Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Siema,otóż mam taki problem......

Zastanawiam się nad kupnem CoD6 , CS Anthology oraz HL2 De orendż boks(The orange box).

Co wybrać?

Jeśli chodzi o opłacalność to jak najbardziej polecam Orange Box 5 gier w cenie 1 ;p, HL2 (plus epizod one i two) czyli klasyk, TF 2 do grania przez sieć elegancka, no i oczywiście Portal. CS'a bym sobie odpuścił. Natomiast CoD MW 2 nie jest zbyt ciekawą propozycją w porównaniu do Orange Box no ale do gry przez neta jak najbardziej i myślę że się nie zawiedziesz chociaż jest gorsza od jedynki to nadal przyciąga wielu graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prezent dla tzw. casuala, osoby wiele z grami nie związanej mającej w zanadrzu jakiś sprzęt "grający" oto moja lista na poszczególne platformy.

PS3:

Uncharted 2- naszpikowana akcją, filmowa gra właściwie bez błędów. Gra jest stosunkowo łatwa, więc nikt nie powinien mieć problemów z jej ukończeniem

X360:

Fifa 09/10- "podobno" najlepsza piłkarka na konsole, mnóstwo godzin doskonałej zabawi gwarantowane...

PSP:

Little Big Planet, ewentualnie Loco Roco

DS:

GTA CTW- wierne przeniesienie GTA na handhelda w nieco innej formie

Wii:

Madworld

PC:

Batman!!!

I nie wyszło zbyt casualowo, no, może troszkę. Tu dam pozostałe warte uwagi gry na prezent:

COD MW2 lub inna cześć serii, Maria, Zeldy itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC:

Batman!!!

Tu dodałbym jeszcze grę Dragon Age: Początek. Wspaniałe RPG roku i to nie z powodu słabej konkurencji.

X360:

Fifa 09/10- "podobno" najlepsza piłkarka na konsole, mnóstwo godzin doskonałej zabawi gwarantowane...

Owszem, PES na konsole zawsze był trochę gorszy.

PSP:

Little Big Planet, ewentualnie Loco Roco

LocoRoco rządzi! :) Zajefajna gierka. Polecam także wersję tej gry na telefony komórkowe w wersji java. Tam nosi nazwę "LocoRoco Hi!" - grałem, polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja najbardziej polecałbym Ci Batmana, bo on jest lepszy i kosztuje bardzo podobne pieniądze. Ale jeśli się już uparłeś przy tamtych grach, to bardziej polecałbym Street Fighteer 4 - bardzo fajna bijatyka. Grałem, lecz nie zbyt przypadła mi do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać:Co lepsze Street Fighteer 4 czy Wanted Weapons of Fate?Bo mam apetyt na te gry ale nie ma tyle kasy i która w tej chwili lepiej się opłaci?

Zdecydowanie Street Fighter IV. Sam w singlu starcza na długo, a w multi to już zabawa nieskończona. Wanted starczy na max 10 godzin (i przez te 10 godzin - 3 przejścia już się znudzi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać:Co lepsze Street Fighteer 4 czy Wanted Weapons of Fate?Bo mam apetyt na te gry ale nie ma tyle kasy i która w tej chwili lepiej się opłaci?

Zdecydowanie Street Fighter IV. Sam w singlu starcza na długo, a w multi to już zabawa nieskończona. Wanted starczy na max 10 godzin (i przez te 10 godzin - 3 przejścia już się znudzi).

Dzięki już kupiłem. Mam drugi problem.Mianowicie chodzi o Games for Windows live.Jak się zarejestrować bo mam apetyt na grę w sieci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Stalkera doradził bym ci kupić właśnie Cień Czarnobyla, patrząc na twojego kompa w myślę że grając w DX8 i redukując detale do minimum powinieneś móc pograć, a gra jest nawet długa, mi przejście jej całej zajęło 40+ h, więc nie tak źle, a można przecież grać kilka razy, bo przecież jest siedem zakończeń, no i nie można zapomnieć o modzie priboi story który jest też dość długi. I do tego dla wytrwałych jest jeszcze MP.

Co do Orange Box to jest również długi (5 gier), ale nie jestem pewien czy ci pójdzie.

Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie się bardziej opłacało kupić: S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla czy The Orange Box? Chodzi mi o długość i płynność gry.

Na tym komputerze to ci raczej tylko HL 2 pojdzie, zatem bierz Stalkera. Nie dosc, ze lepszy z niego RPG, to tez i lepszy shooter. Single za pierwszym razem + questy poboczne daje jakies 70 godzin, ale chce sie wracac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem The Orange Box. Sprawdzałem czy pójdzie i okazało się, że raczej tak bo na tym złomie grałem w Wiedźmina na najniższych (przycinał się dość często ale dało się grać), a co do karty to Wiedźmin ma wyższe wymagania od Half-Life 2 (tak przynajmniej czytałem w internecie), a grafika się dla mnie nie liczy. Dzięki za pomoc.

