to dlatego bo ta wersja gry ma nie być preznaczona (buuuu) na pc. PS.Nawet gdyby była to jej (największym) minusem niewątpliwie byłaby cena (dość słona) w wysokoście 600zl.

Raczej nie będzie, bo nie będzie jej na PC. Poza tym - co tu recenzować? Przecież to normalna gra z soundtrackiem, pudełkiem metalowym, noktowizorem i innymi dodatkami. Kto jest fanatykiem kupi, a kto nie, tego i tak interesuje jakość gry, a nie noktowizora ;-)

Hej Hut!! ;] Przeczytałem z dzisiejszego swieżutkiego CD-ACTION tekst , który najbardziej chyba mnie

ciekawił z racji zainteresowania biegłego serią Fifa ;]

Mam pytanie , gdyż po tekście nie wiem czy foradzasz zakup nowej fify 10 czy wręcz

przeciwnie uważasz , że pre ordera sobie podarować i 140 zl zainwestowac w inny sposób ;]??

Jeszcze jedno co uważasz na temat Gry Lost , która można kupić w Extra Grze za 19.99 polecasz zakup,

bo już nie pamiętam recki czy ta gra była dobra;]

Kurde, to źle że nie wiesz. Źle wykonałem swoją pracę. A więc konkretnie i krótko - FIFA 10 tylko na konsolach, na PC szkoda pieniędzy, lepiej kupić PES-a.

Na temat Lost się nie wypowiadam, bo to zupełnie nie mój temat, ale z tego co pamiętam, to można by ją podsumować tak: "średnia gra, która spodoba się fanom serialu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawsik20

1) Chodzi o egranizacje :laugh:

2) Blockbuster to film o ogromnym budżecie, który zajmuje czołowe miejsca w box office

3) Box office to takie Top Ten :happy:

4) Ergo - chodzi o gry na podst. tych filmów (Transformers, Epoka Lodowcowa itd.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można kupić na GamesCom? Bo nie wiem, czy oszczędzać kasiorkę :D JAkieś gry, gadżety, sprzęt? Właśnie się wybieram na tegoroczne GC w Kolonii :happy:

NA targach zasadniczo nie można kupić zbyt wielu rzeczy - one raczej służą pokazaniu nadchodzących tytułów, niż sprzedaniu czegokolwiek. Są stoiska z figurkami, koszulkami, jakimiś gadżetami, ale nie ma ich zbyt wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jakim okiem patrzysz ty i redakcja ogolem jesli ktos wysle wam info o jakims newsie (oczywiscie ze sprawdzonego zrodla), ktorego byc moze warto wrzucic na stronke. Wkurzacie sie bo jakis "leszcz" sugeuje o czym macie informowac? A moze korzystacie z tych podpowiedzi? Pisze o tym dlatego, ze juz o 11 dnia dzisiejszego byly linki do dema Batmana. W przyplywie radosci oglosilem to w jakims poprzednim newsie o Batmanie i napisalem wiadomosc prywatna do ciebie. Jesli redaktorom to nie przeszkadza to napisz prosze jeszcze w jaki sposob najszybiej mozna przekazac takie info o jakims wydarzeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można kupić na GamesCom? Bo nie wiem, czy oszczędzać kasiorkę :D JAkieś gry, gadżety, sprzęt? Właśnie się wybieram na tegoroczne GC w Kolonii :happy:

NA targach zasadniczo nie można kupić zbyt wielu rzeczy - one raczej służą pokazaniu nadchodzących tytułów, niż sprzedaniu czegokolwiek. Są stoiska z figurkami, koszulkami, jakimiś gadżetami, ale nie ma ich zbyt wiele.

Tak właśnie myślałem, ale wolałem się upewnić. Jeszce jedno pytanko - bo mam możliwość załatwienia sobie ( :cool: ) biletów na dni "zamknięte". Czy w tych dniach będą jakieś pokazy tzn. gier np. czy dopiero w dniach "otwartych" :happy: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Numerze 08/2009 w AR był list od nie jakiego Raulns'a... Ten Raulns napisał że, Cytuje: "No i przykre że jaki Phnom po raptem kilku miernych tekstach wygryzł wieloletniego redaktora, Czarnego Iwana, ze stołka". Smugg napisał mu że nie wie o czym gada... Teraz moje pytanie: Co się stało z czarnym Iwaniem i kim jest Phnom... Oczywiście nic do phnom'a nie mam. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jestes redaktorem w CDA?

bo wczesniej kupywalem Clicka! i ty byles Foch77 a nie wiedzialem. :D

bo CDA cie przyjelo nie >?

