Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Czy to możliwe żeby jakaś strasznie dobra gra (mówie o np. AC2 czy MW2) o której było głośno po wydaniu części pierwszej, o której słychać zawsze i wszędzie dostała note większą niż 10?(Pisze to gdyż cały czas wracam do super-mega-odlot-retro-kaszanki Limbo of the Lost,śmiejąc sie z noty -1 i ceny,zamiast której jest napis "wycofano ze sprzedaży" :laugh: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość odpowiedzi, które chciałem "usłyszeć" już jest w temacie. Więc zadam ci pytanie z innej beczki, bo akurat mam dylemat. Mógłbyś mi doradzić jakie słuchawki dla gracza kupić, do 300 zł? :)

PS: picture1bvz.th.png

Jesteś tak sławny, że nawet reklamy google zadają Ci pytania.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szanowany w półświatku gier Hucie. Dziś przeczytałem najnowszy numer ekszyna, w tym recenzje gier konsolowych recenzowanych przez twą, skromną osobę. Najbardziej przykuł mą uwagę tekst o FNR4. Jasno tam się wyraziłeś(pogrubiona, powiększona czcionka), że jest to najlepsza część z serii, ja z tą diagnozą niestety zgodzić się nie mogę :( Grając od FN2004 do FNR4(tutaj demo), muszę stwierdzić że ta pierwsza jest zdecydowanie w moim mniemaniu grą, zasługującą na takie stwierdzenie jakie ty "doczepiłeś" do najnowszej znanej odsłony serii gier o boksie na konsole. Muszę też dodać, że to nie pierwsza taka twoja hurraoptymistyczna recenzja, czyżby w sezonie ogórkowym doszukujemy się perełek? :)

Przykro mi, że nie możesz się zgodzić. Ale masz prawo do tej opinii, tak samo, jak ja mam do swojej. Na szczęście - choć tak naprawdę nie ma to znaczenia i nie jest to wiążący argument - średnia ocen w sieci potwierdza moje zdanie.

Serię Fight Night też znam (i bardzo dużo gram) od samego początku, także jest to "zdecydowanie w moim mniemaniu" opinia przemyślana. Nie wiem, czy taka może być twoja, tylko po konktakcie z demem. System walki jest w FNR4 najlepszy z dotychczasowych (bo świetnie łączy skuteczność w obronie ze skutecznością w ataku), ma najlepsze opcje sieciowe i wygląda najlepiej. Czego mu brakuje, co w FN 2004 jest lepsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, joooł (że niby tak po ziomalsku :happy:)Hut a wy ten telefon do testów, który zniszczyliście to finansowaliście z własnej kasy (tzn. redakcyjnej) czy dostaliście od producenta z zadaniem "zróbcie nam reklamę niezniszczalnego telefonu"? :wink:

P.S

O! Też nie wymawiasz "r". Nie jestem sam. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

ja też nie jestem sam.. :D Wiele osób to ma, a dziewczyny twierdzą, że to dodaje pewnego uroku o_O

pytanie:

Czy na targach mieliście możliwość zagrania w Borderlands? I drugie.. możesz nie wiedzieć. W Borderlands mogą być w coopie dwie takie same klasy postaci? np. dwie syreny? Bo będziemy musieli z kumplami uzgodnić kto kim gra, a już zaczynają się kłótnie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, tym razem chciałbym się spytać czy w Batman arkham asylum będą wybory moralne... Czy to prawda??

Jeszcze nie grałem, ale z tego co mówił Qn'ik, recenzujący ten tytuł, nie ma jakiś szokujących decyzji, które wpływają na przebieg rozgrywki. Myślę, że "zapowiadacz" z netu trochę się rozpędził...

Między nami samcami - Megan Fox, Freida Pinto czy Ayumi Hamasaki? :cool:

Megan - sprawia wrażenie bardzo złej dziewczyny...

- Zdenerwowałbyś się jeśli ( dla przykładu ) ktoś by nagrał cover twojego ulubionego utworu?

- Akceptujesz używanie cracków do gier? ( aby nie niszczyć płyt, czyli producent nic nie traci )

1) Nie, dlaczego? Co najwyżej ten cover mógłby mi się nie podobać - i tyle.

2) Aby nie niszczyć płyt? Pierwszy raz w życiu słyszę taką linię obrony dla piractwa.

1. Czy Twoje przejście(w stopniu całkowitym) do CDA oznacza definitywny koniec Clicka? Czy istnieje jeszcze szansa na odwieszenie go przez Bauera?