Edytowano przez Ruthan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Niedawno (A dokładnie tydzień przed świętami bożego narodzenia) zwichnąłem sobie rzepkę w kolanie. :dry: Niedługo zostanie mi wypłacone nie małe odszkodowanie. :happy: Z pieniędzy za moją nieszczęsną nogę (oczywiście nie wszystkich) chcę sobie sprawić z dwie, no może ewentualnie trzy gry komputerowe . W tej właśnie sprawie zwracam się do was o pomoc,radę,opinię . Sam już nie wiem czy bardziej opłaciło by mi się poczekać na takie tytuły jak Alien vs Predator,Baterfield Bad Company 2 lub Mafia 2 (nie wspominam o PC-towej wersjii Assasin's Creeda 2 bo na to już mam kasę odłożoną i na pewno zakupie) czy może kupić coś co wyszło nie dawno lub było jedną z najlepszych gier 2009 roku. Mówię tu o takich grach jak Mass Effect 2,Batman Arkham Asylum, Dragon Age:Orgins,Bordelands,Red Faction : Guerilla (znanych tytułów których nie wymieniłem typu Call of Duty Modern Warfare 2 czy NFS: Shift którego kupna bardzo żałuje prosze nie wymieniać bo je mam) . Jest jeszcze możliwość żebym sięgnął po gry starsze od wyżej wymienionych ale które były tytułem conajmniej dobrym. Lubię głównie gry RPG typu wiedźmin czy gothic 1 i 2 które wciągają swoją fabułą i wręcz nie można ich zostawić niedokończonych nie pogardzę też dynamicznym shooterem. Mówie tu głównie o Wiedźminie w którego grało mi się po prostu świetnie acz kolwiek w takiego Moedern Warfara 2 wcale nie grało mi się gorzej . Chodzi mi głównie o fabułę którą na dobrym poziomie kocham w grach, chodzi mi o grę która nawet kompletnie bez fabuły szybko mi się nie znudzi (tak jak nfs:shift czy x-men wolverine orgins i wiem wiem że to dobra gra ale do mnie jakoś nie przemówiła , przykładem takiej gry jest też dla mnie prototype w którego grałem i grałem aż mi się znudziło bo w końcu ile można wszystko dookoła demolować i wykonywać cały czas misję zniszcz to rozwal tamto) .Chciałbym po prostu aby moje "ciężko wypracowane pieniądze" :cool: warto było wydać i dla jeszcze takiego małego przykładu napiszę że pomimo swoich błędów pokochałem Assasin's Creeda . Na tym kończę moją opowieść i proszę o podawanie swoich gier na które warto jest wydać pieniądze .

P.S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc:

Poczekałbym na recenzje i premierę Bad Company 2 (ponoć ma być lepsze od MW2), oraz na AVP. Poza tym z obecnie wydanych gier warto zainteresować się w jedną z tego zestawienia: Dragon Age: Origins (jeśli lubisz klasyczne RPGi), ME2 (jeśli lubisz nowoczesne RPGi), Batman: AA, Star Wars: TFU (jeśliś miłośnik akcji), a moimi prywatnymi ulubieńcami są Trine (nie pożałujesz!) oraz Risen (spadkobierca Gothic'a).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel jest ciekawy, która gra go bardziej wciągnie:

L4D2

DA: O

Z racji, że trochę grałem w DA, to mu to poleciłem, ale chciałym też poznać wasze opinie o L4d2 i która gra daje więcej frajdy ;]

Left 4 Ded 2. Dragon Age jest bardzo trudny i mógłby go odrzucić, poza tym to po prostu Baldurs Gate w nowej grafice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawcioX,

poczekaj te kilka tygodni na premierę BC2, to będzie miazga. Na pewno lepsze od MW2. Oprócz tego polecam Batman:AA, bo nie jest to jakaś kolejna słaba nawalanka w stylu Spidermanów, tylko pełnoprawna gra, a że została wybrana przez redakcję CDA za najlepszą grę 2009, mówi samo za siebie. Ja przeszedłem i zakochałem się w tej grze i uniwersum Batmana :D Do Mafii 2 jeszcze chyba daleko, więc bym poczekał, uzbierasz do premiery kasę spokojnie.

Może Dragon Age? Podobno gra jest straaasznie długa i chce się przechodzić kilka razy. Więc miałbyś 1 świetnego shootera z multi, 1 singlowego rpga i najlepszą grę 2009 :P Taki proponuję pakiet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...