Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

Niedobrze :/ nie mogę wkleić Tutaj obrazka bo musi on być stroną internetową :( W takim razie opiszę gdzie jestem: Wiatraki kawałek na prawo od bramy do legowiska łowcy, gdy już zaczyna się następna lokacja są 2 obeliski na szczycie drugiego są 2 ziarna światła i ni chuhu się do nich dostać nie mogę :/ ma ktoś jakieś pomysły?? PS. w menu dodatki w menu głównym i wybraniu opcji menadżer skór mam taką opcje kod formularza dostępu czy jakoś tak (aktywowany przyciskiem Eliki). Po wybraniu tej opcji pojawia się okienko z kodem do wpisania (coś w stylu cd-keya) oraz informacja że znajdę go na odwrocie pudełka z grą. Ja mam oryginał kupiony za 99 zł ale tego kodu nigdzie nie mam, ani na pudełku, ani w instrukcji nigdzie!! Wiecie może skąd go pozyskać? Czy muszę w tym celu zarejestrować grę online, a kod to nagroda za rejestracje? Czy jak dostanę ten kod, za rejestrację, to mi się odblokują wszystkie kostiumy?? A może on jest podawany tylko w edycji kolekcjonerskiej?? Chociaż o takiej nie słyszałem :P PS Krojsta o jakim osiągnieciu mówisz? Jaką nagrodę da zebranie wszystkich światełek I o jakiej wersji mówisz? Na PC czy konsole?

Edytowano przez Kratos1989
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość to optymistyczne! W szczególności, że tym razem źródłem jest sama strona Ubi. Właśnie zassysam trailerek, zobaczymy cóż to będzie. Teraz rodzi się pytanie- jak zostanie udostępniony? Bo jeśli poprzez stronę, przy płatności kartą kredytową, to niestety odpadam- nikt karty u mnie nie ma. A pakować w pudełka coś, co można ukończyć w 2h, to się chyba Ubisoftowi nie opłaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niżej pod tym trailerem mam tagi: 360 PS3 PC DS :>

chłopaki tej gry nawet nie było na DSie. Był inny PoP, wiec moze po prostu te tagi odnosza sie do tego ze PoP ostatnio wyladowal na tych platformach? Oczywiscie ja tam zycze PC tego DLC, ale nie napalajmy sie poki nie bedzie oficjalnej informacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtłuc 4 wojownikom + samemu Akrimanowi, nowe pułapki, dostać z plaska od Eliki, ta będzie dostawała wpierdziel od Daha...ekhm...Akrimana. I niby 2 godziny? Plus gadki w stylu "You will die!". Fajny content ale nie na pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem w większość części PoP-a i oto moje wyniki

-pierwsze części zbyt oldskullowe jak dla mnie

-piaski czasu najlepsze i jedyne które ukończyłem

-dusza wojownika-nie spodobało mi się to przestawienie z akrobacji na walkę

-dwa trony zapowiadały się fajnie ale wywalało mnie do windy przy 3/4 zapisów przez co nie ukończyłem

-w najnowszego nie gralem jeszcze

-co to jest DLC i od czego to jest skrót?

wszystkie części (oprócz najnowszej i najstarszej) pożyczone od kolegi :starwars: fajny emotikonek

Edytowano przez chuunin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że nowy książę jest przyjemnym odstresowywaczem, zwłaszcza w porównaniu z bliźniakami z dwóch tronów ;) fakt, przez te nieszczęsne testy sprawności we wciskaniu klawiszy zamówiłem sobie pada (bez pada nie nada ;) ale generalnie jest ok... warto, no i szacuneczek za odejście od zabezpieczeń, w końcu czuję, że ktoś moją kasę docenił :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi mój SAITEK P990 jak działa ze wszystkim z czym chcę żeby działał,tak z nowym PoPem jakoś się gryzie, (może coś źle konfiguruję)nie chce obracać kamery co uniemożliwia grę,i zmusza mnie do pozostania przy zestawie klawa+mysz.

Ale i tak w tym przypadku klawiatura według mnie sprawdza się bardzo dobrze i pykanie jest bardzo przyjemne.To nie DMC czy PES gdzie gra bez pada mocno ogranicza i unieprzyjemnia zabawę.

Edytowano przez rip1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też miałem problemy z padem, ale wg mnie na klawiaturze gra się bardzo przyjemnie.

Jest nadzieja, że jak DLC do nowego PoP'a nie wyjdzie na PC, to serwis GoL, wstawi filmik pokazujący fabułę dodatku :biggrin: A TU możecie zobaczyć gameplay z Prince of Persia Epilogue :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sterowania to trzeba przyznać, że wszystkie PoP'y świetnie współgrają z zestawem klawiatura\mysz, chodź w ostatniego grałem już na moim chillstreamie - i jest o niebo wygodniej (w końcu można elegansko utonąć w fotelu). Myślę, że wynika to również z samej konstrukcji gry. Nowy Książę nie wymaga takiego operowania kamerą w celu poprawnego skoku, więc drugi analog używany był raz-po-raz do szybkiej korekty położenia kamery. I tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ?... Podoba mi się nowy Prince ... taki baśniowy z wyjątkową , oryginalną grafiką , pojedynkami ( tylko jeden przeciwnik na raz ) ... i w ogóle z całym tym klimatem... Bardzo Dobra gra. Jak to ujęto dobrze w CDA "gra maksymalnie odstresowuje"... a wręcz troche nawet jest za prosta. Jednak bardziej jakoś podobał mi się klimat wcześniejszych części a już na pewno znakomite walki w Duszy Wojownika ... o jak tam fajnie się siepało ( ta część najbardziej mi się podobała chociaż nie grałem w piaski czasu :( ) sądząc po wypowiedziach twórców nowy Prince to część kolejnej serii więc nie ma chyba co liczyć na rzeźbienie kilkunastu wrogów naraz i cofanie po skoku czasu :P I WŁAŚNIE Z TEGO POWODU JEST MI PRZYKRO.

Ale to taka tylko moja refleksja...

Edytowano przez Pyskaty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dlatego dano w rekompensatę łatwiejszą nowa część. Po prostu gdyby była ona tak trudna jak T2T czy WW, ludzie by się zniechęcili. Szczególnie wtedy, gdyby były checkpoint'y. Są, ale można zapisać w dowolnym momencie na szczęście, co jest dużym plusem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...