Nie. W CDA pisze już co najmniej kilka lat. Równolegle.

1.Co sadzisz o tym darmowym boksie http://pl.ko-champs.bigpoint.com/?aid=270&aig=184 i czy tez w niego grałeś ?

2. Po co drugi raz pisać o grze Borderlands jak już ona była dwa numery temu w CDA ? Można by napisać obszerną relację z gry Risen.

1. Nie grałem. W wolnej chwili spróbuję zajrzeć.

2. Bo mieliśmy okazję "podotykać" ją i zagrać samodzielnie. A to zawsze inaczej, niż pisać na podstawie tego, co mówią twórcy. A gra jest zacna. O Risenie natomiast też przeczytasz w CDA. Na pewno ;-)

1. Co sadzisz o konsoli Dreamcast i czy masz jakies swoje ulubione tytuly na nia?

Niewiele sądzę, bo praktycznie nie miałem z nią styczności. Ulubiona gra to... Ikaruga? Ale znam ją z GameCube'a...

Witam,

jakim okiem patrzysz ty i redakcja ogolem jesli ktos wysle wam info o jakims newsie (oczywiscie ze sprawdzonego zrodla), ktorego byc moze warto wrzucic na stronke. Wkurzacie sie bo jakis "leszcz" sugeuje o czym macie informowac? A moze korzystacie z tych podpowiedzi? Pisze o tym dlatego, ze juz o 11 dnia dzisiejszego byly linki do dema Batmana. W przyplywie radosci oglosilem to w jakims poprzednim newsie o Batmanie i napisalem wiadomosc prywatna do ciebie. Jesli redaktorom to nie przeszkadza to napisz prosze jeszcze w jaki sposob najszybiej mozna przekazac takie info o jakims wydarzeniu.

Pisz(cie). Na razie nie ma szybkiego sposobu, ale uruchomimy adres mailiowy na zgłaszanie takich rzeczy.

Tak właśnie myślałem, ale wolałem się upewnić. Jeszce jedno pytanko - bo mam możliwość załatwienia sobie ( :cool: ) biletów na dni "zamknięte". Czy w tych dniach będą jakieś pokazy tzn. gier np. czy dopiero w dniach "otwartych" :happy: ?

Pokazy i tak są umawiane z mediami i trudno się na nie dostać bez takiego ustalenia szczegółów - choć stara metoda wchodzenia z miną na "wchodzę-tu-bo-powinienem-tu-być" czasem działa. Plus jest taki, że można obejrzeć stoiska (z których 95% jest odpalonych) bez tłumów, jakie zaczną się na pewno od 20 sierpnia...

W Numerze 08/2009 w AR był list od nie jakiego Raulns'a... Ten Raulns napisał że, Cytuje: "No i przykre że jaki Phnom po raptem kilku miernych tekstach wygryzł wieloletniego redaktora, Czarnego Iwana, ze stołka". Smugg napisał mu że nie wie o czym gada... Teraz moje pytanie: Co się stało z czarnym Iwaniem i kim jest Phnom... Oczywiście nic do phnom'a nie mam. :laugh:

Czarny Iwan uprawia kite-surfing, a Phnom to nowy autor w ekipie CD-Action, który jednocześnie pełni funkcje naszego korektora - ale wcale nie nowy człowiek w naszej redakcji. A kim jest... Spytaj jego na poświęconym mu wątku forum.

w ostatnim numerze recenzowałeś "UFC" 2009 i ciekaw jestem czy zrecenzowałbyś w przyszłości "Smackdown vs RAW" 2009 albo 2010 (oczywiście jak wyjdzie)? :sweat:

Chętnie. Szczególnie jeśli Yuke's poradzi sobie wreszcie z czasami loadingów, który w serii Smackdown vs. RAW jest zawsze zabójczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy smutno jest Ci po upadku Click'a!

