Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Wolisz gry typu Cryostasis [powolna, szara, ponura, dreszczyk emocji :P] czy Crysis [szybka, dynamiczna, posiadająca wiele zwrotów akcji]???

Średniak od EA albo Ubi czy Świetne japońskie mordobicie?

Słuchałeś kiedyś DonGuralEsko??

Fajnie jest chodzić po targach E3 w koszulce z napisem "Hut"?? też chciałbym kiedys pojechać ale jakoś bida :P

Pozdro i powodzenia w CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś o to pytał to z góry przepraszam, ale co myślisz o twórczości Eminema? Jak ci się podobają jego bity (za które chyba bardziej jest odpowiedzialny Dr Dre, ale nie wgłębiajmy się w szczegóły)? Ja uważam że są niezłe i ogólnie trzymają poziom, choć bity w "Lose yourself" i "Sing for the moment" mom zdaniem wybijają się zdecydowanie ponad pozostałe (są zupełnie niepowtarzalne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawik pytań do Huta von Tymona aka Świntucha  :laugh:

1. Na jakie albumy polskiego hh czekasz?

2. We wrześniu wychodzi płytka rycha. Oczekujesz czy nie bardzo się tym jarasz?

3. Jakie było twoje podejście do Freestyle o 4 mc ostrego, na którym się znalazłeś (a raczej twoja replika :tongue: )?

4. Na jakie gierki wychodzące na x pudło czekasz szczególnie?

5. Co sądzisz o wychodzącym the Saboteur? Bedzię to dobra gierka, czy średniak?

6. Jaką dobrą gre na klocka możesz polecić na tę chwilę?

7. Czy uważasz że Live ma szanse oficjalnie wejść do Polski przed wyjściem następnych konsoli nextgenowych?

Serdeczne pozdro  :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 nieśmiertelnych pytań z rapu

1. 2pac czy biggie?

2. nas czy jay-z?

3. big daddy kane czy kool g rap?

4. dr dre czy dj premier?

5. only built 4 cuban linx czy liquid swords?

nie musisz uzasadniac, ale miloby bylo.

a i na koniec- nie wiesz moze, ktora z twoich plyt sprzedala sie najlepiej? stawialbym na świntucha;)

pozdrawiam, a roli "tyle snów" wielu, wielu ludzi nie docenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wkurzyła Cię cała ta sprawa z kluczami do Fuel'a?

Kiedy wydasz następną płytę?

1. Wkurzyła, ale platonicznie. Fuela ogrywam na Xboksa 360, tam problemu nie było - poza stałą koniecznością udawania, że jestem graczem z Anglii...

2. Nie mam na nią czasu ;-( No ale chcę, więc pewnie wydam.

1. Wolisz gry typu Cryostasis [powolna, szara, ponura, dreszczyk emocji :P] czy Crysis [szybka, dynamiczna, posiadająca wiele zwrotów akcji]???

2. Średniak od EA albo Ubi czy Świetne japońskie mordobicie?

3. Słuchałeś kiedyś DonGuralEsko??

4. Fajnie jest chodzić po targach E3 w koszulce z napisem "Hut"?? też chciałbym kiedys pojechać ale jakoś bida

1. Zależy od gry. Raczej Crysis, ale niektóre gry z klimatem też bardzo lubie (np. Forbidden Siren na PS2)

2. Świetne japońskie mordobicie ma to do siebie (zwykle), że ogarniają je tylko Japończycy - w takim wypadku wolę solidną, choć nie porywającą produkcję EA lub Ubi. Ale już średniak od EA czy rewelacja Independent Game Festival - wybieram to drugie.

3. Tak. Baaaardzo utalentowany chłopak.

4. Fajnie ;-)

Skąd takie imię dla kotka? Czyżby wpychał pyszczek tam, gdzie nie powinien? :diabelek:

Znajomi go tak nazwali, zainspirowani moją drugą płytą ;-) A rzeczywiściw wpycha pyszczek tam, gdzie nie powinien - na przykład ostatnio znalazł sobie nową kryjówkę na szafkach w kuchni. Baaardzo wysoko.

Jestem bardziej dowcipny od ciebie !!!! :mad:

Powinszować!

