Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Możesz jeszcze spróbować (jeśli posiadasz oczywiście ten numer) City Life 2008 Edition z numeru 05/2011

W międzyczasie ja zdam pytanie:

Chciałbym zacząć przygodę z mechami i na oku mam dwa tytuły: Hawken i MechWarrior Online. Nie wiem praktycznie nic o tych grach, ale głównie zależy mi, żeby można grać razem ze znajomymi i nie była zbyt trudna do opanowania (ale też nie przesadnie za łatwa). Co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Chciałem zakupić sobie jakąś ciekawą grę strategiczną w której mogę pokierować jednym z rzeczywistych krajów na kuli ziemskiej, rozwijać sferę ekonomiczną, prowadzić wojny itp...

Fajnie by było gdyby jej akcja toczyła się we współczesności.

Ma ktoś jakieś propozycje? :) (nie ukrywam, że im więcej tym lepiej, będę miał z czego wybrać :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam FPS'a lub innej gry akcji zawierającej CO-OP (i mile widziane multi).

Ja przede wszystkim poleciłbym ci Far Cry 3 . Bardzo wciągająca gra. Fajna fabuła , ciężko się od tej gry oderwać , posiada co-op i multi.

Możesz spróbować też Batmana Arhkam Asylum - gra jest świetna , ale z tego co wiem nie zawiera co-op , a poza tym Saint's Row 3 The Third też dobry tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Akurat kasy na Far Cry 3 nie mam, przeszedłem jedynie kiedyś singla no i tak, świetna fabuła, ale w coopa nie miałem okazji zagrać.

Myślę właśnie nad tym, co napisał Sermaciej czyli Bulletstormem, ale także Borderlands mi przechodzi przez głowę. Proponujcie dalej :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Akurat kasy na Far Cry 3 nie mam, przeszedłem jedynie kiedyś singla no i tak, świetna fabuła, ale w coopa nie miałem okazji zagrać.

Myślę właśnie nad tym, co napisał Sermaciej czyli Bulletstormem, ale także Borderlands mi przechodzi przez głowę. Proponujcie dalej biggrin_prosty.gif.

Moim zdaniem Bulletstorm jest dobry lecz trochę za krótki. A może Deus Ex Human Revolution ? Gra jest bdb , przejście zajmuje jakieś 30h , teraz premierowa do wyrwania w Biedronce za grosze tj. 20zł. Jak najbardziej warto.

Edytowano przez AtanazY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam jakąś dobrą grę gdzie można zrobić dobry rozp.ierdol... yyy czyli chodzi mi o gry z zombie... czekam już kilka miesięcy na Left 4 dead ale jak narazie tej zaistej gry nie ma... no to możę ktoś mi poleci jakąś fajną gre z zombie lub coś w tym stylu. Pozdro =D

Edytowano przez Scarface0700
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam jakąś dobrą grę gdzie można zrobić dobry rozp.ierdol... yyy czyli chodzi mi o gry z zombie... czekam już kilka miesięcy na Left 4 dead ale jak narazie tej zaistej gry nie ma... no to możę ktoś mi poleci jakąś fajną gre z zombie lub coś w tym stylu. Pozdro =D

Rozpier... to wydaje mi się że solidny dostaniesz w Saint's Row 3 The Third .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dostalem ostatnio laptopa, nic szczegolnego - Intel Pentium Dual T2370 1,73GHz, HD3470, 2Gb ram.

Od kilku dni w ogole nie wchodze na PCta, leze tylko z lapkiem na udach i czasami po prostu nie mam, co robic. Do tej pory do gier mialem dosyc wydajny komputer, ale teraz chcialbym po prostu od czasu do czasu pograc cos na lapku. Nie chce zadnego duzego tytulu a la GTA, CoD, bardziej mam na mysli cos takiego mniejszego/ciekawego, myslalem nad Puzzle Quest 2, ale nie ma polskiej wersji;/ jestem totalnie otwarty na propozycje, gatunek nie gra roli. Zeby tylko chodzilo dosyc plynnie na tym lapku. System to Vista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...