Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Tym razem ja przybywam z pytaniem :P Zastanawiam się nad kupnem jednej z następujących gier: The Binding of Isaac, Bastion, Terraria bądź Cave Story. Najbardziej zależy mi na Terrari i Bastionie, ale chciałbym poznać waszą opinię. Wiem, że teraz są wyprzedaże tych tytułów. Nie chodzi mi jednak o cenę, a o jakość i wymagania. Mam bardzo słabego kompa :P ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy, Terraria to nie Crysis 3. trollface.gif

Na poważnie - Ja bym jednak wziął Terrarię i The Binding of Isaac. Terraria, to tzw. ,,Minecraft 2D" no i tak jest. Ciekawa gierka, jednak czasami umiem się pogubić z tymi wszystkimi ,,itemami". Czasami w nią grywam, dla uspokojenia się i rozluźnienia. I ta muzyczka w tle...:). Isaac- też ciekawa gierka, co tu dużo mówić. Nic tylko brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jedynie potwierdzacie to co pisałem :P

Terraria, to tzw. ,,Minecraft 2D" no i tak jest. Ciekawa gierka, jednak czasami umiem się pogubić z tymi wszystkimi ,,itemami". Czasami w nią grywam, dla uspokojenia się i rozluźnienia. I ta muzyczka w tle...smile_prosty.gif. Isaac- też ciekawa gierka, co tu dużo mówić. Nic tylko brać.

Liczyłem na nieco bardziej szczegółowe opinie. Muzyka, gameplay, multi, no... szczegóły i konkrety ;]

Terraria bardzo różni się od MC -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej poczekać aż te gry wylądują w jakimś bundle

Aktualnie są one w wyprzedaży na steamie, dlatego chcę się w nie zaopatrzyć :P

Z wszelkimi bundle'ami jest ten problem, że nie można tam raczej stosować PaySafeCard, a to dla mnie jedyny wygodny środek na kupowanie gier drogą elektroniczną :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ze swojej strony polecam Bastion smile_prosty.gif jeśli jesteś audiofilem to muzyka i narracja wgniecie cię w krzesło czy na czym tam siedzisz, ręcznie rysowana grafika zachwyca, gniecie tego całego Crysisa 3 ze jego CryEngine 3 i uber-wymaganiami biggrin_prosty.gif. Masz trochę wolnego czasu, to pewnie w całości poświęcisz go na Bastion bo gra jest naprawdę długa (za pierwszym podejściem ino 6 godzin, ale kto raz zagra w Bastion smile_prosty.gif...) i przede wszystkim mega wciągająca, zadnia poboczne są w pytę, a klimat jest naprawdę niesamowity. Tyle.

Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jedynie potwierdzacie to co pisałem tongue_prosty.gif

Terraria, to tzw. ,,Minecraft 2D" no i tak jest. Ciekawa gierka, jednak czasami umiem się pogubić z tymi wszystkimi ,,itemami". Czasami w nią grywam, dla uspokojenia się i rozluźnienia. I ta muzyczka w tle...smile_prosty.gif. Isaac- też ciekawa gierka, co tu dużo mówić. Nic tylko brać.

Liczyłem na nieco bardziej szczegółowe opinie. Muzyka, gameplay, multi, no... szczegóły i konkrety ;]

Terraria bardzo różni się od MC -_-

Konkrety? Muzyczka jest chyba jedna, przynajmniej jedną cały czas słyszę. :P Multi - zabawna sprawa, bowiem to, co zrobisz na ,,singlu" będziesz miał na multi, to jest będziesz miał te itemy na multi, tak więc...Jak masz jakiś syf w ekwipunku możesz pójść na singla i wywalić. To jest dla mnie zabawna sprawa. A tak to trudno znaleźć serwer Terrarii publiczny, lepiej samemu założyć i z kolegami pograć.

Terraria tak bardzo nie różni się od MC. -_- Ta sama tematyka, inny interfejs i wygląd ogólnie. Itemek też jest więcej w Terrarii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ja przybywam z pytaniem tongue_prosty.gif Zastanawiam się nad kupnem jednej z następujących gier: The Binding of Isaac, Bastion, Terraria bądź Cave Story. Najbardziej zależy mi na Terrari i Bastionie, ale chciałbym poznać waszą opinię. Wiem, że teraz są wyprzedaże tych tytułów. Nie chodzi mi jednak o cenę, a o jakość i wymagania. Mam bardzo słabego kompa tongue_prosty.gif ;]

The Binding of Isaac jest super, ale jak masz słabego kompa to odradzam. Sprawdź czy Ci pójdzie demo.

