Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

Merchalt ale tak do końca to nie wiadomo czy

końcem świata

:). Ja gdy wsłuchiwałem się w te szepty Arymana to się zastanawiałem czy to Ormazd nie jest tym złym :)

A gra zajęła mi 19 h , bo ja wolałem z niej korzystać a nie przejść na odwal się :) Co prawda jak raz siadłem to grałem przez 6 h i przeszedłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super... DLC w lutym i znając życie za jakieś nie wiadomo jakie pieniądze... jak nie kupie to bede miał za złe dla siebie, a jak kupię to nie będę miał kasy na inne gry :) Aras wiadomo w jakiej cenie będzie ? I tak w ogóle to od czego jest skrót DLC, wiem co to jest ale jaka jest tego pełna nazwa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może "uratował" ją bo ceni jej stronę intelektualną, nie pociąga go jako kobieta ale nie przeżyłby gdyby nie spotkał się z nią na kawie aby porozmawiać o Dostojewskim i zepsuciu moralnym dzisiejszego świata.

;)

To, że się kochają rzuca się w oczy, nawet bardzo. Dlatego winka tam wstawiłem. Poza tym, co to by była za historia jeżeli nie zaczeliby, subtelnego, opowiedzianego ze smakiem, romansu. Ich relacje napędzają fabułę. Uzdrawiałem coraz to nowe żyzne pola bo chciałem usłyszeć następny dialog, złośliwości, żarty. Udało się ubisoftowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to walony biznes i kryzys!!! Kicha, nie ma DLC na PC. Ale jak te DLC będą poza nowym poziomem (oby to był tylko poziom a nie taki obszar jak Dolina) nie za bardzo urozmaicone (podobno ma być nowa moc i sposób walki na nowego przeciwnika), to jeszcze nie będzie źle. Inaczej - niech to.

Przeszedłem PoP. Zajęło mi to 17 godzin. Wszystkie ziarenka smaku:). Ale jak się robi spoilery?

Zajrzyj tu .-m(s)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się robi spoilery?

Łatwiej zrobić to tak :

Piszesz coś, potem zaznaczasz to co ma być ukryte, i po lewej stronie (oraz na górze "Wstaw specjalny obiekt" ) jest "Wstaw: SPOILER", i naciskasz OK ;)

Edytowano przez albercikk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile wspominam cykl PoP. Mój kuzyn kiedyś przyniósł płytę z jakiegoś czasopisma o grach, na której było demo Piasków Czasu. W tamtych czasach to była przepiękna grafika, od której ładniejsza była tylko w Beyond Good & Evil. Bieganie po ścianiach, odbijanie się od nich i manipulowanie czasem. To gra, którą się instaluje dzisiaj i nie narzeka się na grywalność.

Edytowano przez Qstka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas rozpocząć własny tuning (oby nie wiejski) !

Nie!!!!!!!!!!!! Domyślałem się, że ona zginie, bo to było do przewidzenia. Domyśliłem się, że Księciu ją uratuje. No i koniec świata. Ale teraz nie ma już domysłów. Zdaje mi się, że Ormazd ruszy swoje cztery literki i im pomoże. Być może pomógłby bohaterom, gdyż z drugiej strony stworki by się i tak uwolniły, bo żaden z Ahurów już tego miejsca nie bronił. Ale nie ma domysłów. Wszystko przez ten cholerny DLC!!! A ja tu się chcę dowiedzieć, co potem... Zaraz, zaraz, ktoś coś o epilogu wspominał. Gdzie on jest? Gra jest bombowa, zakończenie poruszające, no i miodzio ogólnie, ale to DLC...

Edytowano przez princefan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś ty wersję pecetową opisujesz(wywnioskowałem to z miejsca na dysku i cenie)...Dla mnie giera bardzo fajna Elika bardzo ładna i pożyteczna,książę też piękne widoki fajne walki...a najtrudniejszy jest do pokonania the warrior(na szczęście mam wersję ang. bo polska jest według nie za dobra...),a walka z nim potrafi napsuć krwi.pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam kiedy ludzie zrozumieja, ze ta gra od poczatku byla robiona dla casuali. Tak to jest gdy tworcy chca zrobic cos nowego. Tak samo bylo z Falloutem 3 i NfS: ProStreet (co wcale nie znaczy, ze ten ostatni byl dobry).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włacha, to jest jedna z tych gier gdzie ważniejsze są emocje, które się przeżywa niż wyzwanie jakie stanowi sam gameplay. Tak więc romeon1 post Twój powinien brzmieć inaczej. Tylko pięciolatkowie nie zrozumieją o co tak naprawdę chodzi i będą się pluć.

1. Co myślicie o Elice(czy jak ona tam ma...?)?

:rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...