Pytanie od wieloletniego miłośnika graffiti: Czy jako raper również się jarałeś tą sztuką? A może sam coś za młodu 'wrzucałeś'? :diabelek:

Graficznie to jestem raczej upośledzony. Jarałem się oczywiście, ale jedyna moja próba zrobienia wrzutu skończyła się na komisariacie - od razu rzuciłem ten "fach" :-)

Czy w CDA będzie recka Red Faction: Guerrilla (oczywiście jeżeli możesz na to pytanie odpowiedzieć ;) )

Oczywiście, że będzie. Ale pytasz, czy będzie w najbliższym numerze - a tego nie mogę zdradzić. Powiem natomiast, że właśnie kończę RF: Guerilla na X360. Podoba mi się bardzo, mimo kilku niedoróbek.

1.Czy miales jakies nieprzyjemnosci w zwiazku z wydaniem jakiejs plyty, utworu?

2.Kiedy powstal twoj pierwszy utwor?

3.Szykujesz jakis koncercik dla fanow z Wrocka?

1. Poza zamieszaniem z WYP3 - raczej nie.

2. Gdzieś między '96 a '98, ale dokładnie nie wiem.

3. Czekam na nowy materiał ;-)

Jeżeli ktoś o to pytał to z góry przepraszam, ale co myślisz o twórczości Eminema? Jak ci się podobają jego bity (za które chyba bardziej jest odpowiedzialny Dr Dre, ale nie wgłębiajmy się w szczegóły)? Ja uważam że są niezłe i ogólnie trzymają poziom, choć bity w "Lose yourself" i "Sing for the moment" mom zdaniem wybijają się zdecydowanie ponad pozostałe (są zupełnie niepowtarzalne).

Myślę dobrze, choć wolałem go z początków kariery. Bity są ok, akurat te, które wymieniłeś chyba sam wyprodukował (ale nie pamiętam, a nie chce mi się sprawdzać).

Co zrobiłbyś w swoim życiu, gdybyś mógł wszystko?

Odpowiedź jest już zaszyta w pytaniu. Wszystko!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na jakie albumy polskiego hh czekasz?

2. We wrześniu wychodzi płytka rycha. Oczekujesz czy nie bardzo się tym jarasz?

3. Jakie było twoje podejście do Freestyle o 4 mc ostrego, na którym się znalazłeś (a raczej twoja replika :tongue: )?

4. Na jakie gierki wychodzące na x pudło czekasz szczególnie?

5. Co sądzisz o wychodzącym the Saboteur? Bedzię to dobra gierka, czy średniak?

6. Jaką dobrą gre na klocka możesz polecić na tę chwilę?

7. Czy uważasz że Live ma szanse oficjalnie wejść do Polski przed wyjściem następnych konsoli nextgenowych?

1. Eee... Na swój? Na płytę projektu Tomasz Andersen. Na oficjalny debiut w dużej wytwórni Jota. Na "dorosłą" płytę Tedego. I na każdego kolejnego DJ Buhha.

2. Nie bardzo się tym jaram. Ale propsy dla Rycha.

3. Zaszczyt to dla mnie był wielki.

4. Teraz? Na Wolfensteina (bo jest już zaraz). Poza tym Forza 3 (i DiRT 2), chętnie pograłbym też na konsoli w Op. Flashpoint. Borderlands może być fajne, ale chyba na PC lepsze. No i oczywiście duet MW2 i AC II. A poza tym nie wiem, wszystko pospadało na 2010 rok ;-(

5. Myślę, że może być zaskakująco dobra. Tzn. mało kto spodziewa się cudów po tym tytule, więc może zaskoczyć.

6. Na tę chwilę to gram w RF: Guerilla i Fuel, oraz świetne UFC Undisputed 2009 i Fight Night Round 4.

7. Ja bym się nie zdziwił, gdyby życie odpowiedziało na twoje pytanie dużo szybciej, niż się spodziewasz.

1. 2pac czy biggie?

2. nas czy jay-z?

3. big daddy kane czy kool g rap?

4. dr dre czy dj premier?

5. only built 4 cuban linx czy liquid swords?

nie musisz uzasadniac, ale miloby bylo.

a i na koniec- nie wiesz moze, ktora z twoich plyt sprzedala sie najlepiej? stawialbym na świntucha;)

pozdrawiam, a roli "tyle snów" wielu, wielu ludzi nie docenia

1. Proste - Biggie. 2Pac zawsze dla mnie był trochę za prosty (w tekstach), a Biggie ma takie nowojorskie wyrafinowanie ;-)

2. Jay-Z. Nas traktuje się zbyt poważnie, a Jay ma dystans i jest bardziej uniwersalny tekstowo.

3. Ooo to trudne. Powiedzmy, że Kane, ale marginalnie.

4. Nieee, za takie pytania, to powinno się wsadzać do więzienia. Powiedzmy, że Dre, ale już mam wyrzuty sumienia.

5. Liquid Sword. Cuban Linx to trochę za trudna i za bogata płyta. Ale zainspirowałeś mnie - ide sobie puścić Cuban Linx właśnie ;-)

