Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Czy zna ktoś jakieś gry w steampunkowych klimatach?

System Schock(znajdzies zna GOGu), Syndicate, Binary Domain ;]

Znacie jakas gre w klimatach

Minecraft. Nie jest co prawda w klimatach fallouta, ale wystarczy ściągnąć texture pack, który wzoruje się na nim i wszystko pasuje ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakas gre w klimatach fallouta 3 z duzym naciskiem na survival(koniecznosc jedzenia picie itp. smile_prosty.gif ) i z ogromnym terenem do zwiedzenia?(Nie wiedzialem jaki dzial wiec wybralem ten tongue_prosty.gif)

Jeśli popracujesz trochę nad odpowiednim wyborem modów to możesz uczynić ze Skyrima właśnie taką grę, jakiej poszukujesz. Modderzy zadbali o dodanie częstszego występowania chorób, konieczności regularnego jedzenia, picia, spania czy utrzymywania odpowiedniej temperatury (noszenia grubych płaszczów w śnieżnych rejonach, braku możliwości siedzenia długo w lodowatej wodzie) i efektów oślepiania przez deszcz i śnieg.

EDIT: Oczywiście z wyjątkiem tych falloutowych klimatów.

Edytowano przez Mysquff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś jakieś gry w steampunkowych klimatach? Ew. cyberpunkowych (Dishonored i Deus Exy odpadają bo już zdałem)

Jesli starsze gry nie wywoluja u Ciebie wstretu, to ze swojej strony polecam Arcanum - steampunk pelna geba. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś jakieś gry w steampunkowych klimatach? Ew. cyberpunkowych (Dishonored i Deus Exy odpadają bo już zdałem)

Dwie bardzo dobre gierki z akcją w przestworzach - Sine Mora i Guns of Icarus (najlepiej wersja pozwalająca grać online, bo możesz znaleźć też uboższą, oferującą tylko singla). Ta pierwsza potrafi zmusić do sporego wysiłku, i to nie tylko w walkach z bossami. Obie dodatkowo cechują przyjemne dla oka (choć dość różne) oprawy graficzne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rosolaklfc

Do glowy przychodzi mi tylko Skyrim (glowny watek plus zadania dla frakcji plus misje poboczne plus eksploracja plus maxowanie postaci) to zabawa na ponad 100 godzin i to bez posiadania dodatku czy modow fabularnych. Tyle, ze pewnie juz w niego grales. Calkiem fajny jest tez Far Cry 3, ktory oprocz watku glownego (cos okolo 35 misji) oferuje tez sporo zadan pobocznych oraz eksploracje swiata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kingdoms of Amalur warto zagrać, o ile nie przeszkadza ci brak polonizacji.

Ja ze swojej strony polecam Obliviona (o ile już w niego nie grałeś), wciągnie cię na wiele, wiele godzin - dobra wprawka przed Skyrimem. Ponadto warto zainteresować się obiema częściami Risena prosto od twórców Gothica - wyraźnie czuć w nich ducha tej serii. Pierwszy Risen trochę mnie przynudził, druga część po kiepskim (dla mnie) początku rozkręca się z godziny na godzinę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rosolaklfc

TES III Morrowind - świetna i wciągająca gra, jedynie grafika może jednak już powoli odstraszać. A jeszcze z dodatkami to cudo :).

TES IV Obvilion - j/w, ale chyba trochę gorsza od Morrowinda.

Fallout 3 - Lubisz klimaty post-apokaliptyczne? Tej gry nie możesz przegapić.

Fallout New Vegas o ile Ci pójdzie to również jest to świetna i warta uwagi produkcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Szukam jakieś fajnej gierki przez przeglądarkę albo na androida, gdzie tematyką są zombie. Nie chodzi mi o jakiegoś bezsensownego shootera, ale żeby głównie w tej grze chodziło o survival i tego typu sprawy jak np. w Project Zomboid albo DayZ. Jestem nowy na forum i jeżeli trafiłem na nie ten dział to z góry przepraszam i prosiłbym o przeniesienie tematu do prawidłowego działu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prosiłbym o rady w kwestii wyboru przygodówki, czy kilku przygodówek. Polećcie proszę coś dobrego w tym temacie, najlepiej point and click i żeby nie było zbyt wymagające sprzętowo.

A ja ci polecę grę " Testament Sherlocka Holmesa " . Gra jest bardzo dobra , a w tej chwili na gram.pl jest za 16zł , jest promocja , jak kupisz Holmesa to drugą gre z listy za 1 zł masz . Więc za 17zł masz 2 gry .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie grałeś to na pewno The Walking Dead.

Gra na jeden raz. Zero wyborow, ktore mialyby wplyw. W poprzednim roku ciekawszy byl zapomniany Testament Sherlocka Holmesa - jesli chodzi o przygodowki. W TWD nie ma praktycznie nic z prawdziwej gry z tego gatunku. Produkcja traktujaca o klikaniu bazowo kilku rzeczy (dwoch, trzech) tego, co ma zrobic bohater.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam jakiejś gry z dobrym multi. Zastanawiałem się nad BF: Bad Company 2 i Battlefield 3, ale nie wiem czy ktoś jeszcze gra w BC 2, z kolei nie jestem pewien czy mój laptop da radę BF 3 na multi. Moglibyście doradzić mi w tej kwestii? Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rpg na czasie i "nieumieralny"?

W tibie przestałem grać bo po 6 latach się mi totalnie znudziła,czas na jakąś grę w która pogram do TESOnline albo Neverwinter Online .

Zastanawiałem się między Terą,Aionem,Age of Conan,LinAge2,Allodsem i 4story. Gdzie łatwo się gra w pojedynkę i jest w miare ludzi,że nie odczuję,że na serwerze jestem sam ? Niby mam Guild Warsa 2 ale jakoś to nie dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rpg na czasie i "nieumieralny"?

Może być Action-RPG? ;] Jeśli tak to Diablo 3... i World of Warcraft :3

Witam. Szukam jakiejś gry z dobrym multi.

BF3 powinien Ci pójść, a multi ma świetne. Możesz też wziąć jedną z ostatnich odsłon CoDa, ludzie chwalą tu multi, a nie powinny sprawiać problemów twojemu lapkowi ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...