Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Za 100zł? w takim razie:

-Red Orchestra - 30zł - Dobry singiel, dobre multi, dość dużo graczy na serwach.

-Unreal Tournament 3 - 25zł - Doskonałe multi, dużo graczy na serwach.

-Gears of War - 25zł - Singiel to tu arcydzieło, dość długa kampanie, będzie co robić na świętach.

Ewentualnie jak w jakąś z tych gier grałeś, to możesz wziąść np.:

-Dark Messiaha

-Obliviona

-Prey

-Farcry

W cenach 20-30zł każda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes Złota Kolekcja (ta z podstawką + 2 dodatki, nie załapałem się na Efekt Serii a chcę ją mieć sad_prosty.gif cena wyniesie około 50 zł, używka) i tu pytanie, czy dużo ludzi gra w multi? Bo w takich RTS-ach najważniejsze jest dla mnie właśnie to.

Tak gra dość dużo osób, zwykle jest ponad 100 gier założonych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vlado

Ja mam LP colonies. I powiem że gra jest ciekawa (trzeci boss cie wgniecie ;]) warta tych 20 zł dostarcza wiele przyjemności z gry. A co do multi, to jest duzo trybów, serwery jeszcze są ale coraz mnie po 1 po 2 jak jest dobrze to 3 ale duża ilośc ludzi ciągle w to gra, lecz myśle że jak wyjdzie LP 2 to multi będzie puste jak mój talerz po obiedziee ;[. Tym nie mniej, polecam kupno bo gra jest bardzo tania i dostarcza mnóstwo rozrywki. Największy minus to Games For windows, strasznie trudno bylo go uruchomi a jest potrzebny do multi, chyba że już masz konto dore sprawne i aktywowane to możesz grać bez problemu.

A co do 3 gier za 100zł to:

Gears of war - 20- 25 zł

Unreal tournament 3- 20-25zł

Mass efect - na allegro znajdziesz za 50 za pewno

Ewentualnie

Kane and Lynch- 20- 25 zł

bądź

Oblivion ;]

To tyle mam nadzieje że pomogłem.

Edytowano przez gamemen97510
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla najmłodszych i nie tylko : Mini Ninjas .

Dla niewyżytego brata , co lubi komiksy i jak przy walce mięcho lata na wszystkie strony : BorderLands .

Dla dziewczyn i lubiących symulację życia : Sims 3 : Wymarzone Podróże .

Dla Taty kupić : S.T.A.L.K.E.R - Zew Prypeci

A sobie bym życzył wszystkie gry w.w. i TorchLight :tongue:

(szkoda że one są takieee drogieee )

Edytowano przez Che3mik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na święta już trochę za późno, aż strach wysyłać bo złodzieje z PP sobie zabiorą do domu)

Kurierem będzie trochę drożej, ale pewniej i szybciej.

Słyszałem jeszcze o promocji EA, tj. gdy kupisz jedną grę z tej właśnie serii, możesz kupić drugą za 1 gr. Ale czy promocja nadal trwa?

Z tego co wiem, to trwała ona do końca listopada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie. Jakiego rasowego erpega kupić? Musi skłaniać do refleksji i ogólnie być tak miodny, żeby pamiętać o nim przez długi czas. Dodam, że musi działać pod Windows 7-Fallout 1 i 2 odpadają. Myślałem na trzecią częścią sagi, ale mnie się ona nie podobała. Wiedźmin już ukończony? Co wybrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie gra dla mnie-ale nie grałem. Nie chcę zbytnio ufać gameplay'om i ocenom, wolę Wasze zdanie. Gra ma pochłonąć bez reszty i najlepiej żeby można ją było przejść w miarę bez walki (więcej dialogów). To moje wymagania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach więcej dialogów mniej walki ma pochłonąć bez reszty to najlepiej sprawdza się seria The Elder Scrolls kto raz zapuści się w ten świat nigdy tak naprawdę go nie opuści :smile: Morrowinda polecam oczywiście tyle że tą grę zapewne zna ale jeśli nie... to musi po prostu ale to musi zagrać.

Ps. Co jak co ale jeśli chodzi o Morka możesz mi ufać łączą ten czas jaki grałem w Morka wychodzi około siedmiu miesięcy. Dwa razy ukończyłem Bloodmoona (dodatek) i raz Tribunla (także dodatek) ale głównego wątku nie ukończyłem wolałem zwiedzać i zbierać rzeczy do domku.

Edytowano przez Wiedzmin0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż obie gry są sandboxowe bo to seria The Elder Scrolls. Ale wierz mi kolega się nie zawiedzie a jeśli uzna że grafika jest przestarzała to rozwiązaniem są mody (jest ich więcej niż drzew na całej ziemi) aha i co do systemu windows-7 to nie wiem jak będzie ja mam vistę i śmiga ale ten najnowszy system to właśnie siódemka tak? to będzie trzeba gdzieś popytać bo ja nic nie wiem czy będzie śmigać pod tym windowsem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Morrowinda kupię. Ale nie jest to zbyt droga gra, więc może coś jeszcze (w PKK jest Oblivion, ale to już chyba bardziej sandbox, tak?)?

