Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Doradźcie mi - nie wiem co wybrać.

Na oku mam Pure, Fuel, DiRT, Burnout Paradise i GRID.

Tylko proszę nie pisać, że to zależy od gustu i od sprzętu, tylko konkrety, bo nie mogę się zdecydować. Z góry dziękuję.

Pure-gdy lubisz quady i chcesz dynamiczne wyścigi gdzie możesz ulepszać quad.

Fuel-gdy chcesz mieć ogromniasty świat po którym można jeździć.

Dirt-obie części są dobre gdy lubisz teren, który nie ma asfaltu.

Burnout Paradise-gdy lubisz fajne miasta i sporą liczbę wyścigów.

Grid-gdy lubisz ścigać się po asfalcie i używać flashbacków.:P

:smile::smile::smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sugeruję Grida i Dirta 2. Obie są najlepsze w swoim gatunku na PC. Sam preferuję asfalt,więc gdybym miał wybrać jedną, bylby to Grid

Pure natomiast odrzucił mnie totalnie, dla mnie beznadzieja

Edytowano przez rip1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście mi doradzili Star Wars The Force Unleashed czy Left 4 Dead 2 czy Call of Duty Modern Warfare 2?

Zdecydowanie Modern Warfare 2. Zakładam, że głównie dla multi (choć to single wymiata) bo jeśli tak, to możesz się wahać pomiędzy L4D 2, a MW 2. Jednak Left 4 Dead nie zapewni takich emocji w singlu. Zresztą - chyba żadna gra tegoroczna nie pobije.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zastanawiałem się nad SW: TFU, L4D 2 (byłoby to pierwsze podejście, bo z jedynką kontaktu nie miałem) a... Dragon Age: Początek.

Głównym powodem mojego dylematu jest między innymi obawa przed fatalną (ponoć) konwersją Star Łorsów, ponieważ jestem posiadaczem leciwej już grafy 8600 GT.

Poza tym zależy mi na grze do multi. MW2 już zakupione kilka dni po premierze, także z tegorocznych premier pozostały mi jedynie zombiaki. Zaś do Dragon Age namawia mnie kumpel, z tym że osobiście nie należę do jakichś RPG'owych hardkorów, więc lękam się, iż po prostu nie dam rady i ta gra mnie zmęczy xd

Z góry dzięki Wam za jakieś rady odnośnie wyboru gwiazdkowego prezentu xd

Korzystając z okazji, chciałem się ze wszystkimi serdecznie przywitać, ponieważ jest to mój pierwszy post na forum : )

Edytowano przez Atheis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście mi doradzili Star Wars The Force Unleashed czy Left 4 Dead 2 czy Call of Duty Modern Warfare 2?

Ja ci za to polecę Star Wars The Force Unleashed ;] Bardzo fajny singiel + 3 dodatkowe misje sprawiają, że jest to imho najlepsza gra akcji tego roku. A grafika, walka i cutscenki są tu boskie :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nastał ten czas w roku, kiedy to ma się więcej kasy do przeznaczenia na jakieś fajowskie tytuły. Sęk w tym, że ostatnio nie orientuje się co jest warte polecenia. Chodzi mi głównie o gry akcji, fpsy, czy coś w stylu DMC(3/4). Prosiłbym o te nowsze tytuły, gdyż w starszych przesiedziałem już swoje. Prosiłbym tylko o nie wymienianie serii Call of Duty, którą mam już za sobą, serii DMC i starego AC. Rzecz jasna te przed 2008 produkcje mam już zaliczone(te ważniejsze).

Edytowano przez KuniOl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nastał ten czas w roku, kiedy to ma się więcej kasy do przeznaczenia na jakieś fajowskie tytuły. Sęk w tym, że ostatnio nie orientuje się co jest warte polecenia. Chodzi mi głównie o gry akcji, fpsy, czy coś w stylu DMC(3/4). Prosiłbym o te nowsze tytuły, gdyż w starszych przesiedziałem już swoje. Prosiłbym tylko o nie wymienianie serii Call of Duty, którą mam już za sobą, serii DMC i starego AC. Rzecz jasna te przed 2008 produkcje mam już zaliczone(te ważniejsze).

Z akcji to polecam Batman Arkham Asylum. Niesamowity klimat, wykonanie i wszystko. Najdłuższa nie jest, ale na święta w sam raz, a chce się przechodzić jeszcze raz. Przy Batmanie ten cały Ass Assin's Creed się chowa pod każdym względem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zrobić prezent koledze-hardkorowemu eRPeGowcowi :). Mam jakieś 50-70zł. Myślałem na EK Fallouta 3, ale pewnie grał już w ten tytuł. Dlatego postanowiłem kupić mu coś innego-niech się chłopak oderwie od RPG :). Myślałem na Burnoutem i Mirror's Edge z tej paskudnej żółtej kolekcji EA Classic... Macie jakieś inne propozycje (komputer ma mocny, więc wymagania roli nie grają)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zrobić prezent koledze-hardkorowemu eRPeGowcowi :) . Mam jakieś 50-70zł. Myślałem na EK Fallouta 3, ale pewnie grał już w ten tytuł. Dlatego postanowiłem kupić mu coś innego-niech się chłopak oderwie od RPG :) . Myślałem na Burnoutem i Mirror's Edge z tej paskudnej żółtej kolekcji EA Classic... Macie jakieś inne propozycje (komputer ma mocny, więc wymagania roli nie grają)?

Chciałbym mieć kolegów, którzy robią mi takie prezenty ;]

Skoro nie chcesz mu kupić jakiegoś RPG, może zastanowiłbyś się nad jakimś online FPS (które są zazwyczaj dość wciągając więc istnieje szansa, że nie wrzuci płytki do szuflady po dwóch dniach)? Np. L2D? Albo jakiś normalny FPS (Crisis lub Dead Space)?

Mógłbyś także zastanowić się nad Ognistym Trójpakiem RPG. Wbrew nawie więcej tam Hack'n'Slah niż RPG, a skoro jest zakręcony na ich punkcie to miałby i swojego cRPG i gry innego gatunku..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany nie zastanawiam się CO kupić, ale CZY kupić.

Chcę sobie na nowy rok (bo na święta już trochę za późno, aż strach wysyłać bo złodzieje z PP sobie zabiorą do domu) sprawić kilka gierek. Będzie to :

- STALKER Czyste Niebo (tutaj już jestem zdecydowany, więc mnie nikt nie odwiedzie od tej decyzji, cena 30 zł)

- Company of Heroes Złota Kolekcja (ta z podstawką + 2 dodatki, nie załapałem się na Efekt Serii a chcę ją mieć :( cena wyniesie około 50 zł, używka) i tu pytanie, czy dużo ludzi gra w multi? Bo w takich RTS-ach najważniejsze jest dla mnie właśnie to.

- Lost Planet Colonies (cena około 20-25 zł) i tu też pytanie, jak jest z multi i ile trwa kampania, bo nie wiem czy opłaca się to w ogóle brać :P

Jeśli znacie jakieś podobne gry w rozsądnych cenach to tez możecie pisać propozycje, ale głównie chodzi mi o odpowiedzi na zadane pytania. Jedyny warunek taki, że mam około 100 zł i chcę za to mieć minimum 3 gry, ostatecznie 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...