2. Czy osiągnięcia, jak np. zdobycie pierwszej lokaty w konkursie na najlepszą recenzję miesiąca pewnego portalu internetowego(którego zresztą właścicielem jest Techland) miałoby wpływ na przyjęcie/odrzucenie mojego podania o pracę u Was?

1. Szansa istnieje, a nadzieja umiera ostatnia. Czytelnikom i redakcji może się wydawać, że ktoś tam powinien zrobić tak albo inaczej, ale prawda jest taka, że sytuacja ekonomiczna w Polsce i na świecie jest, jaka jest i każda firma próbuje samodzielnie wypracować odpowiednią strategię na ten czas. To poważne kwestie (i decyzje), które mają często więcej wymiarów, niż zdaje się, przyglądając im z boku/z daleka. Wniosek? Nikt nie wie, co zarząd zadecyduje, ale trzeba wierzyć, że to co zadecyduje będzie właściwe ;-)

2. Pewnie by miały, ale niekoniecznie duży. Podeślij tę recenzję do mnie, zobaczymy.

A propos FIFA Manager 10. Jak podoba Ci się pomysł z wykorzystaniem trybu online? Bo jak dla mnie kapitalnie byłoby pograć z kumplami z klasy na Santiago Czy Nou Camp. :D

Pomysł jest niezły, ciekaw jestem tylko wykonania - a tryby sieciowe, to takie tryby, które można oceniać dopiero po dłuższym "obcowaniu". Ale na pewno - to krok w bardzo dobrym kierunku.

Nikt jeszcze nie wspomniał o Busta Rhymes, co o nim sądzisz. Wg mnie jest to obecnie wyższa półka w amerykańskim rapie i ma świetne, bardzo charakterystyczne i niepowtarzalne flow/ styl. Dalej, słyszałeś jakieś produkcje Lil Jona? Co sądzisz o nim jako raperze/ producencie? I czy jego styl nie jest dla ciebie za ciężki? Wcześniej pisałeś, że rapem się zainteresowałeś m. in. dzięki Cypress Hill, jakie są twoje ulubione kawałki CH? wolisz te starsze "zajarane" utwory, czy nowsze zmieszane z rockiem?

1. Busta od dawna ma niepowtarzalne flow, które przez pewien czas rozwijał (porównaj sobie jego kawałki z zespołem Leaders of the New School z tymi z pierwszej solowej płyty, a potem z tymi z np. pierwszego krążka dla Aftermath), ale trochę stanął w miejscu. Ostatni album, jak dla mnie, nie jest zbyt porywający.

2. Słyszałem z dwie płyty. Fajne, ale nie jest to muzyka, której bym słuchał dla przyjemności - za mało ma przekazu i jest za mało ciekawa. Ale jadąc na gamescom z enkim przypomnieliśmy sobie Lil Johna i próbowaliśmy przypomnieć sobie słowa "Yeah" ;-)

3. Wolę stare Cypress Hill, nie przepadam za łączeniem rapowani z gitarami.

Co sądzisz o Guralu jako o człowieku?

Ja sam nie wiem co o nim myśleć, bo znajomy był na jego ostatnim koncercie i opowiadał, że Guralesko przystawiał się do trzynastolatek, był nachlany, najarany i ledwo co rapował, a ja z kolei pamiętam jego [beeep]iście dobry koncert w ZG na RapGrze.

Dużo nie będę mówił, bo znam go tylko z kilku rozmów, może jednego-dwóch "melanży". Cóż, Gural nigdy nie rapował, że po koncercie wraca do domu na rowerze, żeby pomedytować, także nie widzę problemu z tym, że lała się tequilla itd. A do trzynastek na pewno się nie przystawiał, bo nie chce mieć kłopotów z prokuratorem. Poza tym - trzeba sobie w pewnym momencie życia uświadomić, że idole muzyczni to idole MUZYCZNI i niekoniecznie ich życie osobiste jest wzorem do naśladowania czy inspiracją :-)

Co sądzisz o polskich grach?

Według mnie najlepszą polską produkcją jest Call Of Juarez : Więzy krwi [ ale multi cieńki]

Break Quest - najbardziej błyskotliwa polska gra.

masz jeszcze czas by sprawdzac, co sie dzieje za oceanem?

jakies niedawno wydane plyty ci przypadly do gustu?

co sądzisz o dominacji poludnia stanów?

i bonusowe pytanie- jeden raper z usa z ktorym bys chcial nagrac coś.

