Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam , chcialbym abyscie poradzili mi jakiego RTS-a kupic. Jeszcze w zadnego nie gralem wiec pora nadrobic zaleglosci. Duzo myslalem nad Company of Heroes 2. Macie jakies propozycje? Najlepiej jakby byl on przeznaczony na singla i dzial sie w miare obecnych czasach (nie jak np. Starcraft). Cena i rok produkcji nie graja roli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może command&conquer? Jeden z przyjemniejszych moim zdaniem. Nie wiem na ile istotne jest dla ciebie żeby działo się współcześnie, ale Empire Earth jest całkiem prosty w działaniu i dzieje się kolejno we wszystkich epokach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PerChe22

Ostatnie odslony serii Command & Conquer radze sobie odpuscic, bo byly zwyczajnie slabe. Company of Heroes 1 & 2 to swietne produkcje, zarowno pod katem mechaniki rozgrywki jak i calej oprawy.

@Inseminator

Ja polecam South Park: Kijek Prawdy. Nie cierpie serialu, w zyciu obejrzalem moze z 3 odcinki, ale przy grze bawie sie swietnie. Niby pelno w niej glupkowatego humoru i mniejszego badz wiekszego nabijania sie z roznych tematow, ale pod ta cala glupkawa kreskowkowa otoczka i konwencja zabawy dzieciakow w Dungeons & Dragons kryje sie calkiem przyjemny RPG z ciekawymi zadaniami, turowa walka z momentami absurdalnymi przeciwnikami (nazizombiekrowy z pasami szahida FTW), pojedynkami z bossami i systemem zaklinania wyposazenia przypominajacym mi ten uzyty w Final Fantasy VII. Juz poczatek rozgrywki i ekran wyboru klasy postaci pokazuje, jaki gra ma styl, bo wybierac mozna moedzy wojownikiem, magiem, lotrzykiem i... Zydem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Może nie kupić ale czy możecie mi polecić jakieś darmowe tytuły do pogrania na laptopie? Takie typowe zabijacze czasu na kilkugodzinne podróże polską koleją. Mogą być jakie erpegi, zręcznościówki, ściganki a bardzo chętnie strategie (ekonomiczne i nie tylko) dosłownie wszystko, byle właśnie nie przegrzewało bardzo laptopa. Z góry dzięki!

Edytowano przez michaszenko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo chcesz grać i za darmo to może Daggerfall? Albo TrackMania Nations Forever. Ze strategii małe wymagania ma stareńka Alpha Centauri, może jakaś część Civilization albo Total War (Rome I lub Medieval II).

Edytowano przez EasyPlayer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnio kupiłem synowi Mario Kart 8, pograłem z nim i trochę się wkręciłem. Postanowiłem kupić coś poważniejszewgo dla siebie, na PC. Interesuje mnie jazda w otwartym świecie, z dobrą grafiką. Nigdy nie byłem fanem wyścigów, więc nie wymagam super-hiper realności w zakresie prowadzenia pojazdów. Czy ktoś może coś polecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@upadlyBankowiec Niedawne The Crew, dawniejsze Test Drive Unlimited i TDU 2, z czego chyba polecałbym ci jedynkę, nie grałem ale podobno dobra, dwójka słabsza, grałem, nie podobała mi się.

Oczywiście także Need for Speedy. Od Underground 2 masz otwarte światy (oprócz Pro Street i Shiftów), przy czym jeśli zależy ci na grafie to ostatniejsze Hot Pursuit, The Run i Most Wanted 2012. Ale nie znaczy to że starsze graficznie odstraszają.

Jeszcze Burnout Paradise, gra ma swoje lata, ale kosztuje teraz grosze. Otwarty świat, szybka arcadowa jazda, ale nielicencjonowane auta.

@Misiek690 GRID bardzo dobra gra, ale nie ma otwartego światu

Edytowano przez Despero23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Szukam gry strategicznej w realiach w miarę współczesnych dla 2-3 osób. Najlepiej jakaś nowsza gra, ponieważ joint task force, world in conflict, world at war, kozacy już się przejadły. Gra bardziej miała by polegać na posiedzeniu 4 godzin i wyłonieniu zwycięscy niż granie tysiąca rund jak w grach total war itp.

Perfekcyjne było by połączenie world in conflict (nie koniecznie zimna wojna) z możliwościami kontroli i rozwoju gospodarczego znanego z kazaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na początku chciałem zaznaczyć, iż od dobrych kilku lat nie miałem czasu, żeby sobie w coś porządnie "przyciorać" i jestem bardzo do tyłu z nowościami jeśli chodzi o gry.

Ostatnio zaczynam nabierać chęci, żeby jednak sobie zorganizować taki mini-powrót do grania i właśnie w tej sprawie potrzebuje Waszej pomocy

Interesują mnie grytypu RPG, w które gra dużo ludzi przez internet, no bo co, przecież nie będę grał sam jak paluch smile_prosty.gif

Moją ulubioną grą jest Gothic, ale tutaj to wiem, że raczej niemożliwym jest, aby istniało coś na tym poziomie co miałoby dobre multi.