6. Nie wiem. Chyba jednak "Zmysłów 5", ale to nie były duże różnice.

7. Ja też nie ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, tym razem chciałbym się spytać czy w Batman arkham asylum będą wybory moralne, ponieważ znalazłem w necie zapowiedź w której było napisane: ?Scenariusz ma obfitować w liczne zwroty akcji, a także dorosłe, głębokie problemy natury moralnej. Twórcy reklamują nawet swoje dzieło hasłem: ?Jak daleko się posuniesz by powstrzymać Jokera??. Tak więc gracz będzie nie raz zmuszony do głębokiej penetracji psychiki Bruca Wayne?a w celu dokonania wielu niezwykle trudnych wyborów.?. Czy to prawda??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy Twoje przejście(w stopniu całkowitym) do CDA oznacza definitywny koniec Clicka? Czy istnieje jeszcze szansa na odwieszenie go przez Bauera?

2. Czy osiągnięcia, jak np. zdobycie pierwszej lokaty w konkursie na najlepszą recenzję miesiąca pewnego portalu internetowego(którego zresztą właścicielem jest Techland) miałoby wpływ na przyjęcie/odrzucenie mojego podania o pracę u Was?

A na koniec powiem coś w związku z pytaniem Schabowego - wybierz Megan! :P Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Sora, że się wtrącę, ale odpowiedzi na dwa powyższe pytania znajdziesz we wstępie zapowiedzi (edit: sora za ''managera'') FIFA 10.

A propos FIFA Manager 10. Jak podoba Ci się pomysł z wykorzystaniem trybu online? Bo jak dla mnie kapitalnie byłoby pograć z kumplami z klasy na Santiago Czy Nou Camp. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dużo osób pyta Cię co sądzisz o rożnych raperach, to ja też się do nich dorzucę :smile: Bo o tych pytań nie było:

Nikt jeszcze nie wspomniał o Busta Rhymes, co o nim sądzisz. Wg mnie jest to obecnie wyższa półka w amerykańskim rapie i ma świetne, bardzo charakterystyczne i niepowtarzalne flow/ styl. Dalej, słyszałeś jakieś produkcje Lil Jona? Co sądzisz o nim jako raperze/ producencie? I czy jego styl nie jest dla ciebie za ciężki? Wcześniej pisałeś, że rapem się zainteresowałeś m. in. dzięki Cypress Hill, jakie są twoje ulubione kawałki CH? wolisz te starsze "zajarane" utwory, czy nowsze zmieszane z rockiem?

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz, możesz nie odpowiadać na poniższe pytanie (bo zbyt osobiste;w ogóle nie znasz gościa, nie miałeś z nim kontaktu; albo po prostu masz to w dupie i uważasz, że liczy się tylko rap, nie to kim jest poza sceną):

Co sądzisz o Guralu jako o człowieku?

Ja sam nie wiem co o nim myśleć, bo znajomy był na jego ostatnim koncercie i opowiadał, że Guralesko przystawiał się do trzynastolatek, był nachlany, najarany i ledwo co rapował, a ja z kolei pamiętam jego [beeep]iście dobry koncert w ZG na RapGrze.

EDIT:

@up IMO Busta jest nieco zbyt chałowaty ostatnio, na jego najnowszej płycie ("Back On My Bull Shit") podoba mi się raptem kilka kawałków. Ten otwierający płytę jest najlepszy z nich, bo ma klasyczny podkład, a pod takie Busta brzmi lepiej niż pod te nowe plastik-fantastik :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szanowany w półświatku gier Hucie. Dziś przeczytałem najnowszy numer ekszyna, w tym recenzje gier konsolowych recenzowanych przez twą, skromną osobę. Najbardziej przykuł mą uwagę tekst o FNR4. Jasno tam się wyraziłeś(pogrubiona, powiększona czcionka), że jest to najlepsza część z serii, ja z tą diagnozą niestety zgodzić się nie mogę :( Grając od FN2004 do FNR4(tutaj demo), muszę stwierdzić że ta pierwsza jest zdecydowanie w moim mniemaniu grą, zasługującą na takie stwierdzenie jakie ty "doczepiłeś" do najnowszej znanej odsłony serii gier o boksie na konsole. Muszę też dodać, że to nie pierwsza taka twoja hurraoptymistyczna recenzja, czyżby w sezonie ogórkowym doszukujemy się perełek? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...