1. Staram się być na bieżąco, ale... np. Eminema jeszcze nie słyszałem.

2. Ostanio jaram się takimi wykonawcami, którzy jeszcze są przed debiutem, mają natomiast kilka fajnych mixtape'ów - Wale, Izza Kizza, Kid Cudi, Kyle Lucas, Cool Kids - cała ta nowa ferajna

3. Eee, jaka dominacja. Przykłady? [[swoje zdanie na ten temat wyrażę, jak podasz przykład, oki?]]

4. Jay-Z

Co myślisz o płycie "Kwiaty Zła" PIHa?

Słuchałeś/słuchasz Aro?

1. PIH jest najbardziej niedocenionym polskim raperem ;-)

2. Nie.

Grasz w pata-pata-pata-pony ?

Podaobają ci się :happy: ?

Oczywiście!

Jest szansa na reckę Uncharted 2 w CDA?

Nie tyle jest szansa, co na pewno będzie.

Jako że ludzie pytają Cię o raperów to ja zapytam o zespoły z muzyki ostrzejszej. Co sądzisz o muzyce którą grają takie zespoły jak Linkin Park , Green Day , The Offspring czy może Limp Bizkit?

Zasadniczo - nie słucham.

Czy to możliwe żeby jakaś strasznie dobra gra (mówie o np. AC2 czy MW2) o której było głośno po wydaniu części pierwszej, o której słychać zawsze i wszędzie dostała note większą niż 10?(Pisze to gdyż cały czas wracam do super-mega-odlot-retro-kaszanki Limbo of the Lost,śmiejąc sie z noty -1 i ceny,zamiast której jest napis "wycofano ze sprzedaży" :laugh: )

Bardzo wątpliwe. Ta gra musiałaby nas pozamiatać tak, że CAŁA redakcja stanęła by na tydzień i WSZYSCY by tylko grali w ten tytuł. Nie ma takich gier.

Większość odpowiedzi, które chciałem "usłyszeć" już jest w temacie. Więc zadam ci pytanie z innej beczki, bo akurat mam dylemat. Mógłbyś mi doradzić jakie słuchawki dla gracza kupić, do 300 zł? :)

PS: picture1bvz.th.png

Jesteś tak sławny, że nawet reklamy google zadają Ci pytania.

Nie znam się na słuchawkach dla graczy. To pytanie do Allora.

Czy relacja z Gamescomu będzie w nowym numerze CDA?

Oczywiście ;-)

Padło tyle pytań, a Ty raczyłeś odpowiedzieć tylko na jedno... Dzięki.

W takim razie powtórzę się: jak podoba Ci się pomysł z wykorzystaniem trybu online? Bo jak dla mnie kapitalnie byłoby pograć z kumplami z klasy na Santiago Czy Nou Camp. :D

Wszyscy musimy jakoś radzić sobie z ograniczeniami czasowo-przestrzennymi. Wszystko już odpowiedziane.

Grałeś we freeware Cottage of Doom? (grugru)

Graliśmy.

Co sądzisz o Warszawskich składach (ME, HG). Ja osobiście wolę to pierwsze.

Jaką masz opinię o grupach na pograniczu rapu z popem(np. BEP)?

1. ME? HG? Eee? Mała Elektrownia? Huczna Gromada? - przykro mi, ale skróty są niejednoznaczne...

2. Opinię mam taką, że każdy robi taką muzykę, jaką czuje, albo taką, która jego zdaniem przyniesie mu większą popularność, sukces i pieniądze. Ostatnich płyt BEP nawet nie słyszałem (poza singlami), a pierwszą - ok, pierwsze dwie - "tłukłem" kiedyś non stop.

Elo, joooł (że niby tak po ziomalsku :happy:)Hut a wy ten telefon do testów, który zniszczyliście to finansowaliście z własnej kasy (tzn. redakcyjnej) czy dostaliście od producenta z zadaniem "zróbcie nam reklamę niezniszczalnego telefonu"? :wink:

Dostaliśmy telefon do testów reklamowany jako niezniszczalny. Powstał pomysł, by go ekstremalnie przetestować. Na wszelki wypadek spytaliśmy producenta, czy jeśli się okaże, że towar jest niezgodny z reklamą (tzn. się zniszczy), będziemy musieli za niego płacić. Powiedział (a właściwie powiedziała, bo Samsunga reprezentuje w kontaktach z nami p. Monika), że przeżyją, jeśli coś mu się stanie, a poza tym wierzą, że nic się nie stanie.

Czy na targach mieliście możliwość zagrania w Borderlands? I drugie.. możesz nie wiedzieć. W Borderlands mogą być w coopie dwie takie same klasy postaci? np. dwie syreny? Bo będziemy musieli z kumplami uzgodnić kto kim gra, a już zaczynają się kłótnie..

