Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Chce jutro kupić jakąś gre "na ferie" Moje propozycje to:

-Call of duty Modern warfare 2 (miałem to kupić zanim nie wyszło mass effect)

-Mass Effect 2

Lubie strzelanki ale i RPGi :P tylko że call of duty ma multiplayer i starczy mi na całe ferie najprawdopodobniej a ME moge przejść szybciej;p. Jeszcze sprawa taka czy na procku 3.00 ghz mi pójdzie? ma jeden rdzeń wiec troche słaby ale wszystkie gry mi chodzą jak narazie:P Reszta konfig. jest dobra:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójść, pójdzie bez problemu, nawet na średnich. :wink: Co do gier to ja bym wziął:

-jak będziesz grać na multi do MW2

-jak lubisz gry przechodzić powoli i wszystko zwiedzać to bierz Mass Effect 2. Uprzedzam, że w ME2 są dwa zakończenia i można gierkę przechodzić i kilka razy, z każdym razem potoczyć inaczej wydarzenia i wybierać inne decyzje. Ja bym wziął ME2, bo wolę single od multi. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ resiak12: jak kolega powyżej, polecam ME2. Tą grę można przejść na kilka sposobów, a jedno przejście zajmie Ci około 40 godzin, jak nie więcej. Z resztą Modern Warfare 2 to zwykła strzelanka jak wiele innych, a jeśli chcesz kupować grę dla multi, to bardziej opłacałoby Ci się poczekać na Bad Company 2. Bierz Mass Effect'a :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz RPG-i, to zdecydowanie Mass Effect. Podobno dwójeczka Modern Warfare jest średnio zadowalająca, a tryb multi nie zrobi wszystkiego. Popatrz chociażby na oceny do CDA, przecież ME2 dostało 10! Zdecydowanie polecam ci Mass Effect, przecież każdy RPG starcza na wieleee godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pozostałych - Dark Void to niezły średniak, który po za plecakiem odrzutowym, tak naprawdę nie dodaje nic nowego. Fabuła też nie wymiata.. Ogólnie trzeci punkt odpada z pewnością.

Właściwie to kupiłem Borderlands i zostało kaski na nowego Wolfensteina (49.99 w Empiku ;]). Bordera odpale jutro, bo dzis musialem dokonczyc CoD WaW :). Lecz tak czy siak DA:O, ME2 i DarkVoid kupię prędzej czy później. Prawdopodobnie jak stanieją, albo trafią do tych tańszych serii :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem nowy komputer i udało mi się uzbierać trochę pieniędzy na jakąś nową grę. czy moglibyście podpowiedzieć mi co warto kupić. poszukuję gry w cenie do - 90, maksymalnie 100 zł. Dobrze było by gdyby gra była długa (z wiadomych powodów). Głównie grywam w RPG, ale ewentualnie może być jakiś FPS, albo RTS. A i na koniec jeszcze jedno. Mam Windowsa 7, więc gra musi chodzić na tym systemie. Wiem mogło to zabrzieć głupio, ale nie chciałbym się zdziwić jak w przypadku Stalkera: Czyste Niebo, który z moim systemem nie chciał współpracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands w Polsce jest chyba poniżej stówy, single starcza na długo (jak na FPSa), a multiplayer też fajny i przyciąga na długo. Najdłuższy fps to i tak Stalker Cień Czarnobyla, lecz skoro Czyste Niebo nie chciało pracować, to lepiej nie ryzykuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAką grę polecacie na takiego kompa?

AMD Atchlon 64x2 5000+ GeForce 8500GT 2 GB ramu.

Gra nie wykraczająca poza 100zł;p Co oczekuje od gry? Otwartość świata;p Jak np. moorpg wszelakiego rodzaju lub gothic, risen, lubie zbierać różne przedmioty i rozwijać postać swoją, ( dlatego wlaśnie może jakieś mmo mi doradzicie;p ) i fabułe dobrą. Więc jednym słowem lubie dobry RPG w stylu Gothica, mmo różne i lubie też FPS ( nie stalker ani fear;p).

Ok i jeszcze nawet rts'y typu Age of Empires albo Warhammer 40k DoW I i II.

Pozdrowionka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuki - nie jestem pewien, lepiej sprawdź, czy pójdzie Ci Dragon Age: Początek. To właśnie tą grę polecałbym Ci, jeżeli jesteś zainteresowany RPG-iem. Nie wiem, czy jest on bardzo do Gothica podobny, bo on nigdy do gustu nie przypadł, ale wymagań ta gra wielkich nie ma, fabuła wymiata, można rozwijać swoją postać, zbierać różne rzeczy itp., jak to na erpeg przystało. Do tego ponad 50 godzin gry, więc nie masz się co zastanawiać :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem w Dragons Age nie masz czego szukać. To jest właściwie Baldurs gate 3.

Z otwartych strzelanek poleciłbym ci Far Cry 2 jako otwarty świat, lecz może cię błyskawicznie odrzucić. Non stop trzeba jeździć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ze względu że zbliżają się ferie zimowe chciał bym sobie kupić jakąś gierkę zastanawiam się nad następującymi tytułami:

-Assassins Creed II

-Mass Effect 2

-Gears of War 2

-Fable II

-Dantes Inferno

Chodzi mi o grę dosyć długą, wciągającą i oczywiście dobrą z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi POZDRO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...