Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

,,Co myślicie o lasce księcia?" - jak napiszę, co o niej myślę, to mnie za bluzgi wywalą.^^'

A gra bardzo sympatyczna. Tak, to chyba odpowiednie słowo... Nie da się zginąć, piękna grafika - w sam raz żeby się odstresować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do najnowszego PoP, to jest on przecudowny, wspaniały, lecz jedna jedyna rzecz mnie irytuje ... polski dubbing, po co niszczyć oryginalne głosy, zastępując je beznadziejnym dubbingiem ?? Według mnie wystarczyła by tylko i wyłącznie polonizacja kinowa :angry:

No ale cóż nawet tak skopany dubbing nie zniszczy tego magicznego, przecudownego klimatu jaki stwarza ta gra :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicha panowie - merlin nie wysyła dwóch tronów - na stronie jest żę w 3 - 5 dni, ale napisali mi że mają problem z towarem. Załamka - nie ma skąd tego wziąć

Czy mam przez to rozumieć, że już nigdzie nie dorwę ostatniej, brakującej części trylogii - arrrrrgh, idę zjeść komuś mózg :angry:

I przestańcie już pisać o najnowszym Princu bo mnie coraz większa załamka łapie, że sobie w nią nie pogram :(;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, polonizacja pasuje całkiem nieźle. Dopóki się nie usłyszy oryginalnych głosów. Jakby tylko dubbingująca Elikę była lepsza, a czcionka oryginalna (choć Arial nie wali po oczach jak zawodowy bokser), to byłoby naprawdę dobrze. A tak - dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym dubbingu może się podobać. Ja uważam, że jedyny dobry dubbing był w Gothicu :) Tak samo jak w Mirrors Edge jest skopany :angry: I po prostu NIE da się grać :/ z pol dubbingiem. Na szczęście w takich produkcji jak GTA i GoW nie ma dubbingu bo była by to porażka :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoP się chyba za słabo sprzedał na pc, żeby to DLC konwertować... nie jestem pewien, ale nawet 0,5 mln kopii blaszakowych nie poszło...

Ogólnie jeśli tak dalej pójdzie, to druga część będzie przypomniać Warrior Within -_- po pięknej baśni wrzucą cyce, stringi, jakies 'fucki', krew i pseudo mhrooooczną muzę. Wtedy się odpowiednio sprzeda, Pliz noł, oby do tego nie doszło.

Edytowano przez aras-ocb
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli tak dalej pójdzie, to druga część będzie przypomniać Warrior Within -_- po pięknej baśni wrzucą cyce, stringi, jakies 'fucki', krew i pseudo mhrooooczną muzę. Wtedy się odpowiednio sprzeda, Pliz noł, oby do tego nie doszło.

Bez przesady, tak źle nie będzie. A przynajmniej nie powinno być. :P Nowy Książę jest jeszcze bardziej baśniowy niż Piaski Czasu, więc zmiana byłaby jeszcze bardziej bolesna niż przy pojawieniu się WW (który to z początku przypadł mi do gustu, później jednak do siebie zniechęcił - emo mhrok to nie to, co lubię). Niby twórcy mają pretekst do zrobienia kolejnego emo księcia i przerobienia Eliki na zdzirę, jednak mogą też pójść w stronę nieco ciemniejszej baśni. Co z tego będzie - się zobaczy. Jak to spieprzą - zabiję, bo najnowszy Prince of Persia jest jedyną częścią, którą uwielbiam.

Z resztą - za zapowiedzenie na konsolach płatnego dodatku, który będzie właściwie zakończeniem gry, już mam ochotę zrobić twórcom coś niemiłego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy z Tobą. Ja mam wiarę, bo na forum Ubi ludzie nie szczędzą im nieprzyjemnych słów, a o "sorry guys" mówią, żeby w sobie w cztery litery, tyle zrozumiałem. Jak już na oficjalnym nie jest dobrze określane rzekome niewydawanie na PC DLC zawierającego ponad trzy nowe godziny gry, no to powinni się oni w końcu sprężyć.

I niech PoP DLC na PC będzie z Nami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu Elika to pierwsza od x-czasu laska występująca w grze, która ma nawet proporcjonalne wymiary tj. biust;)

a tak po za tym to gra wporządku, ale szkoda że jest taka łatwa... mówię tu o nieskończonym życiu;(... piękna grafika... audio też spoko. Nie ma się czego czepiać po za tym życiem;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

princefan i tu się mylisz, bo takie wyzywanie producentów Ubisoftu nic nie da, ponieważ jest to poważna firma i ma gdzieś pseudo-opinie jakiś małolatów wyzywających ich na forum. Jeżeli Ubi nie chce wydać DLC do nowego PoP na PC to nie wyda ;) Edytowano przez albercikk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo! Ja sądzę że jednak ubi da jakąś rekompensatę PC-towcom. Cóż, a potem się dzwią, że mniej osób kupuje sequele, bo nie wiedzą o co chodzi w poprzednich częściach. A wszystko w tym przypadku będzie przez to, że nie znaliśmy DLC. Oby się to zmieniło! Niech PoP DLC na PC będzie z Nami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

princefan wiesz wg mnie Ubisoft powinien wydać demo nowego PoP, bo wtedy każdy kto by zagrał od razu zakochał by się w grze :P No niestety nie każdy ma "odwagę" aby kupić tak "inną" grę ;) Edytowano przez albercikk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Prince of Persia dwa trony na poziomie trudny była za łatwa i tylko 2 miejsc nie mogłem przejśc (studni przodków i 1-szego bossa) Więc skoro tak to czy nie uważacie że powinienen nowego księcia sobie odpuścić?? Jeszcze jedno jak się w tą grę gra na klawiaturze i myszcze??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...