Na targach nie, ale grałem w Borderlands wcześniej, na pokazie dla dziennikarzy w Londynie. Z tego co myślę (bo nie próbowałem) mogą być dwie takie same klasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle mnie zrozumiałeś.. nie chodzi mi o używanie cracków, aby "nie marnować" materiału na płyty cd, tylko żeby oryginalna płyta którą zakupiliśmy, nie niszczyła się w napędzie, lub podczas wkładania/wyjmowania jej z napędu. Nawet jeśli to piractwo, to nikt nic nie traci, bo grę kupiliśmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by miały, ale niekoniecznie duży. Podeślij tę recenzję do mnie, zobaczymy.

OK, podeślę na pewno.

Padło tyle pytań, a Ty raczyłeś odpowiedzieć tylko na jedno... Dzięki.

W takim razie powtórzę się: jak podoba Ci się pomysł z wykorzystaniem trybu online? Bo jak dla mnie kapitalnie byłoby pograć z kumplami z klasy na Santiago Czy Nou Camp. :D

Wszyscy musimy jakoś radzić sobie z ograniczeniami czasowo-przestrzennymi. Wszystko już odpowiedziane.

Przepraszam za tą nieuprzejmość, ale wchodziłem tu po pięć razy dziennie, odpowiedzi nie było, a strasznie chciałem ją zobaczyć. Jeszcze raz przepraszam. :)

No więc teraz pytanie na temat rządzący w ''Pytaniach do Huta''. Postaram się jak najszybciej. Kilka tygodni temu byłem wraz z drużyną Makowianki(gramy w nożną) na turnieju w Szczytnie. Mieszkaliśmy w Wyższej Szkole Policji(bajer, polecam!). Słuchaliśmy tam różnych typów muzyki od techno, po pop, aż do rapu. W kawałkach tego ostatniego typu muzyki królował Peja. Ogólnie bardzo go polubiłem podczas obozowego słuchania, bo przekazuje prawdę i opowiada o życiu. Nie gra wielkiego macho(przeważnie) i właśnie tego tyczy się moje pytanie.

Jak zaopatrujesz się na teksty typu:''Nie namawiam, lecz powtarzam w kółko, pal ziółko, pal ziółko, pal ziółko''. Uważam się za tolerancyjnego człowieka, ale takie coś, to jak dla mnie spore przegięcie, totalna porażka, coś, co nie powinno ujrzeć światła dziennego... itd. Gdyby takie kawałki były chociaż jakoś zaaranżowane, wytrzymałbym(Eminem nabija się ze wszystkich w ''We made you'', ale przynajmniej świetnie się tego słucha). Jak zaopatrujesz się na teksty, które nie przekazują kompletnie nic, a są jedynie przyczyną jarania się małolatów?(najgorsi są ci, co słuchają, piszą i krzyczą wszędzie, gdzie się da ''HWDP'', a gdy zobaczą mundurowego, to popuszczają nie powiem co i w co i stają jakby łagodniejsi i mniej odważni).

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące Molesty Ewenement(widziałem ich na żywo - nie wiem czy się cieszyć czy płakać) i ich koncertowej kultury(i nie tylko ich) w porównaniu do gwiazd zza oceanu. Zadam je później, bo i tak już za wiele napisałem. :) Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Eee, jaka dominacja. Przykłady? [[swoje zdanie na ten temat wyrażę, jak podasz przykład, oki?]]

dominacja pod wzgledem obecnosci w mediach. taki lil wayne, rick ross, young jeezy, t.i., chamillionaire, gucci mane.

i im podobni. wiem od znajomych w stanach, ze radia w zasadzie graja tylko ich.

chodzi o to, ze takie yo! mtv raps w 1992 mialoby w obsadzie big daddy kane'a, das efx i chubb rocka (powiedzmy)

w 2009 pewnie bylby to drake, lil wayne i dj khaled

o to mi chodzilo i tak brzmi moje pytanie, czy czujesz sie obrzydzony wszechobecnoscia poludniowych raperow czy moze przeciwnie, zapoznajesz sie z nimi i ich lubisz

a i bonusowe pytanie

jest jeszcze w redakcji jakis fan rapu? tak przegladalem te profile to wszystko zatwardziale metale (nie, zebym mial cos przeciwko)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną sprawę do ciebie jako obeznanego w rapie.

Więc - Czy znasz może jakieś młode płyty najlepiej Polskie. W klimatach " Trzy " Wzgórza Ya-Pa 3 ? Chodzi mi głównie o bity. Gdy sięgnąłem po płytę uświadomiłem sobie że już tak porządnych i klimatycznych beatów dawno nie słyszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...