Inną grą, którą bardzo lubię, a już bardziej pasowałaby do tematu jest Titan Quest (ach ta mitologia).

Niestety z tego co mi wiadomo server Titan Questa został już zamknięty i gra jest kaput, więc odpada.

Miałem nadzieję, że być może Diablo III będzie w stanie rozwiązać mój problem, bo jestem fanem poprzedniej części (jak my wszyscy), ale im więcej czytam o trójce tym bardziej rozczarowany jestem tą grą (jak my wszyscy lub prawie wszyscy)

Więc postanowiłem poczytać trochę o grach i dużo się mówi (a przynajmniej mówiło) o Torchlight 2. No i tu moje pytanie, bo ja nawet w jedynkę nie grałem. Wiecie coś o tej grze? Gra w to ktoś jeszcze? Czy multiplayer nie kopnął w kalendarz?

Oczywiście chciałem was również prosić o inne tytuły, być może coś co dopiero wyszło, albo wyjdzie w tym roku?

Czy może jednak lepiej zamówić już prenumeratę Financial Timesa albo Economist i odpuścić sobie gry na dobre? smile_prosty.gif

Pozdrawiam

Dziarski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight II fajne, ale nie wiem jak stoi Multi. Za to najnowsze Diablo jest bardzo dobre, ale z dodatkiem, bo podstawka wypada na bardzo ograniczoną, co nie przeszkadzało jednak w rozegraniu wielu dziesiątek godzin przed zakupem dodatku. No i Multi nie umrze za szybko. Nie wahaj się, diablo to dobry wybór :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja kupiłem Diablo całkiem niedawno i mam, jeśli dobrze pamiętam, 30 godzin gry za sobą i jest wspaniale. Przejście kampanii to "chwila", ale później jest niekończąca się zabawa w przygodzie (zlecenia i rifty). Ja także polecam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie maksujesz umiejętności z każdym lvlem, tak jak chcesz, a za to z każdym poziomem dostajesz z automatu odgórnie narzucony skill, a potem runy do niego, które go ulepszają. Tylko jedna runa dla umiejętności w danym momencie, chyba że zdobędziesz specjalne itemy, które pozwolą korzystać z umiejętności ze wszystkimi runami. W skrócie: nie ma drzewek, umiejętności z automatu co lvl, sam wybierasz jedynie, których używasz i jakie bardziej ci przypadną do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to działa w praktyce, bo nie miałem okazji zagrać, ale zawsze byłem bardziej przychylny wolności w sprawie wybierania skillów. Zawsze miałem frajdę mogąc sobie eksperymentować z różnymi wariantami. Dajmy na to taki Lionheart czy nawet Titan Quest gdzie można sobie wybrać dwie klasy i przebierać w umiejętnościach według gustu. Odnoszę wrażenie, że Diablo3 to taka raczej komercyjna gra, w której ważne jest to, aby nie było kombinowania, bo to odstrasza znaczną część młodych graczy przynoszących zyski. No ale cóż, jeśli w dzisiejszych czasach nie ma lepszej alternatywy, a mówicie, że daje radę to chyba będę musiał spróbować. A jak nie wypali to zawsze mam jeszcze starego, dobrego Titan Questa :)

i jeszcze jedna sprawa co do Diablo3 w trybie multiplayer. Czym się lepiej walczy w tej grze, mieczem czy kartą kredytową?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chociaż tyle wiary w ludzkość odzyskałem, zawsze coś :)

No cóż, wygląda na to, że Diablo3 jest już jakimś wyjściem, ale dalej pozostawiam swoją sprawę otwartą, bo chciałbym dowiedzieć się czy ktoś gra w Torchlight2 online, albo czy zna jakieś inne tytuły warte świeczki

Dzięki za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bardzo chcesz to możesz spróbować Path of Exile. Jest darmowe, więc nic nie tracisz. Też niezła gra, ale ja jestem zdania, że po co cokolwiek innego jeśli jest Diablo. :) Ale tak jak mówiłem-możesz spróbować w końcu nic nie płacisz. Niestety nie wiem jak działa tam system mikropłatności, ale na pewno sporo jest na ten temat już w sieci. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PoE grałem dawno i możliwe że do tej pory coś się w tej kwestii zmieniło, ale gra była jak dla mnie strasznie nudna. Brakuje w niej jakiegoś dynamizmu, który z cokolwiek by urozmaicił. Do tego mały ekwipunek, więc cały czas robiłem selekcję przedmiotów żeby opłacało się je sprzedawać. Ale jak już powiedziałem - grałem dawno i mogło się trochę pozmieniać. Chociaż darmowość tytułu zachęca do spróbowania i wyrobienia własnej opinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jaką polecacie grę z kampanią co-op? Za sobą mamy Borderlands 2 i L4D2, pora na coś nowego. Gatunek nie ma większego znaczenia (może poza strategią - ale czy da się taką znaleźć?), chcę po prostu z kumplem pograć w godny tytuł. Mogą być starsze tytuły.

Dzięki za wszystkie propozycje i pozdrawiam!

Edytowano przez tyan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...