Cave Story - jest darmowa wersja :] ta na Steam to jedynie nieznaczny upgrade graficzno-muzyczny (no i jedna lokacja extra) i trochę głupio jest wydawać na to pieniądze, no chyba że w jakimś pakiecie. Ale CS polecam bez zastrzeżeń, super platformówka z masą akcji i niezłą historyjką. No i rusza na naprawdę słabych kompach.

W Bastion grałem krótko, ale podobał mi się, ale też wymaga mocniejszego kompa - również zalecam demo/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja szukam jakiejś przygodówki/point and click ,ważne żeby miała klimat ,najlepiej jakiś ala horror ew.coś z humorem.(Jedyne jakie przeszedłem to Sam&Max i The walking dead) .

Również szukam jakiegoś fps z świetnie wykreowanym światem,muzyką,gameplayem i oczywiście klimatem(Coś pokroju Fear 1/2,BioShocka,Batman AA/AC[choć to fps nie jest])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam jakiejś przygodówki

Heh, identyczne niemalże pytanie padło tydzień temu. Zobacz sobie stronę 247 tego wątku.

Witam,

Prosiłbym o rady w kwestii wyboru przygodówki, czy kilku przygodówek. Polećcie proszę coś dobrego w tym temacie, najlepiej point and click i żeby nie było zbyt wymagające sprzętowo.

Ja polecam następujące tytuły:

- obydwie Syberie,

- Tajne Akta: Tunguska,

- Najdłżusza Podróż,

- Gray Matter,

- Still Life,

- seria Broken Sword,

- Art of Murder: Sztuka Zbrodni

- Seria Runaway

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jako że niedługo będę miał trochę wolnego, szukam paru gierek do pogrania, zupełnie niezobowiązująco.

Szukam dobrego RPG (Wiedźminy odpadają), ale takiego, którego przejście zajmie stosunkowo mało czasu, a gra nie będzie zbyt trudna. Coś poza Dragon Age 2, to już mam na stanie. Rozglądam się także za jakimiś grami FPS, ale zupełnie się zagubiłem w temacie i nie wiem w co teraz można sobie fajnie pograć. Która część CoDa jest warta uwagi? Poza Modern Warfare 1 i 2.

Oczywiście gry mogą być zupełnie inne niż te, które powyżej napisałem podałem tylko te, w które już grałem/mam w pudełku. Nie ograniczają mnie wymagania sprzętowe ani też kwoty, jakie trzeba wydać na poszczególne tytuły, gatunki gier również mogą być dowolne, byleby coś się w nich działo. Chcę się po prostu trochę rozluźnić przed komputerem, a nie zmagać się wiele godzin z przejściem jakiegoś poziomu, a więc czekam na propozycję :)

Przepraszam że tak trochę ogólnikowo, ale nie gram już parę lat i nie wiem co jest wartego uwagi, ale liczę na Was, gdzie jak gdzie, ale tutaj chyba znajdę osoby, które będą potrafiły coś ciekawego doradzić :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się zdecydować między bioshockiem infinite a tomb raiderem. kocham jak jest dużo wybuchów, sceny warte zapamiętania i ciekawa historia z jakimiś silnymi twistami, ale takimi bardziej 'co to się dzieje w ogóle nie ogarniam!?'. nie zależy mi za to na szczególnie ciekawych postaciach. przykładem tego typu gry którą pokochałem jest far cry 3. zawsze chciałem pograć w uncharted, znienawidziłem relację dzieciak-dorosły w the walking dead. uwielbiam kiedy główny bohater jest badassem. nie przepadam za wyciskaniem łez. grałem w poprzednie tomb raidery i były do tyłka, nie grałem w poprzednie bioshocki.

to całe info które wydaje mi się że będzie istotne, jak tak to czytam to chyba bardziej tomb raider, ale i tak proszę was o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się zdecydować między bioshockiem infinite a tomb raiderem.

Nowy Tomb Raider różni się od wcześniejszych znacznie. Jest podobno lepszy niż Uncharted i ma multi przedłużające żywotność gry. Nowy Bioshock również jest podobno świetny. Te gry bardzo się różnią, ale biorąc \ pod uwagę wszystko co napisałeś, brałbym Bioschocka ;]

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...