Kolego, nie kupuj Obliviona. O wiele lepiej sprawdzi się zestaw Morrowind (jeśli myślisz, że grafiki nie można poprawić to wejdź na mój blog) + Drakensang. Oblivion jest grą totalnie idiot-friendly, a skoro nie podobał Ci się Fallout 3 to naprawdę nie masz tam czego szukać. Możesz także pomyśleć nad ''starą gwardią'' RPG i zakupić pakiet Legend RPG (Planescape, Baldur's Gate, Icewind Dale, Lionheart), które (o ile nie masz ''kompleksu GeForce'a'') zapewnią Ci nieporównywalnie więcej zabawy niż mierny Oblivion....

Edytowano przez Murezor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki-nie będzie się ona liczyła, bo chodzi o to, żeby gra była miodna i żeby nie było zbyt dużo walki (obdarowywany woli dłuuugie dialogi).

W takim razie bierz Morrowinda. Czego jak czego, ale na braku dialogów temu tytułowi nie brakuje (bo jeśli jest prawdziwym fanem RPG to wątpie aby nie znał jeszcze Planescape). Fabuła jest wciągająca, oprawa audiowizualna niezwykle klimatyczna, a dialogi (choć większość nie jest nagrana) długie i ciekawe. Jeśli kupiłbyś kumplowi OB to pewnie by się zawiódł - tak płytkich i miejscami autentycznie głupich tekstów/dialogów trudno szukać w innych grach cRPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie. Jakiego rasowego erpega kupić? Musi skłaniać do refleksji i ogólnie być tak miodny, żeby pamiętać o nim przez długi czas. Dodam, że musi działać pod Windows 7-Fallout 1 i 2 odpadają. Myślałem na trzecią częścią sagi, ale mnie się ona nie podobała. Wiedźmin już ukończony? Co wybrać?

Polecam Drakensang, jest świetne i starczy na długie miesiące, a nawet sam główny wątek jest długi. Jeśli nie to, to kup Dragon Age, lecz jednak niektórzy sądzą, że to Baldur's Gate w nowej oprawie, to nie wiem. Risen też polecam, choć podobno nie jest bardzo długi, to na 3 tygodnie powinien starczyć przy intensywnym graniu. Co do serii TES to nie wiem, bo w Oblivion nie grałem, ale w Morrowind grałem i według mnie to beznadzieja, kompletnie m się nie spodobała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblivion taki zły nie jest. Całkiem fajnie się gra choć momentami bardziej przypomina Dark Messiaha niż Morrowinda.

Co do Drakensaga - mam i chętnie sprzedam. Ta gra zabiła mnie nudą. Chyba, że lubisz przez 3h bić ameby (w bibliotece), które chronią części figurki złotego smoka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblivion jest grą totalnie idiot-friendly

Mówisz tak, jakby Oblivion był jakąś strasznie łatwiutką grą dla casuali - przynajmniej ja tak to odbieram. Wcale tak nie jest. W oblivionie mamy trochę większy świat, trochę mniej questów niż w morrowindzie (w morku jest jakieś 500, w obivionie z 200 - szacuję). Wielki plus dla obka to oczywiście lepsza grafika niż w poprzedniej części, a także kompas - w morrowindzie trzeba się nieźle naszukać szukanej przez nas lokacji. Przykład - znajdź jakąś jaskinie, gdzie ukrywa się nekromanta do wyeliminowania. Mamy opis ,,za górą X, na północ od Y, na wschód od Z". Jeśli ma to być gra bez poradnika, życzę powodzenia, jeśli obdarowywany jest już doświadczony w RPGach, to można brać morka. Nie mniej - obie gry warte polecenia, i diablo grywalne - przynajmniej dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś fanem gier RPG i nie zależy ci na grafice. To jak nic Legendy RPG czyli Baldur's Gate I+II + dodatki, Icewind Dale I+II z dodatkami no i oczywiście Planescape: Torment. Aż się łezka w oku kręci :) . I to wszystko w Platynowej Kolekcji czyli tanioch hehe ;) . Aż się sam zastanawiam czy nie kupić, co prawda mam większość z tych tytułów ale jednak coś mnie kusi :). Możesz też kupić Spellforce Universe czyli wszystkie części Spellforce jakie do tą wyszły, nie jest to rasowy RTS, bardziej Hack'n'slash z elementami RTS ale naprawdę warto kupić. I też w platynie ;P.

Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendy RPG czyli Baldur's Gate I+II + dodatki, Icewind Dale I+II z dodatkami no i oczywiście Planescape: Torment.

Baldursy i Torment już ograne :). Morrowinda już zakupiłem (nie, nie dla siebie :E), jeszcze trochę kasy mam, więc mogę sobie pozwolić na jeszcze 1 grę. Może to będzie Icewind Dale? Zabieram się do czytania opinii. :) Dzięki za liczne odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...