Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Ja kupiłem Star wars Force Unleashed i nie polecam. Za tę cenę można kupić grę z multiplayerem. Jestem fanem Star wars więc musiałem kupić, ale teraz żałuję, bo gra jest strasznie krótka. Gdy się ją ukończy nie chce się grać ponownie pomimo że zostają tam jakieś bonusy do odblokowania typu kryształ do miecz świetlnego itp. Ale gdyby gra wyszła w jakiejś taniej serii, powiedzmy 50-60zł to bym brał w ciemno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem tak : W The Force Unleashed jest niezłą gierką, ale zanim zaczniesz w nią porządnie grać to albo ci się znudzi albo będziesz już ją kończył.Mount & Blade to jest bardziej gra strategiczna, musisz znaleźć sposób na zarabianie ale i walka jest niczego sobie.Nie umiem porównać M&B do niczego innego bo to jest pierwsza tego typu gra.Chyba najlepiej by pasowało "Symulator Rycerstwa".

Edytowano przez Ajaxx55
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi, co lepiej kupić: Star Wars: The Force Unleashed czy Mount & Blade?

Mount & Blade. Klimat taki bardziej ciekawy. Ale mnie Star Warsy nie interesują, ale słyszałem że konwersja jest kiepska i te pe. Sterowanie, płynność... Polecam M&B, podobno bardzo dobra gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie do polecenia jakieś dobre gry akcji, slashery czy FPSY? A może polecicie mi, abym poczekał na premiery jakiś dobrych tytułów? Ostatnie wasze "zlecenie" okazało się strzałem w dziesiątke. B:AA okazał się być świetną produkcją, ale aktualnie ją przeszedłem i nie wiem czym aktualnie się zainteresować.

DMC4, Ninja Blade, Bioshock, Prototype, DMC 3, COD(wszystkie), Crysis(all), B;AA, mam już za sobą. Tak samo Gta IV. Jest coś jeszcze godnego polecenia aktualnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lubisz akcję w takim razie polecam Assassins Creed oczywiście, jeszcze miesiąc do dwójki:D

A poza ACII to Kane and Lynch: Dead Men, ma chyba już ze dwa lata, ale wciąż trzyma poziom. A z premier najnowszych to The saboteur jest bardzo fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która z tych gier starcza na dłużej: Call of Duty 4 Modern Warfare, S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla czy World in Conflict? Bo nie wiem którą z nich kupić. Mogą być jakieś inne propozycje ale tylko FPS-y i RTS-y w cenie do 70 zł.

Edytowano przez Ruthan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale granie w CoD 4 Multi na jego kompie to raczej średnio ciekawe rozwiązanie. Co prawda gra jest świetnie zoptymalizowana, niemniej jednak ten komp (a w zasadzie karta) do najciekawszych nie należy :P A jak wiemy granie w multi z lagami to chyba najgorsze co może byc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lagi to opóźnienia wynikające z problemów na łączu a nie z ilości FPS.

Wiem, ale ogólnie jak coś się wiesza to mówi się na to lag. Przynajmniej tak się u mnie (i nie tylko u mnie) to przyjęło. Wystarczy poczytać po niecie - komuś się wiesza gra to pisze, że mu laguje. Zresztą co ja tu będę tłumaczył ekspertowi ;]

Single w CoD 4 jest rewelacyjne, choć niestety bardzo krótkie. Jeżeli chodzi o singla to brał bym STALKERa. Choć w przypadku Twojego kompa osobiście nie kupił bym żadnej z tych gier, bo nawet na najniższych detalach mogą LAGOWAĆ :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O LAGOWANIE się nie boję bo w CoDa 4 dało się grać w demo, World in Conflict pięknie chodził w Extra Low i 1280x1024 i w Low na 800x600, a w S.T.A.L.K.E.R-a mogę grać na DirectX 8

EDIT: Jeszcze do tych gier dopiszę Battlefielda 2

Edytowano przez Ruthan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która z tych gier starcza na dłużej: Call of Duty 4 Modern Warfare, S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla czy World in Conflict? Bo nie wiem którą z nich kupić. Mogą być jakieś inne propozycje ale tylko FPS-y i RTS-y w cenie do 70 zł.

