Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Przeglądam swojego Steama i znalazłem kilka tytułów, które mogą pasować.

Dying Light można grać w coopie. Tak samo Divinity: Original Sin lub Dungeon Siege III. W zasadzie to nawet Diablo III można przechodzić razem, co jest dużo lepsze niż samemu. Nie jestem pewien, ale Dead Space'y też mają możliwość kooperacji. Władca Pierścieni: Wojna na Północy. Zakładam, że chodzi o kooperacje sieciowe, więc serii LEGO nie będę wymieniał, bo to tylko lokalny coop. Magica! Magica to idealna gra do zabawy z kumplem o ile tylko możecie się komuniować głosowo, bo inaczej brakuje części zabawy. Portal 2 to też ciekawy tytuł. Sanctum 1 i 2 to całkiem przyjemne gry, ale do nich to trzeba chcieć przysiąść, bo nie każdemu mogą się spodobać. Lecimy dalej... Trine - kolejny bardzo fajny tytuł ze śliczną, magiczną oprawą.

Jeśli nie potrzebujecie kampanii, a jedynie razem pograć to warto się zainteresować Payday 2, Left4Dead 2 i Warframe, z czego ta ostatnia jest darmowa.

Edytowano przez Pawcio334
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałem sobie kupić Alpha Protocol na steamie, jednak w językach obsługiwanych, język polski nie jest wymieniony. Czytałem jednak na pewnym, że mimo tego w grze występują polskie napisy. Czy ktoś jest mi to w stanie potwierdzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dying Light i Magicka przekonały nas z miejsca, spróbujemy z nimi teraz i zobaczymy potem resztę tytułów. Dzięki za masę propozycji! I tak odpowiadając po krótce - gramy sieciowo i jest komunikacja głosowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gierek toczących się podczas wojny na Pacyfiku. Medal of Honor: Pacific Assault, Hidden & Dangerous 2, Blitzkriegi oba i misje z tym teatrem działań mam ograne do bólu, więc chciałbym czegoś nowego - byleby to nie były turówki ani żadne symulatory. Czekam na propozycje.

Edytowano przez FireFly1944
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie pogrywam w te pikselowe platformery, przeszedłem już Wings of Vi i Shovel Knighta, pogrywam w Rogue Legacy i Risk of Rain. Poleci ktoś grę w podobie? Może być jakiś niekończący się, randomowy platformej pokroju Rogue Legacy, albo zwykła, fajna, indy platformówka jak dwie pierwsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić Cod: Black Ops w pudełku za 3 dyszki. Pewnie i tak wezmę do kolekcji Steam i dla kampanii, ale tak przy okazji się zapytam: czy jakieś sensowne multi, bez cziterów jeszcze istnieje, czy raczej już uciekli do nowszych części ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytam tutaj - w tej samej cenie jest Wiedźmin 3 i Dark souls 2 SotFS i dumam co wybrać. Obie serie sobie cenię i w obu grałem w poprzednie odsłony. Sęk w tyym, że pieniędzy będę miał maks na jedną sztukę. Obie produkcję uciagnę, chociać wiedźmina jedynie w high i bliżej 30 fps niż 60.

Dotyczy wersji PC. Mam ciężki dylemat, z jednej strony cenię sobie Wiedźmaka troszkę bardziej ale jest to jak dla mnie gra na raz i pewnie do niej nie wrócę, podczas gry Soulsy raczej bym ogrywał kilka razy,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxyman42

Akurat COD:: Black Ops byl bardzo sensowny tak w singlu, jak i w multi. To przedostatni COD, w ktorego gralo mi sie naprawde dobrze.

@aliven

Ciezki wybor, ale mimo wszystko bralbym Wieska. Nie przez hype, ale przez naprawde swietna fabule i misje poboczne oraz niespotykany wczesniej w polskich grach rozmach.

Edytowano przez Tesu
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie to ani trochę obiektywna ocena, jeśli powiem, że Wiedźmin jest lepszy, bo do drugiej części Soulsów się nawet nie dotykałem. Ale powiedzmy sobie szczerze, Wiedźmin zdominował całą konkurencje, która mogłaby stanąć mu na drodze. Gram już ładnie ponad 20h i nie zwiedziłem nawet połowy mapy, bo wiem, że gdy zapuszczę się zbyt daleko to zbyt wiele rzeczy na raz będzie do zrobienia. Poziom trudności może nie jest tak hardcorowy jak w Soulsach, ale już na "normal" potrafi dać w kość.

Jak dla mnie w starciu Wiedźmin 3 vs (tu wpisz jakikolwiek tytuł gry z ostatnich kilku lat) to nasz rodowity łowca potworów bezapelacyjnie wygrywa.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MajinYoda

Tez sie nad tym zastanawialem. Przy Black Flagu bawilem sie rownie dobrze co przy AC II, ktory w moim osobistym rankingu jest najlepsza odslona serii. Traf chcial, ze kilka miesiecy temu kumpel kupil sobie AC: Rogue na PS3 i moglem sie nim u niego pobawic. Spedzilem przy grze okolo 5 godzin, zaczynajac od poczatku, ale takze grajac z save kumpla pod koniec kampanii. Po tych 5 godzinach odpuscilem sobie zakup Rogue. Za duzo w nim kopiuj/wklej z Black Flaga, w dodatku calosciowo okazal sie byc gorszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...