Fajnie jest być redaktorem naczelnym?

Jakie to są obowiązki?

I pytanie główne:Czy Click! jeszcze kiedykolwiek wróci na rynek????

Już było:

1. Bardzo.

2. Czasami fajnie, czasami nie. Ale raczej tak.

3. Zarządzanie całym bałaganem, jakim są redakcje pism poświęconych grom. Rozdzielanie gier do recenzji/teksów, gonienie redaktorów, pilnowanie grafików, wielokrotne czytanie wszystkich tekstów, żeby usunąć niedoróbki. Plus załatwianie pełnych wersji i dużo innych mniej lub bardziej ciekawych zajęć.

Czy słuchasz czasami polskiego Rapu ? Co sądzisz o najbardziej znanych w tym roku grupach - Tewu, WFD.

Słucham. Było o tym wcześniej wiele razy. Tewu to nie moja "nuta". WFD fajny powrót na scenę, jaram się może nie tyle samą płytą, co jej stylem/klimatem/okładką (wiesz do czego nawiązuje?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że wiem, Tede i Numer na łódce. Z tyłu podtopiony pałac kultury jak i cała Warszafka. Ciągle pada. Dużo tam kawałków które poprawiają na duchu jak Leniwy Dzień czy Mógłby być już piątek. Fajnie by było jakby do kolejnej płytki ( Coś mówione było że kilka miesięcy i ma być ) dorzucili jakieś stare kawałki typu 40 stopni w cieniu. Zresztą z tyłu " książeczki " jest zapowiedź Kolejnego Rajdu planowanego na jesień 2009.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że wiem, Tede i Numer na łódce. Z tyłu podtopiony pałac kultury jak i cała Warszafka. Ciągle pada. Dużo tam kawałków które poprawiają na duchu jak Leniwy Dzień czy Mógłby być już piątek. Fajnie by było jakby do kolejnej płytki ( Coś mówione było że kilka miesięcy i ma być ) dorzucili jakieś stare kawałki typu 40 stopni w cieniu. Zresztą z tyłu " książeczki " jest zapowiedź Kolejnego Rajdu planowanego na jesień 2009.

Oooo, wątpię, żeby wrócili do 40 stopni. To w sumie był numer 3H, nie WfD. Ten nielegal, 3H-"Wu-Wu-A" mam gdzieś jeszcze na "oryginalnej" kasecie :-)

A okładka - coś tak czuję, choć oczywiście mogę się mylić - nawiązuje do tego:

http://www.amazon.com/Da-Storm-Originoo-Gu...7516&sr=8-1

W "naszych czasach" (Tede i Numer są mniej więcej w moim wieku) to był bardzo popularny krążek.

Witam.

1. Czy czytasz newsy o grach z serwisu http://www.gamezilla.pl/ ?

2. Czy myślisz że SE F305 to konsola to gier ?

1. Nie. Na cdaction.pl są lepsze :-)

2. Nie.

To teraz moje pytanie:

1. Czy myślisz, że jesteś dowcipny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, nie moje lata. Ja jeszcze wtedy raczkowałem można tak powiedzieć. Choć twoje spekulacje co do okładki mogą się okazać trafne. Numer z tego co mi wiadomo lubował kiedyś w takich kawałkach, o TDF'ie nie mam pojęcia jakiej muzy słuchał. Ja kasetki jeszcze dorwać nie mogłem, bo jak mówiłem byłem w okresie w którym muzyka której słuchałem ograniczała się do tego co słuchał mój ojciec. A on woli brzmienia gitar. A chętnie dorwał bym to tak jak należy.

A zagraniczny rap ? U mnie wygląda to tak - Cypress Hill, House of Pain, Serega ( choć gościa rozumiem tak na wyrywki, to co wyniosę z szkoły a ruski moją najgorszą stroną jest ), czasami brzmienia DMX'a. Z reggae Junior Stressa, NDK, Massive Attack. Lekkim rockiem czy też rock'n rollem nie pogardzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...