Stalker. W singlu może ci zapewnić ponad setkę godzin rozrywki (świetnej rozrywki), multi już nie takie fajne, ale jednak można się przekonać i popykać trochę. CoD 4 single starczy ci na max 13 godzin i to przy dwóch podejściach, jednak multi daje zabawę na długo. Radzę bardziej Stalkera. Dlaczego? Bo mnie aż tak bardzo multiplayery nie kręcą, a single w Stalkerze jest wyśmienity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spilner

Ciebie nie kręcą multiplayery. Zgodzę się z jednym - multi w CoD 4 wymiata. Jednak nie możesz stwierdzać, że single starcza tylko na 13h, bo może da się go szybko przejść, ale nawet 8 razy (np. jak ja :tongue:)... A przede wszystkim, nie wolno porównywać CoD'a 4 z grą Stalker: SoC :krecka_dostal:. Oba tytuły zupełnie różnią się akcją, fabułą, klimatem (a to bardzo ważne!). Poza tym, pierwszy Stalker bardzo mnie wciągnął, ale czasami nie mam ochoty wkraczać do tego ponurego świata... Wtedy biorę szybkiego oraz przejrzystego CoD'a 4 (uwierz mi, grałem w obie gry). Zauważ, że każdy ma inny gust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu porównuję długość zabawy. On pyta, ja odpowiadam.

MNIE nie kręcą multiplayery. Wyraźnie napisałem, zatem nie musisz kopiować części posta, aby mi to wyjaśnić, że mnie nie kręcą multiplayery, bo ja to doskonale wiem.

Tyle że choćby single CoD 4 powtarzał 50 razy, to nawet już za drugim razem nie będzie się bawił tak świetnie jak za pierwszym razem. Chyba każdy chce, aby rozrywka była jak najlepsza przez cały czas, zatem warto kupić Stalkera, który zajmie wiele godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie kręcą Cię multiplayery, bo skoro napisałeś, że Cię nie kręcą, a ja to przepisałem i jeszcze bardziej utwierdziłeś się w przekonaniu, że ich zbyt nie lubisz, to musisz mieć rację... :biggrin: W każdym razie staramy się tu pomóc forumowiczowi o ksywce Ruthan, a nie kłócić. Przejdę więc do rzeczy.

Owszem, Stalker to także gra świetna, sam nawet bez wahania kupiłem Zew Prypeci (:smile:). Zwróćcie jednak uwagę, że na sprzęcie Ruthana gra Stalker: SoC może być nieco odpychająca (oczywiście bez urazy, ale to raczej prawda...). No, chyba, że to nie robi problemu, w takim wypadku też mógłbym się skusić :wink: Naprawdę jest trudno wybierać pomiędzy tymi dwoma tytułami. Każdy prezentuje się zupełnie inaczej, ja nie jestem w stanie podać mojego "faworyta", więc mogę okazać się zbędny w pomocy :wink: Radzę jeszcze poczytać jakieś recenzje, pograć w dema itp. To powinno choć trochę zmotywować do właściwego zakupu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie do polecenia jakieś dobre gry akcji, slashery czy FPSY? A może polecicie mi, abym poczekał na premiery jakiś dobrych tytułów?...

Hmm... jeżeli lubisz sobie polatać w przestrzeni kosmicznej, to widziałem w Media Markt pewną całkiem niezłą gierę, DarkStar One, w cenie 20 złociszy. Ja tego nie przepuszczę. Co do oczekiwania na jakieś dobre tytuły... na 100% warto czekać (co najmniej) na trzy tytuły: Aliens versus Predator, Max Payne 3 i Mafia II. Ale na te gry jeszcze trzeba troszkę poczekać. Ewentualnie mamy też bardzo niedługo pecetową premierę Assassin's Creed II. No i jest też Mass Effect 2 - mimo, że to raczej cRPG jest, to prawdopodobnie będzie tak samo naszpikowany akcją jak jego pierwsza część. To na razie tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, Stalker to także gra świetna, sam nawet bez wahania kupiłem Zew Prypeci (:smile:). Zwróćcie jednak uwagę, że na sprzęcie Ruthana gra Stalker: SoC może być nieco odpychająca (oczywiście bez urazy, ale to raczej prawda...). No, chyba, że to nie robi problemu, w takim wypadku też mógłbym się skusić :wink: Naprawdę jest trudno wybierać pomiędzy tymi dwoma tytułami. Każdy prezentuje się zupełnie inaczej, ja nie jestem w stanie podać mojego "faworyta", więc mogę okazać się zbędny w pomocy :wink: Radzę jeszcze poczytać jakieś recenzje, pograć w dema itp. To powinno choć trochę zmotywować do właściwego zakupu.

Nie będzie ani trochę odpychająca na odpowiednim dostosowaniu ustawień graficznych. + najnowsze sterowniki i będzie hulać bez problemu na nisko - średnich. Jednak żebyś się nie zraził, bo ja po tak dwóch godzinach gry mam zawieszki i muszę restartować grę, aby zachować płynność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Może nie będzie odpychająca. Źle to ująłem... Chodziło mi raczej o to, że DX8 różni się od DX9 - np. brak oświetlenia dynamicznego, gorsze tekstury itp. To przecież jasne :rolleyes:. Dlatego też napisałem, że jeżeli to nie robi problemu, jak najbardziej można brać :smile:.

PS: Spilner, a te zawieszki gry są przez wybrane ustawienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...